Parní lokomotivy

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Vlastik

Parní lokomotivy

Příspěvek od Vlastik »

Při brouzdání po netu jsem narazil na zajímavé testovací video parní lokomotivy do rs,video vypadá velice slibně jen tak dál,link je zde:
http://www.vimeo.com/2838874
Vlastik

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od Vlastik »

Tak a rysuje se další parní oř pro RS,více screnů které lze zvěčit je zde :
http://picasaweb.google.com/carles.rome ... 200PerARS#
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od slowly »

Máte někdo přehled jak to vypadá s párou do RW? Snad se za tu dobu něco kvalitního urodilo. Můžete něco doporučit, opravdu někde v top5? Nejlépe i s vagony. Díky.
Vlastik

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od Vlastik »

slowly píše:Máte někdo přehled jak to vypadá s párou do RW? Snad se za tu dobu něco kvalitního urodilo. Můžete něco doporučit, opravdu někde v top5? Nejlépe i s vagony. Díky.
No za sebe mohu jako top 01 doporučit BR 95 ,top 02 BR 03 ,od just Trains (RR),další starší parní loko je od IHH kde jsou povedené kousky.Potom se najde i pár volných .
od Just Trains jsou i s vagony BR 95 má nákladní ,BR 03 osobní.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od slowly »

Just a top1? No snad to není jako s letadlama od nich :D . Jdu to ojuknout díky ;) .
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od 750225lentilka »

Obojí od JT mžu vřele doporučit! Nádherně zpracované
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od slowly »

Kluci, nádherně zpacované i co se týče grafiky? Co jsem teď studoval videa a screeny, tak kabiny jsou teda děsný. To je jak omalovánka mojí tříletý dcery :roll: . Jakýkoliv addon novějších loko vypadá daleko líp jak párovky. To je tam nějaký problém s texturováním ve vysokým rozlišení? Po vizuální stránce to ten addon docela podkopává :( .
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od Josef72 »

Kupoval jsem addon "Romantic" z Just Trains a považuju to za největší blbost, co jsem v rámci RW udělal. Připomíná to model z MSTS. Po vizuální stránce jsou anglické lokomotivy od RS.com daleko kvalitnější.
Vlastik

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od Vlastik »

slowly píše:Kluci, nádherně zpacované i co se týče grafiky? Co jsem teď studoval videa a screeny, tak kabiny jsou teda děsný. To je jak omalovánka mojí tříletý dcery :roll: . Jakýkoliv addon novějších loko vypadá daleko líp jak párovky. To je tam nějaký problém s texturováním ve vysokým rozlišení? Po vizuální stránce to ten addon docela podkopává :( .
Co se ti na kabinách nelíbí ,základem je funkčnost a čitelné údaje a to splnují.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Vlastik

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od Vlastik »

Jenom chci ukázat že už v roce 2010 ,to měli docela vymakané co se týče ovládání od strany 18,vyštrachal jsem starý manuál:
http://uloz.to/xCJCbCaF/manual-a4-pacific-pdf
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od slowly »

No asi tak. V roce 2014 bych očekával daleko více. Tohle graficky přirovnávám k 10 let staré hře. Bavím se o vzhledu, to i defaultní stroje mi přijdou lepší (líbivější). Já nejezdím pohledem z venčí, ale z kabiny. Proto je grafické zpacování kabiny docela důležité, řekněme 50/50 s funkcí. Za 25 éček to prostě musí mít jak funkčnost, tak grafiku. To je můj názor a pokud tím někoho pohorším, omlouvám se, ale cítím to nejspíše podobně jako Josef a to jsem to nekoupil, takže mě to nepálí. Naopak se mi více líbí 3700, BR Castle Class, nebo Class 2F Dock Tank ;) . Jsem jak lentilka, prostě vybírám :D ;) . Nemyslím to zle, každý máme svůj názor, tak to neberte jako hádanici ;) .
Vlastik

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od Vlastik »

slowly píše:No asi tak. V roce 2014 bych očekával daleko více. Tohle graficky přirovnávám k 10 let staré hře. Bavím se o vzhledu, to i defaultní stroje mi přijdou lepší (líbivější). Já nejezdím pohledem z venčí, ale z kabiny. Proto je grafické zpacování kabiny docela důležité, řekněme 50/50 s funkcí. Za 25 éček to prostě musí mít jak funkčnost, tak grafiku. To je můj názor a pokud tím někoho pohorším, omlouvám se, ale cítím to nejspíše podobně jako Josef a to jsem to nekoupil, takže mě to nepálí. Naopak se mi více líbí 3700, BR Castle Class, nebo Class 2F Dock Tank ;) . Jsem jak lentilka, prostě vybírám :D ;) . Nemyslím to zle, každý máme svůj názor, tak to neberte jako hádanici ;) .
Určitě je to dobře ,že nato máme každý jiný názor ,jenom by mě tedy zajímala jedna věc ,nedávno se zde rozpoutalo hodnocení addonů ,takže ve finále by si ho nikdo nekoupil ,protože ono asi nafotit kabinu u těchto lokomotiv bude celkově problém ,a dále to zpracovat ,a pokud použili z msts textury ,tak si dovedu troufnout říci že pomalu 90 % co znám tvůrce modelů tak jsou exporty z msts ,na některých je to i vidět ,nikdo se stím netají ,možná to byl účel jedna firma dvě hry. Jenom snad placené addony od jsou skutečné modely .
No u mě tedy vítězí funkčnost ,když si to koupím plně chápu že hra je pro všechny a proto zjištuji že poslední dobou se dělají dvoje nastavení modely (simple a expert).
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od Roman »

No, tak u mě jednoznačně grafika. A ty prezentované čoudy jsou děs. To by Pikku mohl chtít klidně taky 14 euro :).
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od Roman »

Však viš, jak jsem to myslel ;-) . A Honza také.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

němka

Příspěvek od slowly »

Párovky pořád zamčený tak jsem založil nový téma.
Chtěl bych udělat skin němky, ale jedno mě štve. Dokázal by někdo skloubit něco z dvou BR52 do jedný. Konkrétně se jedná o čtverec pod oknem kde je OBB a toto umístit na tu druhou verzi s ušima (místo OBB by přišel lvíček). Koukal jsem že SNCF skin to nějak řeši a upraví celou tuto část, tak by to možná šlo. Teď jsem něco zkoušel, ale jelikož o tom vím prdlajs, stálo mě to hodiny a výsledek žádný. Máte někdo detailní fotky 555.0153? Něco jsem nafotil, ale v počítači to nakonec vyšlo nekvalitně a nevím kdy se k ní zase dostanu :roll: . Bohužel i jiný párovky mi moc nevyšli. Příště musím vzít noťase a hned kontrolovat fotky.
Přílohy
AaAaA.jpg
AaAa.jpg
Vlastik

Re: němka

Příspěvek od Vlastik »

slowly píše:Párovky pořád zamčený tak jsem založil nový téma.
Chtěl bych udělat skin němky, ale jedno mě štve. Dokázal by někdo skloubit něco z dvou BR52 do jedný. Konkrétně se jedná o čtverec pod oknem kde je OBB a toto umístit na tu druhou verzi s ušima (místo OBB by přišel lvíček). Koukal jsem že SNCF skin to nějak řeši a upraví celou tuto část, tak by to možná šlo. Teď jsem něco zkoušel, ale jelikož o tom vím prdlajs, stálo mě to hodiny a výsledek žádný. Máte někdo detailní fotky 555.0153? Něco jsem nafotil, ale v počítači to nakonec vyšlo nekvalitně a nevím kdy se k ní zase dostanu :roll: . Bohužel i jiný párovky mi moc nevyšli. Příště musím vzít noťase a hned kontrolovat fotky.
Jo to je tak ,několikrát jsem upozornoval že když něco zamknu ,tak se to má také odemknout ,ale je to marný jeden naslibuje a druhý čumí.
Přitom to bylo zamčeno zbytečně ,stačí kolikrát to pročistit a nechat být ,vše je legální!

No podívej se přes RW_Tools ,jak je to dělané ,ale tady tuším stačí kde je cedule tak změnit znak ,u toho OBB ,tam si nejsem jist jestli to není psané extra.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: němka

Příspěvek od slowly »

Hledal jsem, ale nemám s tím zas takovou zkušenost, takže nenašel. Pokus omyl taky nevyřešil daný problém. Právě ono cestování soubory je dobrá detektivka, ale po x hodinách jsem to zabalil. Určitě to podle mě půjde a zkušený to udělá raz dva, možná tři :D .
No ještě musím znova zajet za párovkama (200km) a pokusím se udělat lepší fotky ;) .
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: němka

Příspěvek od Pikku »

Slowly, skiny Br52 se řeší na webu rail-sim.de ve vláknu "BR 52 Repaints, Modifikationen und Erweiterungen" zde - http://rail-sim.de/forum/index.php/Thre ... /?pageNo=1. Rozdíly v provedeních Br52 řeší skinaři nějakými "animovanými náklady" nebo "návěskami" (abych použil terminologii jiných simulátorů). Je tam poměrně dost zevrubných návodů co a jak. Existuje poměrně velké množství skinů, dokonce bulharské nebo sovětské provedení a jeden polovičatý český. Bohužel ke stažení je jen malá část, nevím proč ostatní ne. Poslední příspěvek ve vláknu je ovšem z března, asi to Němce přestalo bavit :)
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: němka

Příspěvek od slowly »

Díky juknu ;)
EDIT: tak jsem sosnul tu českou verzi. Sice rozdělaná, ale jako základ dobrý. Když nepomůže google, pomůžete vy. Díky.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od Jurajs_89 »

Vyčištěno - odemčeno.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Odpovědět