Dílna Hekl

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Jurajs_89 »

Konvertovat nepůjde, do MSTS je 2D, RW potřebuje 3D.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Howky
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. kvě 2010 15:14:34

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Howky »

Mě se zdá že fotky by mohl mít David H. :?
HoralkaEU
Příspěvky: 24
Registrován: pon 24. pro 2012 16:21:44

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od HoralkaEU »

Krása! :P
smekac
Příspěvky: 201
Registrován: pon 11. dub 2011 14:11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od smekac »

Mám k dispozici fotky na kabinu řady 162... kdo má zájem ? Bohužel na modelování nemám čas tak možná bych pomohl aspon takto, vyřizování focení na 150/151 je skoro u konce ;-)
philipes1471
Příspěvky: 71
Registrován: stř 22. čer 2011 20:30:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od philipes1471 »

fuha ...dosť dlho som tu nebol a čo kolko vecí tu pribudlo :) ...fakt to vyzerá super...len tak ďalej... ;)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Roman »

Včera jsme s Heklem do noci laborovali s LED světly a nakonec jsme nějaký kompromis nalezli. Světla se tváří trochu reálně a v noci jsou vidět poměrně daleko.

Níže pak vozy Faccs od Pikka jemuž patří dík za poskytnuté zdrojáky. Ještě dodělám pár drobností dle připomínek, pak LODY a bude hotovo.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
smekac
Příspěvky: 201
Registrován: pon 11. dub 2011 14:11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od smekac »

Myslím že to vypadá pěkně ty LEDky ;), Faccs se mi taky líbí.

PS: jinak co ty fotky ?
Uživatelský avatar
M@ster
Příspěvky: 164
Registrován: pát 18. lis 2011 16:36:21
Bydliště: Berlin
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od M@ster »

Jo pekny LEDecka :D

a pekny model i ty vagony :shock:
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od ilidianos »

Ty Led svetla vypadaji opravdu hodne dobre, nemyslim ze jen trochu realne. :O O vagonech ani nemluve.
sawipa
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 11. dub 2013 17:04:16

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od sawipa »

Zdravim,
rád bych vás podpořil ve výstavbě modelu řady 163. Nafotit kabinu na Hl. nádraží v Praze není problém. Takže pokud by to bylo možné, tak zašlu foto. Dále bych vás chtěl popohnat finanční odměnou.
S pozdravem

I.T. Technik
Patrick Sawicki
malard
Příspěvky: 65
Registrován: úte 10. lis 2009 19:40:26

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od malard »

Taky mám pár fotek 163... Ale nezapomeňte, že "Majda" 163.079 je WTB a má jiné stanoviště, pokud to klapne, tak ještě dnes nafotím. ;)
Jinak k těm fotkám, něco se snad bude dát použít, první fotky jsou z nějaké polonozivané 163 a druhé z ještě nepolonizované 163.030...
http://uloz.to/xwuufMt7/cab163-rar
AirVolk

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od AirVolk »

Ešte kým to bude v koši by som mal otázku. Keď si spravím aktivitu zo 151 tak po spustení musím rýchlo na ňu kliknúť inak my súprava sama od seba odíde. ALe keď som si spustil Romanove Quick Drive scenére, tak mašinka ostala stáť nenahodená kým som ju ja sám nesprevádzkoval. CHlopy čo robím zle , že mne sa to rozíde samo?
AirVolk

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od AirVolk »

ANo to je možné. Ako sa to robý prosím ? :)
AirVolk

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od AirVolk »

Díky mnoc :)
AirVolk

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od AirVolk »

Nuž niečo nie je košer, pretože to políčko mi nedovolí zaškrtnúť.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Roman »

No, já myslím, že to Dem vytvořil jako free scénář. Tam to nedovolí zaškrtnout volbu hráče... .Možná stačí otevřít soubor ScenarioProperties.xml v textovém editoru (já používám notepad++ který nerozhodí formát xml. souboru, nebo RW_tools) a změnit "eFreeRoamScenarioClass" na "eStandardScenarioClass" . Ono od určité doby lze i v free scénáři definovat AI pro vlaky trasu...
AirVolk

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od AirVolk »

ANo , pretože toto mi začalo robiť až od určitého upgrade. :) No dobre. Tak keď spravím aktivitu ako nie Freeroam, ale niečo iné tak by to malo ísť, že ?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Roman »

Musíš při založení v editoru zvolit Standard nebo Timetable scenario. Pak to půjde.
AirVolk

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od AirVolk »

Ok. S tohto RW som ešte jak jeleň. (či tuleň?)
Vlastik

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Vlastik »

Hmmm, tak s tím jsem se já osobně nesetkal. Buď tedy poradí někdo jiný nebo mi tu aktivitu zabal a pošli. Zkusil bych na to mrknout.
Od určitého update,nelze zatrhnout vlak hráče a to z jistého důvodu pokud tam mám více vlaků včetně AI vlaků tak ve volné jízdě mohu skákat na kterýkoliv vlak a ten co jsem zněj slezl tak se bude chovat jako 'AI vlak a si budu řídit ten svůj nový,akorát pokud vezete svůj vlak a máte zpoždění a přeskočíte na vlak AI co jede načas tak ten váš vlak co dále poveze automat tak zpoždění nezkrátí a bude ho držet.Aby mě tam jezdili i AI vlaky tak samozřejmně musím pro každý vytvořit trasu (zastavení,dojezd),jinak k tomu hned odjezdu je dobré si posunout třeba o 2.minuty odjezd vlaku:
např.aktivita začne v 10:00 tak si svůj vlak posunu s odjezdem na 10:02 a tím mám zajištěno pohodlné nastoupení na loko + příprava k odjezdu.
Naopak u standard nebo s jízdním řádem tam se musí zaškrtnout vlak který budu řídit a nelze z něj slézt a vyměnit za jiný,pokud ho nezaškrtnu tak se budou všechny vlaky chovat jako vlak AI a v tom případě budu jako divák.
Obecně se doporučuje kde není potřeba křižovat načas nebo vůbec tak používat standart scénář,kde používám křižování,předjíždění a pod tak používat scénář s jízdním řádem ,pro výpočet tras hra používá rozdílné hodnoty.
Odpovědět