Dílna Hekl

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

750225lentilka píše:Nic proti, ale v reálu 140 za Pardubicemi vytáhneš až tak někde u Černé za Bory, ne-li dál. Jako jo, ty esa jsou možná trochu líná, ale ne tolik, abys tady Vlastiku předváděl tyjátr s nejakou reklamací, zpackaným dárkem a podobně. Ty už si fakt do tý pusy nevidíš...
Lepsi je ignorovat takove budiz nicemy jako jsi ty,co jen blbe kecaj a nic pozitivniho pro TS neprinesly.
Vsak jsem polozil dotaz,dostal odpoved a tim to je pro me uzavrene.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Michal »

Vlastik píše: Lepsi je ignorovat takove budiz nicemy jako jsi ty,co jen blbe kecaj a nic pozitivniho pro TS neprinesly.
Vsak jsem polozil dotaz,dostal odpoved a tim to je pro me uzavrene.
Vlastiku, od půlky fóra, co tě tady obtěžuje, jsi se po editaci dostal k budižkničemům. Zkus to ještě do třetice a bez těch invektiv. ;)
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:
Vlastik píše: Lepsi je ignorovat takove budiz nicemy jako jsi ty,co jen blbe kecaj a nic pozitivniho pro TS neprinesly.
Vsak jsem polozil dotaz,dostal odpoved a tim to je pro me uzavrene.
Vlastiku, od půlky fóra, co tě tady obtěžuje, jsi se po editaci dostal k budižkničemům. Zkus to ještě do třetice a bez těch invektiv. ;)
Vsak jsem Michale od tebe odpoved dostal,v celku jsem to pochopil, snad dobre,ze planuje se update TCH ale ze vyjde az s aktualizaci lokomotiv 36x,snad neni co k tomu vic dodavat.
Takovato odpoved mi stacila a ja se podle toho zaridil. Z me strany je to uzavrene a tecka. :D
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Kdo chce muze stahovat flotilu IC vozu ZSSK:
Pack osobních vozů ZSSK Apeer 004, Apeer 009, Bpeer 007 a BDsheer 101.
Autor modelu: David Javůrek
Autor textur: Milda Hůrka
Převod 3D modelu do RW, optimalizace a úprava textur: Hekl
download zde:
http://railworks.ofpmafia.eu/dl/downloa ... pack-xpeer
Obrázek
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Malard pri skinovani 151 zistil, ze niektore modely 151 maju chybu a zle zobrazuju normalovu mapu na streche (zle definovane kanaly shaderu). Na web som nahral opravenu verziu baliku vo verzii 1.4 http://modely-msts.cz/rusnerw.html . Kedze zlozka source x5x je u mna problemova, neviem, ci som tym nieco nerozhodil. Snazil som sa exportovat len model samotny, v baliku samotnom je vsetko potrebne, ako bolo predtym (kabina a zvuky zostali nezmenene). Skuste to prosim niekto stiahnut a skuste funkcnost lokomotiv jak 15x, tak 350. Ak vam nezobrazi balik 1.4, nezabudnite na refresh prehliadaca F5.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Hekl338 píše:Malard pri skinovani 151 zistil, ze niektore modely 151 maju chybu a zle zobrazuju normalovu mapu na streche (zle definovane kanaly shaderu). Na web som nahral opravenu verziu baliku vo verzii 1.4 http://modely-msts.cz/rusnerw.html . Kedze zlozka source x5x je u mna problemova, neviem, ci som tym nieco nerozhodil. Snazil som sa exportovat len model samotny, v baliku samotnom je vsetko potrebne, ako bolo predtym (kabina a zvuky zostali nezmenene). Skuste to prosim niekto stiahnut a skuste funkcnost lokomotiv jak 15x, tak 350. Ak vam nezobrazi balik 1.4, nezabudnite na refresh prehliadaca F5.
Jen k tomu ze balicek je spravne,ale mel jsi ho pojmenovat jako verze 1.4 ne stale verze 1.3,nicmene ten kdo to mate predelane na HS 98,tak si zalohujte vsechny blueprinty,jinak se prepisou,a potom vratit zpatky.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kiski »

Vlastik, je to HS 198, nie 98. A pokiaľ viem, tak to bol iba jeden skušobný rušeň, a to tuším 151 023. Ostatné boli v pôvodnom znení - takže zazálohovať len jeden blueprint. Ovšem ak si niekto neprerobil súkromne aj ostatné :)
Braňo
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Vlastik píše: Jen k tomu ze balicek je spravne,ale mel jsi ho pojmenovat jako verze 1.4 ne stale verze 1.3,nicmene ten kdo to mate predelane na HS 98,tak si zalohujte vsechny blueprinty,jinak se prepisou,a potom vratit zpatky.
Opravene.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

kiski píše:Vlastik, je to HS 198, nie 98. A pokiaľ viem, tak to bol iba jeden skušobný rušeň, a to tuším 151 023. Ostatné boli v pôvodnom znení - takže zazálohovať len jeden blueprint. Ovšem ak si niekto neprerobil súkromne aj ostatné :)
Ano ja vim,vsak ten napad byl ode me,ale jednicka se zatoulala,puvodne tam byla. Roman to zrealizoval.
no myslim ze vic lidi vcetne me si predelalo ten blueprint od Romana,co jsem me moznost videt,tak jen aby nemuseli elaborovat znovu.
Jen spise upozorneni. :D
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Michal »

Vlastik píše:Vsak ano,kdyby to tenkrat udelal Michal s 36x tak dnes se mohl tahat rychlik za dob CSD,dlouho jsem zebral o vydani ex beta 2,nakonec vysla jen beta 2,kdyz to neni finalni produkt a je tam much hodne co jsem cetl.
Vlastiku, když máš ten přehled, napiš mi sem prosím všechny ty mouchy, ať na nějaké při aktualizaci nezapomeneme. :)
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Michal »

Takže nic? Fajn, ale na pozdější reklamace nebude brán zřetel. :mrgreen:
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:Takže nic? Fajn, ale na pozdější reklamace nebude brán zřetel. :mrgreen:
Michale,vsechno poporade,nemam rad chaos.
dnes jsem hledal nahravky 749 a nasel ucitohdnych 5 hodin jizdy v kabine ,strojovnu a podobne,takze ted je na rade test od Romana,
ohledne 36x tak toho bylo napsano tolik ze snad zadny sroubek chybet nemuze. nicmene,kazdeho potesi kdyz bude moc dobre jezdit.
Stale hledam kde je na texture sberac,ale to mozna rekne Hekl nebo da scren.
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od jstange »

Mohu vedet jednou provzdy to velke tajemstvi, co je to ten "scren", a pripadne z jakeho jazyka to pochazi? Diky!
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kuboss »

screen - samostatne je to "obrazovka", ale v tomto pripade je to myslene ako skratka od "screenshot" - teda fotka obrazovky (nemusí ist priamo o fotografiu fotakom, ale aj priamo programom v PC).
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Michal »

Dotaz do pléna. Mám předefinovat u esa klávesové ovládání tlačítek ARR+ a ARR-? Místo stávající kombinace Shift + ty klávesy vlevo od backspace bych to mohl dát na Shift + (Num+) a Shift + (Num-). Čisté Num +,-,Enter bych chtěl nechat pro případný Mirel.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:Dotaz do pléna. Mám předefinovat u esa klávesové ovládání tlačítek ARR+ a ARR-? Místo stávající kombinace Shift + ty klávesy vlevo od backspace bych to mohl dát na Shift + (Num+) a Shift + (Num-). Čisté Num +,-,Enter bych chtěl nechat pro případný Mirel.
Jenom takovy dotaz,pokud chces vic klaves kombinaci tak proc primo nedefinujes pravy,levy shift nebo CTRL ,tim padem by zcela urcite odpadlo to ze se musi mackat 3 a vice klaves. Protoze hned by jsi mel 2x vice klaves k dispozici.
ARR jsi mel hned od zacatku dat na numerickou klavesnici kde jsou cisla a znaky bez shift nebo CTRL.
Nevim na co mirel potrebuje cisla?
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Michal »

Vlastiku, když nevíš, o čem mluvíš, tak raději mlč...
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:Vlastiku, když nevíš, o čem mluvíš, tak raději mlč...
Ted koukam do toho manualu,tak to mas dobre,CTRL,nebo SHIFT +cisla,tak co chces menit?
Vzpominam jako dobu trvalo vydolovat z tebe manual ovladacimi prvky,a tak by to bylo znovu. :D
Mel by jsi to sjednotit s 350 ,ted koukam ze vetsina je v porovnani 36x a 15x (350) klavesove stejna,coz je dobre jit touto cestou:
MIREL:
Tlačítko ENTER Numpad Enter
Tlačítko plus Numpad +
Tlačítko minus Numpad -
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Michal »

Proboha Vlastiku. Já nechci překopávat celé ovládání. Už od začátku je to dělané na co největší kompatibilitu s x5x. Jde mi jen o ty dvě klávesy, protože tady byly stížnosti, že se to lidem plete a omylem si přehodí stanoviště. Takže nabízím tuto alternativu v ovládání. Pokud o ni bude zájem, tak to změním. Když ne, nechám to být. Mě to netrápí.
jstange
Příspěvky: 83
Registrován: pon 05. srp 2013 19:32:09

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od jstange »

kuboss píše:screen - samostatne je to "obrazovka", ale v tomto pripade je to myslene ako skratka od "screenshot" - teda fotka obrazovky (nemusí ist priamo o fotografiu fotakom, ale aj priamo programom v PC).
ano, vim, co je screen ;-) ale tady uz asi po tisici (takze to neni preklep) ctu "scren", tak me zajimalo, z jakeho je to jazyka, jestli eskymactiny nebo snad tatarstiny. Ale i tak diky za vysvetleni. :-)

Jinak bych se asi primlouval za zmenu toho mapovani klaves, jak navrhuje Michal, ale uprimne me to take nijak netrapi...pripadne neni zase tak komplikovane, aby si to kazdy nastavil, jak potrebuje...
Odpovědět