Dílna Hekl

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od slowly »

Roman píše:
slowly píše:Ach tak to je. No není to u všech, tak jsem si toho nějak nevšiml, díky.
Není? To jsme teda blbě testovaly. Já ale procházel složky a všude skript, který konce zobrazí bez ohledu nato, jak je vůz otočen je.... Pokud bude konkrétní poznatek u kterého vozu to nefunguje, dejte vědět. Zjednáme nápravu :)
Ne ne, myslel jsem všeobecně, né konktrétně tyto modely. Nemám to ještě tak projetý a když jsem viděl, že jiný vozy tohle nemají, nenapadlo mě, že tady to bude takto ;) .
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Jurajs_89 »

I já jsem si už vozy stáhl, a musím říct, že to je perfektní práce. Hoši, díky za ten export.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Uživatelský avatar
M@ster
Příspěvky: 164
Registrován: pát 18. lis 2011 16:36:21
Bydliště: Berlin
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od M@ster »

Jo taky musim rict moc pekna prace.
Oskar
Příspěvky: 111
Registrován: pát 06. čer 2008 19:57:50

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Oskar »

Díky moc pánové - jedním slovem paráda.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Robo pripravil skin vozna Ux.
Obrázek
Obrázek ObrázekJeho funckiu asi nemusim predstavovat. Bude treba doriesit technicku zalezitost ohladne ruskeho spriahla SA3, snad sa to podari nejako komunikacne vyriesit tak, aby to bolo mozne spajat s ruskymi modelmi.
Naposledy upravil(a) Hekl338 dne ned 16. bře 2014 1:14:35, celkem upraveno 1 x.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od KaMat »

Pěkný. Netušil jsem že to u našich bratru jezdí..
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Robo »

Jazdia aj po sieti SŽDC. V menšom, ale jazdia.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od KaMat »

Robo píše:Jazdia aj po sieti SŽDC. V menšom, ale jazdia.
S těma ruskýma spřáhlama ?
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Robo »

Presne tak. Vrátane previazaných vozňoch. Kdesi som videl video, kde AWT obsluhuje vlečku nejakej chemičky s prieviazanými cisternami. Nieje tak dávno, čo sa v Nymburku robili MH opravy ČME3 z Azerbajdžanu. Opäť poslúžili spojovacie vozne nášho karga. To isté ešusy pre Litvu. http://www.vlaky.net/upload/galeria/003921/093271.jpg Aj keď tu treba priznať, že pri prevoze sa mohli použiť klasické adaptéry, ktoré vozia so sebou 471 či 671.
Zaujímavosťou je, že nielen vozne Es sa pre tieto účely upravovali. Existujú spojovacie vozne sa SA3 vychádzajúce z vozňov Smmp, Vtr ( dnes by mal asi označenie E ) Eas a možno aj iných.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od KaMat »

Teda tak to jsem netušil.
Heklovi se omlouvám za spam :)
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Ani to nebolelo:
Obrázek Obrázek
Asi jediny problem je, ze ruske modely dodrzuju rozchod a na nase kolaje moc nesedia :D Na druhu stranu, prijemne spestria vozovy park. Ale mozno bude ochota upravit dvojkolia pre nas rozmer, uvidime.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od slowly »

To že by jsme potahali za TEM2 i další vozy :o , hm to by byla paráda ;) .
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Robo »

Tak to nefunguje, výsledný efekt by bol hrozný už ako Hekl spomínal, Rusi dodržujú rozchod 1520mm a ono to aj vidieť, keď napríklad TEM2 alebo ruské vozne hodím napríklad na Romanovu testovaciu trať. Prípadne naše vozne s rozchodom 1435mm hodím na ruskú trať, voľným okom vidieť, že rozchod je širší.
V praxi sa spojovacie vozne využívajú výhradne len na normálne rozchodných tratiach. Nie opačne.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od slowly »

Omluva za spam :roll: .
Jde mi o to, že TEM2 je super free stroj a dá se s ním jezdit i na nemším rozchodu (ano nevypadá to reálně), takže pokud by měli naše vozy i ruskou spojovačku, mohli by jsme tahat TEM2 naše vagony, alespoň tak jsem to myslel a podle obrázku i pochopil, že toto by bylo možné. Co jsem si všiml, tak na ruském foru je toho rozděláno vícero (hektor, sergej...) a pokud by to bylo vymakané jako TEM2, byla by škoda si stím nezajezdit i u nás. Možná by se mohl někdo pokusit nějak poprosit rusáky o variantu s naším rozchodem.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Na webe najdete aktualizaciu modelov x5x. Nie je nutne odinstalovat predosle verzie kabin, zvukov, ani samotnych modelov. Ale doporucujem to hlavne z dovodu, aby ste nemali v zlozkach zbytocne textury. Pre spravne funmgovanie modelov je nutne mat zapnute Head Light Flares a maximalnu zobrazovanu vzdialenost. Kabina 15x nie je original, ale Mirel bol nahradeny LS 90, pridana klucka kurenia a AUTO pieskovanie, ktore je pridane aj pri kabine 350. Pripadne chyby hlaste.
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Hekl338 píše:Na webe najdete aktualizaciu modelov x5x. Nie je nutne odinstalovat predosle verzie kabin, zvukov, ani samotnych modelov. Ale doporucujem to hlavne z dovodu, aby ste nemali v zlozkach zbytocne textury. Pre spravne funmgovanie modelov je nutne mat zapnute Head Light Flares a maximalnu zobrazovanu vzdialenost. Kabina 15x nie je original, ale Mirel bol nahradeny LS 90, pridana klucka kurenia a AUTO pieskovanie, ktore je pridane aj pri kabine 350. Pripadne chyby hlaste.
Někde se něco nepovedlo ,při ruční instalaci to chce přepisovat balík 350 textury z balíku 15x ,přitom ale velikosti textur nesouhlasí ,a přepisuje to novější staršími ,to samé platí i při instalaci kabin ,také to přepisuje ovládání novější za starší ,upozornuji že jsem smazal celou složku Hekl mimo nákladů.

dneska není problém stáhnout velký balík ,proč tedy neudělat i zde jeden velký balík ,všude se to vždy stahuje loko komplet s kabinou i zvuky ,myslím že tady by to šlo také ,né?
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od KaMat »

na 151 když najedu myší vedle pluska tak se zobrazí mirel ENTER.
se 151 jsem jel se 7 vozy 190 km/h po rovince.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Vlastik píše:
Hekl338 píše:Na webe najdete aktualizaciu modelov x5x. Nie je nutne odinstalovat predosle verzie kabin, zvukov, ani samotnych modelov. Ale doporucujem to hlavne z dovodu, aby ste nemali v zlozkach zbytocne textury. Pre spravne funmgovanie modelov je nutne mat zapnute Head Light Flares a maximalnu zobrazovanu vzdialenost. Kabina 15x nie je original, ale Mirel bol nahradeny LS 90, pridana klucka kurenia a AUTO pieskovanie, ktore je pridane aj pri kabine 350. Pripadne chyby hlaste.
Někde se něco nepovedlo ,při ruční instalaci to chce přepisovat balík 350 textury z balíku 15x ,přitom ale velikosti textur nesouhlasí ,a přepisuje to novější staršími ,to samé platí i při instalaci kabin ,také to přepisuje ovládání novější za starší ,upozornuji že jsem smazal celou složku Hekl mimo nákladů.

dneska není problém stáhnout velký balík ,proč tedy neudělat i zde jeden velký balík ,všude se to vždy stahuje loko komplet s kabinou i zvuky ,myslím že tady by to šlo také ,né?
Z jednoducheho dovodu, ak bude potrebne aktualizovat zvuky, ci kabinu, nie je potrebne upravovat vsetko v baliku. Mozno sa ti to zda jednoduche, ale ver mi, daleko efektivnejsie je to rozdelit . Co maju inde je mi vcelku jedno. Balik 350 bol zprvu zle nahraty, upozornil na to Michal, skus stiahnut znovu, malo by to byt ok.
Co sa tyka LS 90 a maximalky, to nie je Mirel, nestrazi maximalnu konstrukcnu rychlost....
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od KaMat »

Chapu jen jsem myslel ze ten enter mirel je chybka. A taky jsem myslel ze 151 jedou max 160 :D :D No ikdyz moje octava ma taky v papirech max 209 a jede to 250...
olda9
Příspěvky: 31
Registrován: stř 02. dub 2014 0:25:43
Bydliště: Česká republika

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od olda9 »

Já si po stahnutí nové kabiny 15x nevšiml žádného rozdílu, jen mi nefunguje mirel přes klávesnici a musím ho nastavit miší. Je to tak v pořádku?
Odpovědět