Parní lokomotivy

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od slowly »

Tak se snažim oprášit němčinu a psal jsem si s klukem ušatým německým a v německu maj opravdu problém něco vydat. Oni se strašně bojí vydat reskin kvůli právům. Proto je na fóru tolik fotek s repainty ale v downloadu minimum. Ani soukromě se mě nedaří vyškemrat :roll: .
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od slowly »

Tak když germáni nemůžou, pomalu začínám..... Zatím dělám na modelu, tedy 3 lampy a bok aby šlo udělat označení, možná šáhnu do kabiny zkusím překreslit i budíky. Pak přijde na řadu tendr a nakonec barevné provedení. Když se zadaří a němec nevydá 0301, zkusím dodělat. Bude to všechno asi na dýl (14 dní až měsíc), neboť postup pokus omyl je cesta dlouhá.
Přílohy
nemka.jpg
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od Pikku »

Já myslel, že ta 555.0301 je vydaná. Na výše uvedeném foru je na ní link, i když umně skryt :) Ale tahle tvoje krasavice ta se mě líbí, doufám, že vydržíš :geek: Už se nemohu dočkat ;)
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od slowly »

Díky. Ano je vydaná, ale v nějaký betě. Pokud tam je ta finalová, tak jsem jí přehlédl. Ta beta měla několik odstínů černý(bok,kotel,tendt), finle by mělo být sladěný. Pokud je tam už ta finálová, šup sem s linkem :) .
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od Pikku »

slowly píše:Díky. Ano je vydaná, ale v nějaký betě.....
No, není to úplně to pravé ořechové, ale alespoň něco. Ty jejich rekonstruované němky s přehřívači (nebo ty zelené francouzské) jsou o hodně hezčí. Koukej se předvést :)
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od slowly »

Budu se snažit :oops: .
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od slowly »

Pomalinku....
Přílohy
nemka3.jpg
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od slowly »

ještě čumák
Přílohy
nemka4.jpg
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od Pikku »

Pěkné, pěkné. Už se na ní těším.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od 750225lentilka »

Nooo opravdu pěkné! Ještě by to chtělo aby někdo upravil zvuky aby to nebylo jak když se střílí s "ĺahkého gulometu" (já vím..ono se to kecá :D ) a bude to paradisimo :D
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od slowly »

No legrace je, že to musím dělat znova. Jsem občas nerv a jak jsem si hrál s texťákama tak jsem to rozjebal. Nasrán potom všechno označil, nasledoval Shift+Del a OK :lol: . Ale napsal jsem že to udělám, tak to udělám ;) . Ano zvuky, taky jsem nad tím přemýšlel, ale je to pro amatéra docela cesta dlouhá. Neslibuju, ale pokusim se udělam co bude v mých silách ;) .
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od slowly »

Tak jsem přidal tendr a označkoval ho. Ještě musím vymyslet jak tam dostat údaje o hmotnostech atd.. Nejhorší je, že se to nedá natvrdo namalovat, protože se to na druhý straně nezobrazí jak má, ale zrdadlove. Štít 930... není taky malovaný, ale je to 3D štít s texturou přidělaný k tendru stejně jako štít pod oknem. No práce ještě dost. Musím poladit barevně kola, nebo spíše táhla a ostatní pohyblivé díly, zkusit upravit osvětlení tendru (s mašinou už jsem spokojen), dodělat pár blesku... Co se týče zvuků a ostatního, to odkládám, udělám zatím jen vnější skin a vydám, možná zkusím ještě poladit budíky ale neslibuju. Nejhorší je, že ač mám oproti podlkadu kvalitní fotky, je tam určitá kvalita textury, kterou nevylepším ikdybych chtěl. Ale tak snad se to bude hodit i v té kvalitě, kterou to nabídne (nebude to horší než je nyní).
Přílohy
aaa.jpg
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od slowly »

No problém je ten že jen nahrazuju, něco na druhou jako amatér neumím využít. Je na to nějaký jednoduchý návod jak dosavadní texturu zlepšit?
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od slowly »

Jasně už rozumím. Hm to je problém udělat celou znova, protože na jedný se toho nachází opravdu hodně a to bych tu strávil zbytek mládí, které ještě zbývá :mrgreen: . Ale díky za pochopení problému.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od slowly »

Zase malinko vpřed. Přidáno vnitřní osvětlení, upraven tendr kdy číslo je posunuto oproti reálu více dozadu kvůli značení vah a vodojemu které je natvrdo a neodhalil jsem jak s tím pohnout. Funkčně by to mělo být už hotové, ještě zkusím poladit různé odstíny a bude snad hotovo.
Přílohy
2014-08-31_00011.jpg
2014-08-31_00004.jpg
2014-08-31_00003.jpg
2014-08-31_00001.jpg
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od Josef72 »

Moc pěkný. Ještě kdyby se ti povedl i nějakej "odřenější" skin, byla by to paráda. Ale i tak příjemné oživení.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od slowly »

No jasný, ale každý máme nějaký limity. Taky bych měl jistý představy, ale prostě to nedokážu proměnit v realitu ;) . Jak řikáš, snad alespoň na oživení bude dobrá.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od slowly »

Prvním třem co mi písnou, pošlu odkaz s heslem. Jde o to než to pustím do světa, aby to bylo shlídnuto a upozeněno na případné chyby v instalaci apod.. Pokud bude vše v pořádku linknu to ofiko ;) . Repaint není 100% dle skutečnosti, protože práce s modelem atd., no prostě je to jen přibližení k vzhledu originálu.
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od Pikku »

slowly píše:... Jak řikáš, snad alespoň na oživení bude dobrá.
Jak na oživení, vždyť je to super práce - už se na ni těším.
horor4
Příspěvky: 144
Registrován: pát 11. úno 2011 21:22:11
Bydliště: Starý Plzenec

Re: Parní lokomotivy

Příspěvek od horor4 »

Pikku píše:
slowly píše:... Jak řikáš, snad alespoň na oživení bude dobrá.
Jak na oživení, vždyť je to super práce - už se na ni těším.
Osobně také souhlasím s tím co je řečeno výše ;)
Odpovědět