Dílna Hekl

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Josef72 »

Vďaka.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Roman »

HoralkaEU
Příspěvky: 24
Registrován: pon 24. pro 2012 16:21:44

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od HoralkaEU »

Ďakujeme! :)
AirVolk

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od AirVolk »

Roman píše:QD pro ZSSK 350.

http://ulozto.cz/xoEjENcE/qd-zssk-350-rwp

502 bad gateway.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Roman »

AirVolk píše:
Roman píše:QD pro ZSSK 350.

http://ulozto.cz/xoEjENcE/qd-zssk-350-rwp

502 bad gateway.
Nevím, je tam už 25 stažení a mně to také jde. Máš s tím uložto nějaké problémy ?
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Josef72 »

Viděl bych to spíš na prohlížeč.
AirVolk

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od AirVolk »

V zápätí nato na tretí krát už mi to išlo. Len som musel asi počkať.
Vlastik

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Vlastik »

Zkusil jsem ty nové loko,je to dobré ale narazil jsem na problém kdy mě to při očekávej 50,60,80(víc jsem nezkoušel) a následně rychlost předvěštěnou v kabině ukazuje vždy na 40 km/h,je jasný že mi pak začne samočinně brzdit.NZ2 (překročení rychlosti o více jak 7 km/hod)
Asi se stala někde chyba.
Zde jsou screny:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Příjde mi to že je to celé posunuté,na 60,50 to chce 40km/h na 80km/h to má tendenci sjet na 60.
AirVolk

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od AirVolk »

CHyba je na strane obsluhy.
Vlastik

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Vlastik »

CHyba je na strane obsluhy.
No že to bude až takto dokonalé jsem teda nepočítal,možná by to ale chtělo někam poznamenat.
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Robo »

Možnosti sú vždy dve. Buď po prejdení predzvesti s výstrahou budeš dôverovať mirelu a jeho brzdnej krivke, alebo si prepneš manuál.
Vlastik

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Vlastik »

Naše modely by se daly zařadit jako "expert line". Pořádně si zajezdí jen ten, kdo tu mašinu zná, nebo si ji důkladně nastuduje. Odkaz na manuál k Mirelu je v readme. Tam se dá najít, co s tím mezikružím při vyšších rychlostech.
To určitě,to zase popíšou němci x.listů o tom jak to nemohou rozjet,ale co se týče toho readme tak tam žádný odkaz není,alespon já ho tam nemám tak proto jsem to napsal,jinak velice pěkná práce ,ale na druhou stranu ,většina uživatelů si chce zajezdit,takhle si moc nezajezdí když u každého vydaného modelu musí študovat x.stránkový dokument.
AirVolk

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od AirVolk »

Koľký si zajazdili na ZDsime ? Iba tý čo mali trpezlivosť, lebo ich to bavilo. Tu je to to isté. A to je vlastne dobre. Jazdiť s tým bude iba ten, kto má rád simuláciu.....Tý ostatný sa uspokoja s jednouchým ovládaním ostatných addonov.

TO máš to isté ako pri víne :) Za to že viacerím spotrebitelom nevyhovuje filozofia prípravi vína , ešte vinár nebude meniť spôsob prípravi....Skôr bude rád práve za tých , ktorím to imponuje.....(viď vinárenstvo Strekov1075)
Vlastik

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Vlastik »

Co jsem připravoval readme ke kabině, tak to tam bylo. Jak v CZ tak i ENG verzi. Teď to neověřím u vydaných balíčků, ale pochybuju, že by to tam Hekl nepřibalil.
Máš pravdu,koukal jsem zase jinam,tak to je pak super doporučuji všem co si chtějí zajezdit proštudovat.
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od kropi213 »

Nevim u quick drive mam taky zatím nejake problémy,ale v klasicke jizde kdy si postavim soupravu třeba na volny scenar tak otocit dvěma knoflíky dat sberac a povolit brzdu snad nemůže byt takovy problém i pro zacatecnika...
AirVolk

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od AirVolk »

Vo volnej jazde musíš obsluhovať Vz takisto ako pri QD. Takže problém tam určite bude.
Vlastik

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Vlastik »

U loko ZS 350003 se nad loko objevují nějáké drobnosti z obou stran viz scren:
Obrázek
Tu 003 by jste měli celou odstavit viz scren (sběrač)
Obrázek
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Hekl338 »

Doma nie som, takze to neoverim, ale predpokladam, ze bude zapisana chybne animacia v blueprinte. Ma tam byt animacia skunk zberaca a zrejme je tam zberac 350 alebo take nieco, preto tie rozhodene animacie.
Vlastik

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Vlastik »

Pro ty co si chtějí zajezdit s novými lokomotivy řady 350 tak zde je stručný návod jak obsluhovat mirel(VZ),je to uděláno jen pro potřeby RW a na jednu stranku kvůli vytištění,příjde mi od věci študovat několika stránkový dokument když z něj není ani jasné co všechno v RW funguje .
Download zde:
nová verze k downloadu níže !
Není určeno jako skutečná pomůcka pro strojvedoucí!
Naposledy upravil(a) Vlastik dne ned 07. črc 2013 12:07:24, celkem upraveno 2 x.
AirVolk

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od AirVolk »

Mám taký silný pocit , že okrem testu D1 tam funguje absolútne všetko v rámci režimu ŽSR. Prepínanie režimov ŽSR, ČD, MAV tuším nie je aktívne. (malí počet scriptov)


Inak návod slušný, ale je tam jedna chyba. VYL nie je prevádzka (provoz) ale výluka. Tento režim sa smie používať podľa našich predpisov len v prípade, že je porucha autobloku a nie je vypnutých 6kV traťovej časti zabezpečovača.(vyrozumie výpravca rozkazom V + jazda v medzistaničnom úseku ) V takom prípade aby sme neboli obmedzovaný nesprávnym prenosom návestí , navolí sa režim výluka. Toto nie je nutné v prípade, že je výluka aj 6kV traťovej časti zabezpečovača a prenos návestí nefunguje. V tomto prípade jemožné ponechať režim PRE prevádzka. (v tomto prípade je v rozkaze uvedené, že je výluka 6kV traťovej časti zabezpečovača a ponechávam režim PRE aby som následne nemusel ešte raz s vlakom EC zastaviť a Vz prepnúť z VYL do PRE. Pri osobnom bezpredmetné.)
Odpovědět