Dílna Hekl

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Sledujem tuto debatu od rana, ale moc som Vlasto nepochopil tvoj posledny prispevok. Co ma spolocne skript s tym, ze uzivatel postupuje pri oziveni nespravne? Skriptu nerozumiem vobec, ale ten predsa neovplivni to, co uzivatel tuka do klaves, alebo mysi:).


Dostal som niekolko upozorneni na chyby v texturach kabiny. Jedna sa o take tie cierne miesta, ktore sa objavuju napriklad na repraku. Pri upravach textur kabu doslo k doladeniu mapovania a to uz presne v niektorych miestach nekopiruje povodne (menila sa kvoli citatelnosti velkost niektorych casti). Tie tmave miesta vznikaju v dosledku textury tienov, ktore sa budu musiet vyrenderovat znovu. Nemalo zmysel ich renderovat teraz, nakolko to nie je zalezitost na par minut.
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Hekl338 píše:Sledujem tuto debatu od rana, ale moc som Vlasto nepochopil tvoj posledny prispevok. Co ma spolocne skript s tym, ze uzivatel postupuje pri oziveni nespravne? Skriptu nerozumiem vobec, ale ten predsa neovplivni to, co uzivatel tuka do klaves, alebo mysi:).
No myšleno je to tak že pokud by se postupovalo jinak tak by si tu mašinu nemusel nahodit pokud bude skriptu nastavený postup tak jak to propagoval od začátku Anddy i když není správný ale je to bráno furt jako beta tak se určité chyby mohou obejít. Jinak skript ten ovlivní postup uvedení loko do provozu,což je doře vidět i na vozidlech vR a jiných addonů.
Proto jsem napsal že se k tomu musí vyjádřit ten kdo dělal skript pro tu mašinu.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

To chapem, ale otazka je, co spravi realny stroj, ked povolis rucnu brzdu bez vzduchu? Blokne snad nejak nahodenie stroja? Expert nie som, ale asi nie, tak moderne eso zase nebolo. Vyhodnocuje snad eso odpojenie bateriek za "jazdy" ako chybu? Dnesne moderne stroje urcite ano, eso vsak nie. O to myslim celu dobu Michalovi slo, aby sa ten model choval co najrealnejsie podla predlohy. Nebude predsa upravovat skript tak, ze masinu blokne po obrzdeni rucnej bez vzduchu. Co sa stane v reale, ked nahodim centralny zdroj s baterkami, netusim, to ozrejmi iste niekto znalejsi. Ale verim, ze Michal to vsetko ma zmapovane aspon 10 krat, ako ho poznam :D
Naposledy upravil(a) Hekl338 dne pát 25. zář 2015 18:33:22, celkem upraveno 1 x.
AirVolk

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od AirVolk »

Vlasto to že používaš nesprávny postup, nemusí ani v reále spôsobiť, že tú mašinu nenahodíš. Ak majú batérie dobrú kapacitu, tak prežijú aj PK s polu s CZE....Ale je to nesprávny postup a žiaden fíra to tak v reále neurobý. Takisto ako povolenie rb pred tým než máš nejaký ten vzduch. Ja osobne aj keď som podklinovaný to nespravím, lebo kde mám tú istotu, že posun čo pre mňa príde do mňa nedrcne a ja nepreletím klin a neskončím v stene rotundy? Podľa predpisu už som vinný v tejto nehode, lebo som odbrzdil loko skôr ako som mal. Ono toto sú veci čisto logické, ktoré nemajú prečo spôsobiť, že nenahodíš mašinu, ale sú aj čisto nesprávne s hľadiska logiky a bezpečnosti a techniky. Toľko k tomu.
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Kdo má zájem tak zde je nové video ohledně CDC 363 035-7,využil jsem části scénář od Raduzz:
https://youtu.be/7LdcNoqp_YQ
AirVolk

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od AirVolk »

Hekl na poslednom vozni mi chýbajú nejaké textury......Môžeš to skontrolovať? Ide o posledné IC vozne čo sme vydali. (schodíky v interiéri)


Obrázek
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Pozriem na to, zrejme prepisalo ID pri exporte.
Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hans »

Prosím vás, jaké je to tlačítko na rychlé spuštění ESa ? Děkuji
Uživatelský avatar
PejaRW
Příspěvky: 105
Registrován: pát 15. kvě 2015 14:50:42
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od PejaRW »

Jsou tři :lol: Mě to zabralo čtyři minuty zkoušení. :D
Pavel
Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hans »

No promačkal jsem celou klávesnici :( :(
AirVolk

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od AirVolk »

Robíte tu s toho tajnosti akoby išlo o vatikánske spisi s podzemia........ Však to sem rovno napíšte... Ja to trebárs tiež neviem.
Uživatelský avatar
PejaRW
Příspěvky: 105
Registrován: pát 15. kvě 2015 14:50:42
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od PejaRW »

Já jen následuju dav :lol: :lol:
Pavel
KN1F3Cz
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 30. říj 2014 13:37:22

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od KN1F3Cz »

Taky by mě zajímalo to tlačítko :D
Uživatelský avatar
PejaRW
Příspěvky: 105
Registrován: pát 15. kvě 2015 14:50:42
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od PejaRW »

Můžu to napsat? :lol: :lol: :lol:
Pavel
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Hans píše:Prosím vás, jaké je to tlačítko na rychlé spuštění ESa ? Děkuji
Je to tu asi 6x napsané,to opravdu jste líní zalistovat pár stránek zpátky?
Uživatelský avatar
PejaRW
Příspěvky: 105
Registrován: pát 15. kvě 2015 14:50:42
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od PejaRW »

Je to Ctrl Shift+F1 a pak znovu. :)
Pavel
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Na modely sa dalej pracuje, vytvoril som hlavne LODy a verziu 362, kedze kabina bude aj pre verziu 362 (ARR). Skin pre MSTS vytvoril Tomas Duhan.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Kal000px »

Nádherná to věc!
Jede jede mašinka..
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kiski »

Pridávam sa, je to krása.
Braňo
alesmafia1
Příspěvky: 115
Registrován: stř 26. srp 2015 14:42:59
Bydliště: Podbořany

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od alesmafia1 »

nádhera
Odpovědět