Dílna Hekl

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
...PS]_sCooBy10
Příspěvky: 11
Registrován: ned 15. bře 2015 11:27:01
Bydliště: Prešov

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od ...PS]_sCooBy10 »

diki michal za radu už som zajazdil vela,super praca :)
KN1F3Cz
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 30. říj 2014 13:37:22

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od KN1F3Cz »

Co člověk v tom esu nenajde :D :lol: :lol: :lol:
Přílohy
2015-09-23_00002.jpg
honzik.bures
Příspěvky: 44
Registrován: úte 19. kvě 2015 20:13:11

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od honzik.bures »

Chtěl bych se zeptat na jednu věc. Jak teď vyšla ta 2016, tak jsem si tam nainstaloval tu novou betaverzi esa. Když si dám pohled z kabiny, tak je ta kamera taková jakoby víc oddálená od těch ampérmetrů, voltmetrů,... Má to tak být ? V 2015 byl ten pohled blíž k těm budíkům, to mi vyhovovalo víc.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kiski »

Predpokladám, že to nemá nič spoločné s verziou hry, ale s tým, že ten pohľad chalani zrejme zmenili do tejto betaverzie... Či nie?
Braňo
AirVolk

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od AirVolk »

Máš kolečko na myši či nie?
honzik.bures
Příspěvky: 44
Registrován: úte 19. kvě 2015 20:13:11

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od honzik.bures »

Kolečko na myši mám, nevím čím to může být, díval jsem se i do nastavení hry, ale tam nic není. Já osobně si myslím, že to není esem, ale hrou, protože i vnější pohled je jiný ( např. když se podívám z určitého úhlu na mašinu, tak se jakoby ta perspektiva protáhne ). Všiml jsem si toho hned na první pohled a je celkem blbý, že třeba na budíku (tlak v potrubí) není moc rozeznat jaké hodnoty ukazuje. To samé se děje i na úzkorozchodce.
honzik.bures
Příspěvky: 44
Registrován: úte 19. kvě 2015 20:13:11

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od honzik.bures »

Zrušil jsem to, ale pořád je to stejné.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Ak je to v hre, tak overit integritu.
honzik.bures
Příspěvky: 44
Registrován: úte 19. kvě 2015 20:13:11

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od honzik.bures »

Já nevím, třeba to u té 2016 má tak být. Jen že u 2015 to bylo jinak (lepší).
AirVolk

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od AirVolk »

Inak zvuky sa nejak dohúkali po upgrade.....Znejú dosť čudne.....Zatiaľ to neriešim, ale počujem dosť veľký rozdiel v prehrávaní.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od KaMat »

honzik.bures píše:Já nevím, třeba to u té 2016 má tak být. Jen že u 2015 to bylo jinak (lepší).
Mě příjde, že teď je to vidět mnohem lépe než ve verzi 2015 a první verzi mašiny. Moc dobře se mi na to kouká. Možná máš dodrbané rozlišení. Jak ho máš nastavené ?
honzik.bures
Příspěvky: 44
Registrován: úte 19. kvě 2015 20:13:11

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od honzik.bures »

1366x768
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Overil si tu integritu? A co tak dat screen, nech vidime, o co sa vlastne jedna :D
honzik.bures
Příspěvky: 44
Registrován: úte 19. kvě 2015 20:13:11

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od honzik.bures »

Už je to v pořádku, přeinstaloval jsem celou hru.
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Kdo má zájem tak zde je video z CDC 363 035 verze 1.1. od zprovoznění po jízdu v HD 1080:
https://youtu.be/VrpnSP7YsDg

Hlavně mě irinuje ta příšernost od andyho co je odkaz v readme na staré video..
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od KaMat »

Jakto, že ve videu není vidět kurzor ?
AirVolk

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od AirVolk »

Príšernosť to určite nie je. Ty máš v prvej minúte hneď dve vážne chyby.....Zapnutie CZE s polu s batériami a povolenie ručnej brzdy kým nemám žiaden vzduch je cesta do prúseru.....Takto sa to rozhodne nerobí...Ďalej otvorenie dverí na súprave bez vzduchu je tiež utópia.Zdvihnutie dvoch zberačov pri PK by som tiež nerobil. Zvýšená spotreba vzduchu. Je veľmi ľahké si na peršingu vymlátiť batérie skôr než to sprevádzkuješ.Hlavne v zime. Takže môžme kritizovať chyby, alebo sa pozrieme cez chyby načo to video slúži. Pokiaľ splňa účel niečo naučiť, tak je to košer.
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

AirVolk píše:Príšernosť to určite nie je. Ty máš v prvej minúte hneď dve vážne chyby.....Zapnutie CZE s polu s batériami a povolenie ručnej brzdy kým nemám žiaden vzduch je cesta do prúseru.....Takto sa to rozhodne nerobí...Ďalej otvorenie dverí na súprave bez vzduchu je tiež utópia.Zdvihnutie dvoch zberačov pri PK by som tiež nerobil. Zvýšená spotreba vzduchu. Je veľmi ľahké si na peršingu vymlátiť batérie skôr než to sprevádzkuješ.Hlavne v zime. Takže môžme kritizovať chyby, alebo sa pozrieme cez chyby načo to video slúži. Pokiaľ splňa účel niečo naučiť, tak je to košer.
Nechci ti kazit morálku,ale nato že jsi tu od roku 2009 registrován tak jsem neviděl jedno video .
Samozřejmně to slouží jako ukázka pro rychlý provoz protože kolikrát každá minuta nahrávaní je hodně dat.
Jinak v 90 letech ty mašiny byly v perfektním stavu pod DKV střed/vršovice.a nestalo se že by někdy byl tebou popisovaný problém. Běžně se na PK zvedaly oba sběrače a postup byl takový jaký byl.Samozřejmně po 20 letech provozu je to jiné kor když není řádná údržba.Co si pamatuji tak se ruční brzda povolila hned jak se vlezlo na stanoviště protžoe kolkrát se pak přelezlo na druhé stanoviště a zapomnělo se nato. Nehledě nato mašina byla z obou stran zajištěná klínem. Lepší bylo rozjet dřevěný klín než zničit obruč. Dále pokud by došel vzduch tak v té době na mašinách fungovala ruční pumpa. Nepamatuji si že bych někde po povolení ruční brzdy popojížděl ale tak praha je rovina. Dveře bez vzduchu to je pravda ale je to demonstrace ukázky.
Běžně se na PK zvedaly oba sběrače a postup byl takový jaký byl.
Samozřejmně máte všichni možnost natočit svoje,co si pamatuji tenkrát co vyhlásil Michal soutěž tak každý měl plno řečí jak je dobrý ale ve finále se toho zůčastnili 3 lidi.
AirVolk

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od AirVolk »

Vlastík moju morálku nemôžeš pokaziť ničím.... ;) Nie som človek čo sa na protinázor napajedí a tresne dvermi. Nevidím jeden jediný dôvod prečo by som mal nejaké video natočiť. Ty si vyslovil názor na Andyho video a tak som tvoje prirovnal k jeho videu. Máte tam tie isté chyby....Takže by som to moc neodsudzoval a pozeral by som sa skôr nato, že to účelu poslúžilo.......

p.s: čo sa predpisu týka tak je to trošku neštandardné to povolenie ručnej......To má byť to posledné čo urobíš. Ale to sa bavíme o depe....V stanici sa HDV nepodkladá klinmi a už vôbec nie keď je privesené na vozne.....Takže tam povoliť ručnú je cesta k prúseru. V rôznych depách to môže byť rôzne. Záleží to od prevádzkového poriadku depa. O tom sa nechcem hádať.
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

AirVolk píše:Vlastík moju morálku nemôžeš pokaziť ničím.... ;) Nie som človek čo sa na protinázor napajedí a tresne dvermi. Nevidím jeden jediný dôvod prečo by som mal nejaké video natočiť. Ty si vyslovil názor na Andyho video a tak som tvoje prirovnal k jeho videu. Máte tam tie isté chyby....Takže by som to moc neodsudzoval a pozeral by som sa skôr nato, že to účelu poslúžilo.......
Máš pravdu že je to video stejné jako natočil anddy a to byl úmysl protože většina co viděla to video tak má tuhle komninaci zprovoznění zapamatovanou a za druhé i to že nebylo nikde uvedené jestli je to skriptované i na jinou variantu která by odpovídala víc realitě.
Ale jinak souhlasím pokud to je naskriptované jinak tak tak není problém to přepracovat,ale to musí říci někdo odpovědnější na skript.
Odpovědět