Dílna Hekl

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kiski »

Na videá používaj Bandicam a bude to ok...
Braňo
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kropi213 »

A co ???Nejsem fira 80% lidi vase modely a nektere zahranicni ani nerozjedou vůbec...mne je fuk jak to ovladam pro me je podstatne ze to jede.Spousta lidi by byla rad a kdyby to aspoň rozjela se na to muzu...vy...at a videa radsi nedělat kvůli chytrakum co ridej v realu....Porad je to pc hra a diky za sdileni
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kropi213 »

Ja jen pisu,ze kazdej není fira a neumi to ovládat presne podle realne masiny...to je cele....jak rikam jede to,?Jede....jini me bombardujou v meilech,sms na fb jak to vůbec rozject když to nemá zjednodusene ovladani ...Dal to taky nechci rozebirat....Proste fira nejsem neovladam to jak vy,pro me je podstatne,ze to rozjedu jak mi je fuk...stejne tak jako to je fuk vsem tem co mají vlaky a simulator pouze v oblibe a nejsou proficí od ČD,,,,
KN1F3Cz
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 30. říj 2014 13:37:22

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od KN1F3Cz »

Člověk ani nemusí být fíra aby to rozjel tak jak se to má
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Josef72 »

Jo, to je důležitý u PC vláčků.
AirVolk

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od AirVolk »

Michal ako je to síce zle, ale to video nie je tutorial. On si len povesil video s toho ako si jazdil. Mňa štve hlavne to, keď to niekto učí a tvári sa ze to vie a robí takéto koniny....... V tom má pravdu že to každý vedieť nemusí. Na druhej strane on musí rátať s tým, že môže to niekto aj kritizovať keď si to povesi verejne to video...... Pre niekoho je to to iste ako COD.
AirVolk

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od AirVolk »

kiski píše:Na videá používaj Bandicam a bude to ok...
A nahráva aj mikrak?
AirVolk

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od AirVolk »

No a to už sme u toho, čo by tá mašinka potrebovala..........PORUCHY......Zle jazdíš, nebudeš jazdiť... :) Ja by som tam pri tom jazdení v švihu dal zhadzovanie s výkonu. Prebitú mašinu (blokovanie jazdy tlakom v prevodníku)

p.s: na to zopnutie HV som síce pozeral jak bulo, lebo to bol fakt husársky kúsok....
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Majkl »

Něco málo o řízení sem zase pochytil já z tohoto videa https://youtu.be/voIpxChh7nE čas 1:12:45
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kiski »

Ohľadne tých porúch by som to riešil asi ako voliteľnú vec... Pretože keď to berieš z tej druhej strany, ľudia nie sú povinní sa tú mašinu učiť správne obsluhovať, aby si s ňou mohli zajazdiť. Niekto proste chce pohnúť dvoma klávesami a potom si dá pohľad zvonka a kochá sa Esom... A vôbec mu nezáleží na tom, či má niečo blbo nastavené alebo nie. Zas na druhej strane rušeň je free a je len na autorovi, ako podrobne ho spracuje.

Michal, bol by veľmi veľký problém spraviť niečo také ako prepnutie medzi dvomi módmi ovládania? Proste kto si chce užiť naozajstné riadenie rušňa podľa reálu, by zvolil jeden mód, a niekto kto sa s tým nechce boriť a ani sa mu nechce učiť ovládať to podľa reálu, by zvolil druhý mód...

Je to len taký nápad, ak je to blbosť, tak nič.
Braňo
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Jurajs_89 »

Tak na to by ti melo stacit Zjednodusene ovladani, ne?
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kiski »

Ani nie, pretože potom by hráč musel stále prehadzovať medzi Expertom a StopGo... Samozrejme, tými dvoma klávesami som to nemyslel doslovne, skôr mi išlo o princíp.
Braňo
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kiski »

Aha, dík za link. Na MSTS fórum často nechodím, tak som o tom nevedel.
Braňo
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Aby sme sa mali s cim hrat :lol: :
Obrázek Obrázek
Snazil som sa to spravit tak nejak podla realu-panel s kontrolkami je za sklom, popis je na skle. To bolo vymyslania ako na to :mrgreen:
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kiski »

Pekné hoši. Len aby sa z toho postupom času nestal trenažér strojvedúcich na 363 ;)
Braňo
AirVolk

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od AirVolk »

A nech len je.....
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Posvietime si aj na podvozky a aby bolo s cim stale prepinat:
Obrázek Obrázek Obrázek
Dnesne standarty kvality sice nesplnime (nemame otvaratelne dvere, strojovnu), ale tak dufam, ze aspon par takychto zbytocnosti vas potesi :lol:
AirVolk

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od AirVolk »

Poteší......Ono tá strojovňa sa dá vyriešiť jednoducho aj bez dverí....Klikneš na dvere a dostaneš sa do strojovne, alebo len nejakej jej vymodelovanej časti ako to bolo u vozov na pohľad 5.....

p.s: nechceš mi povedať že s tých mobilových fotiek si dokázal tú signalizáciu urobiť? To budú skôr iné fotky nie?
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Je to z tvojich fotiek, ine nemam a vies, ze ochota cosi nafotit je vacsinou nulova :D
AirVolk

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od AirVolk »

Tak to si čarodejník....S hentoho toto.....Čokoľvek na peršinga potrebuješ daj vedieť
Odpovědět