Přejezdy a přejezdová zařízení

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
horor4
Příspěvky: 144
Registrován: pát 11. úno 2011 21:22:11
Bydliště: Starý Plzenec

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od horor4 »

Ptám se proto,že mně napadla taková věc dal jsem na přejezd ty české závory [jinak moc pěkné] ;) a poté jsem tam dal německé na kterých ty auta zastavují.Pak jsem je schoval pod terén no a na povrchu mi zůstaly ty české.Závory fungují a auta zastavují.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Josef72 »

horor4 píše:Ptám se proto,že mně napadla taková věc dal jsem na přejezd ty české závory [jinak moc pěkné] ;) a poté jsem tam dal německé na kterých ty auta zastavují.Pak jsem je schoval pod terén no a na povrchu mi zůstaly ty české.Závory fungují a auta zastavují.
Tak tomu říkám být originální a umět si poradit. Palec nahoru.
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

Z technických a úpravových možností jsem odstranil download obou přejezdů.

Důvodem je práce na funkční verzi u které budou auta zastavovat,v tomto bych chtěl moc poděkovat Michalovi že se uvedeného a přes 1/2 .roku řešícího ujal a soudě podle výsledků se mu i daří.

Jedno je jisté že se končně dočkáme i našich funkčních přejezdů,jakmile bude testovací vzorek funkční, určitě se udělá video a umístí se.

Poté se rozeběhnou práce na předělání všech závor,a následné vydání.
Mě se také budou hodit,na trati 171 jich je jak máku :D

V tomto bych uvítal jestli by někdo nenafotil i silniční značky před přejezdy aby to bylo komplet.
Uživatelský avatar
750225
Příspěvky: 32
Registrován: úte 08. pro 2009 18:52:26

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od 750225 »

Fajne při nejbližší fotoakci se zastavim u prvního přejezdu a nafotim mám je taky v plánu vymodelovat leč do TRS a protože mám jen gmax tak do rw by to asi nešlo..
smekac
Příspěvky: 201
Registrován: pon 11. dub 2011 14:11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od smekac »

750225 píše:Fajne při nejbližší fotoakci se zastavim u prvního přejezdu a nafotim mám je taky v plánu vymodelovat leč do TRS a protože mám jen gmax tak do rw by to asi nešlo..
to asi ne no ale ty tvoje budky co děláš by šly udělat znovu i v Maxku ;-)
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

Po zhruba 14 dnech kdy jsem požádal Michala jestli by mi nepomohl když né se scripty tak alespoň se struktůrou blueprintů pro funkční přejezdy a výsledek se dostavoval pomalu každý den.
Michal pracoval na jednom testovacím modelu a já mu dle připomínek model upravoval až do finální podoby,po tomto kroku kdy mi Michal poslal testovací funkční model jsem všechny modely přepracoval.
Další bylo to že ze začátku jsme použili script default a zvuky default což mělo za následek to že zvuk stále řval i když byly stažené závory,Michal se tedy snažil script přepracovat a ve spolupráci s Dušanem se to i povedlo.
Když už tedy nám fungují přejezdy jak bez závor i s rameny tak poslední věc kterou Michal na požádání udělal je i originál zvuk a blueprint směřovaný do naší složky.
V současné době akorát řešíme to když bude více než 2 závory jestli to bude fungovat,za sebe mohu říci že všichni odvedli skvělou práci a přejezdy přiblížili skutečnému reálu.
Připravil jsem zde video i se zvukem,bohužel nevím ale v RW2 mi asi jeden ze 4 nahrávacích programů zvuk nevzal,tak ten si doporučuji vypnout!
Video jsem schválně udělal v HD 720 a doporučuji ho pustit v samostatném okně,cílem bylo udělat několik momentů jako je vjezd pomalu,předjetí,vjezd jinudy a odjezd už stojících vlaků a předjetí,testovací úsek je trat od Mubeho a stanici určitě poznáte.
http://www.youtube.com/watch?v=OGA_mTkxIeI
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

Závory jsou hotové,dodělal jsem i silniční značky a tak jediné co je potřeba tak udělat manuál a instruktážní video jak nové závory umístovat.
Lepší už to nebude:
Obrázek

Obrázek

Vydání plánuji na zítra,myslím si že stavitelé měli dost času na odstranění staré verze přejezdů,a kompletní smazání složky Levelcrossing v mé složce,kompatibilita není zachována z důvodů přepracovanosti celého systému pro správnou funkčnost přejezdů.
Uživatelský avatar
750225
Příspěvky: 32
Registrován: úte 08. pro 2009 18:52:26

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od 750225 »

Sláva vám!!! Jdu zkoušet dám info jak to funguje!
Uživatelský avatar
750225
Příspěvky: 32
Registrován: úte 08. pro 2009 18:52:26

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od 750225 »

Tak odzkoušeno a vše plně funkční! Paráda tohle se povedlo,akorát bych měl připomínku k výstražníkům AŽD 97 a to sice na jejich zvuk.Teda takhle-nějaký ty nový výstražniky mají klasické cinkání,ale většina co jsem slyšel měla vyzvánění digitální,chci se tedy optat-dá se ten zvuk změnit za vlastní nahrávku?A ještě trošičku mi tam vadí v tom cinkání jak to tam občas praská a lupe což je nějakým pohybem velmi blízko mikrofonu kterým se zvuk nahrával ale jinak jsou parádní a plně funkční,fakt nádhera!
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

Jsem rád že přejezdy fungují,bylo s nimi dost práce,ohledně zvuků tak zvuk je takový jaký je,furt žebrám o spolupráci a žádná se nedostavila nikdy (pominu li stálé lidi) tak zvuk je takový jaký je ,není to kvalita ale vždy jsem rád za něco a to i v tomto případě.
Kdyby se někdo nabídl že zvuky nahraje tak mohlo být více zvuků pro každý druh,myslím si že jsem to zde avízoval dost dlouho.

V tuto chvíli jediné co mám tak jsou požadavky na funkční přejezdy pro lokálky ty s křížem a se značkou "Stop",něco mám nafoceno tak to nebude problém.
Uživatelský avatar
750225
Příspěvky: 32
Registrován: úte 08. pro 2009 18:52:26

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od 750225 »

Ok..no bohužel já bych ti moh pomoct až teď...nahrával sem přejezd někdy před tejdnem a předevčírem,leč to už je asi pozdě...no nějak mě to nenapadlo až ted,že bych udělal do TRS nový zvuky...pravda nějaký nahrávky sem měl i dřív ale to byla taková mizerná kvalita...
a ohledně křížů něco mám taky tak jestli bys chtěl poslat ať máme víc verzí? Kdyžtak mě kontaktuj SZ.
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

Po dokončení přejezdů bez závor jen s kříži ,výjde spolu stímto balíčkem menší update na kterém se podílí Michal a to že každý přejezd bude mít svůj zvuk což bude ve finále znamenat že dva přejezdy za sebou mohu mít odlišný zvuk.
další novinka bude to že bude do přejezdů se závorami doplněn zvuk motoru při stahování a zvedání,tímto updatem z mé strany přejezdy uzavřu.
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

Jak jsem slíbil tak i plním,přejezdy s kříži jsou hotové a jsou ve dvou verzích a to:
1-jako static verze pro umístění všude tam kde nebude nic jezdit (polní cesty),
2-funkční kde budou auta zastavovat pokud se bude blížit vlak.
Nově jsem ještě dosadil návěstní desku s KCHP u 1pruhu,a dosadil se zvuk motoru,kvuli kterému se museli zase upravit rychlosti ramen,v zásadně
je už vše v pořádku a testy dopadli dobře.
Jelikož se mi sešlo asi 6 druhů zvuků (za což všem dík),Michal tyto zvuky různě rozházel do přejezdů,zítra doplním manuál a v úterý půjdou ven,
původně to mělo být jako update,ale vzhledem k tomu že to je přepracovaná verze tak to půjde k downloadu jako celek vše,v zásadě je to
kompatibilní s poslední vydanou verzi,ale před instalací nové verze doporučuji tu vydanou odinstalovat a hned nainstalovat tuto novou,v zásadě by to nemělo narušit již umístěné přejezdy.
Obrázek Obrázek
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

Mam pripravenou prepracovanou verzi zeleznicnich prejezdu z me produkce,tak aby nedochazelo nebo minimalizovalo problikavani uvedenych modelu,jeste nez verejne vydam tak jsem pro stavitele pripravil instruktazni video kde je ukazana technika rozmisteni prejezdu pro 1,2 a vice koleji.
Stale se setkavam s tim ze auta jezdi pres prejezdy i kdyz jsou dole v ruznych tratich,verim ze to staviteli pomuze lepe se zorientovat.
Vse je prvni pokus ,takze omluvte obcas zavahani.
Video je zde:
https://youtu.be/AskRAUIS7pU
FalubiiCZ
Příspěvky: 2
Registrován: sob 27. kvě 2017 17:18:26

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od FalubiiCZ »

Mohl by jsi udělat LED AŽD97 i s novou bednou, kde je uložen pohon břevna? Samozřejmě se závorou i bez a s pozitivním světlem i bez.
Alejandro20
Příspěvky: 7
Registrován: pon 24. úno 2020 16:28:49

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Alejandro20 »

Dobrou noc omlouvám se otevřít toto staré vlákno, ale zdobím cestu a chybí mi úrovňové přechody, víte, kde mohou být? Děkuji moc.
Alexi :D :D
Railer71_97
Příspěvky: 1
Registrován: pát 24. úno 2023 19:49:26

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Railer71_97 »

Dobrý deň, chcem sa spýtať či sa dajú ešte niekde stiahnuť tieto priecestia a výstražníky lebo ofpmafia bola zrušená a včera som si inštaloval Train Simulator 2019. Na tejto stránke od Hekla je iba slovenská verzia priecestí a ja hľadám české. Stránka tu: https://modely-msts.cz/objektyrw.html ;). Môžte niekto z vás dať iný link na stiahnutie českých priecestí a pzz? Napríklad: Uloz.to, atď. Chcem sa ospravedliť za začínanie znova tohto polo-mŕtveho vlákna ale bez týhto pzz české mapy nevypadajú moc pekne a chýbajú mi :( . Vopred ďakujem.
Odpovědět