ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od jiri56 »

jiri56 píše:Zdravím,
vím že to bude znít asi hloupě ale jen se ujistím. Na skiny taurusů ES64U4 je potřeba model ES64U4 a pro skiny na ES64U2 Model Tauruse U2? Nebo stačí jeden konkrétní jednotný model aby na něj šly všechny skiny?
???
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od Roman »

jiri56 píše:
jiri56 píše:Zdravím,
vím že to bude znít asi hloupě ale jen se ujistím. Na skiny taurusů ES64U4 je potřeba model ES64U4 a pro skiny na ES64U2 Model Tauruse U2? Nebo stačí jeden konkrétní jednotný model aby na něj šly všechny skiny?
???
A co chceš? Ani jsi nenapsal, od jakého autora Taurusy máš. Těžko pak odpovídat :)
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od jiri56 »

Taurusy jsou přece od HRQ Studia. Fungují mi jen skiny na ES64U2
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od Roman »

Jedná se o odlišné modely včetně kabin. Akorát zase nechápu, proč nemáš vše. Pokud to mám legálně zakoupené, při aktualizaci se stáhnou všechny modely :D . To je zase nějaký podezřelý.... A Taurusy jsou i od RSC
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od jiri56 »

Roman píše:Jedná se o odlišné modely včetně kabin. Akorát zase nechápu, proč nemáš vše. Pokud to mám legálně zakoupené, při aktualizaci se stáhnou všechny modely :D . To je zase nějaký podezřelý.... A Taurusy jsou i od RSC
No... pravdou je že ty taurusy hrq ES64U2 I TAURUS MRCE mi stáhnul kamarád odjinud :roll: no a on mi stáhl i ty skiny na es64 u4 a ty už nešly. Takže mi tedy asi nezbývá nic jiného než je zakoupit za 14 eur že? na trainsimcontent. blogspot.com. Upřímně ale nevím co je aktuální verze modelů. na té stránce jsem byl, ale tam nevím co je model a co skin a kde stáhnout ty nové kabiny.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od Jurajs_89 »

Jdete s tim warezem uz do prdele... :evil:
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od jiri56 »

Jurajs_89 píše:Jdete s tim warezem uz do prdele... :evil:
Ano vím má chyba a doplatil jsem na to. Proto bych nyní zvolil legální cestu přes TY stránky kde se taurusy od HRQ zakupují. Jak jsem již psal, navštívil jsem je, ale nevím jaké mám zakoupit protože nevím kde se nachází konktrétní modely es 64u2 a u4 vím jen o první položce na stránce a to je balíček se skinama. Prosím toho kdo již nakupoval z oněch stránek, jestli by mi neporadil kde se nachází konkrétní model, nebo odkaz na zakoupení těchto dvou modelů.
díky
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od ilidianos »

¨http://trainsimcontents.blogspot.hu/ hned pod prvnima obrazkama je napis DONATE ve zlutem ovalnem ramecku, na to kliknes a dal uz to bude pokracovat samo tusim, musis poslat minimalne 14 eur+.
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od jiri56 »

Michal píše:jiri56: Vidíš tam to tlačítko DONATE? Tak přes něj. Je potřeba alespoň 14€, abys dostal přístup k downloadu. Instrukce a přístupové údaje ti přijdou emailem po zaplacení. V tom balíku jsou pak komplet modely od HRQ.

Dobře díky, takže stáhnou se mi i skiny spolu s modely U2 a U4 a update kabiny či jízdních vlastností, nebo se něco musí zas dokupovat zvlášť? Je tam možnost platit kartou přes Paypal?
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od jiri56 »

Michal píše:Ano, budeš mít kompletní aktuální verzi od HRQ. Je taky dobré čas od času přes ten instalátor, který ti po zakoupení přijde, zkontrolovat aktualizace. Je to klasický PayPal, takže můžeš zaplatit i kartou.
Tak provedl jsem donate na 14 éček a taurusy se mi ve hře nezobrazí. Vidím je jen na obrázkách když si vybírám nebo měním loko a to vidím jen některé taurusy, u jiných např obb 1116 vidím jen bílý obrys. Postupoval jsem podle kroků. Obbdržel jsem e mail od HRQ Studia s kodem, do instalátoru jsem zadal mail s heslem ručně, a pak jen čekal až se to stáhne. Byly tam asi 4 položky ty jsem zaškrtl. Ani v editoru se mi po kliknutí na určitou loko nezobrazil. Dal jsem i QD ale když se hra načítala tak mi to napsalo nelze načíst
co s tím?
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od jiri56 »

jiri56 píše:
Michal píše:Ano, budeš mít kompletní aktuální verzi od HRQ. Je taky dobré čas od času přes ten instalátor, který ti po zakoupení přijde, zkontrolovat aktualizace. Je to klasický PayPal, takže můžeš zaplatit i kartou.
Tak provedl jsem donate na 14 éček a taurusy se mi ve hře nezobrazí. Vidím je jen na obrázkách když si vybírám nebo měním loko a to vidím jen některé taurusy, u jiných např obb 1116 vidím jen bílý obrys. Postupoval jsem podle kroků. Obbdržel jsem e mail od HRQ Studia s kodem, do instalátoru jsem zadal mail s heslem ručně, a pak jen čekal až se to stáhne. Byly tam asi 4 položky ty jsem zaškrtl. Ani v editoru se mi po kliknutí na určitou loko nezobrazil. Dal jsem i QD ale když se hra načítala tak mi to napsalo nelze načíst
co s tím?
Ok už to jede.. v poho.....
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od jiri56 »

[quote="Roman"]Ty sběrače fungují. Ale nejdřív se musí přepnout systém (shift+P) a pak teprve zvednout sběrač (P) .[/quote

Mám stejný problém se sběrači. Zrcátka mi fungují OK ale po zapnutí baterek taktéž dám SHIFT+P a pak P a jdou nahoru oba sběrače. Aby mi šel zas jen jeden musím znovu načíst hru a po zapnutí panelu dám jen P a jde nahoru pouze zadní sběrač. Ty ostatní prostě nejdou a ani nemůžu shodit jeden a druhý zas nahodit.
Co mi ještě nejde, je přepínání el systémů (DB, ČD, ) na pravé obrazovce, light mode, přepínání řežimu světel H - SHIFT+H, jde to jen myší a také mi nesvítí timetable light. Nevím jaká je na to kl. zkratka, ale když na tu lampičku kliknu myší tak se to nerozsvítí, jen stanoviště.
Prostě mi ta kabina funguje tak napůl, zkoušel jsem 2x reinstalaci taurusů přes ten jejich instalátor, ten jsem reinstaloval ale problém přetrvává.
Uměl by někdo poradit?
Vlastik

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od Vlastik »

jiri56 píše:
Roman píše:Ty sběrače fungují. Ale nejdřív se musí přepnout systém (shift+P) a pak teprve zvednout sběrač (P) .[/quote

Mám stejný problém se sběrači. Zrcátka mi fungují OK ale po zapnutí baterek taktéž dám SHIFT+P a pak P a jdou nahoru oba sběrače. Aby mi šel zas jen jeden musím znovu načíst hru a po zapnutí panelu dám jen P a jde nahoru pouze zadní sběrač. Ty ostatní prostě nejdou a ani nemůžu shodit jeden a druhý zas nahodit.
Co mi ještě nejde, je přepínání el systémů (DB, ČD, ) na pravé obrazovce, light mode, přepínání řežimu světel H - SHIFT+H, jde to jen myší a také mi nesvítí timetable light. Nevím jaká je na to kl. zkratka, ale když na tu lampičku kliknu myší tak se to nerozsvítí, jen stanoviště.
Prostě mi ta kabina funguje tak napůl, zkoušel jsem 2x reinstalaci taurusů přes ten jejich instalátor, ten jsem reinstaloval ale problém přetrvává.
Uměl by někdo poradit?
Jenom jedno ,máš legální hru a verzi TS 2014,protože tyhle problémy jsem nedávno řešil s jedním a nakonec z něj vylezlo že má TS 2013 ,tak to ti nepůjde asi.
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od jiri56 »

Vlastik píše:
jiri56 píše:
Roman píše:Ty sběrače fungují. Ale nejdřív se musí přepnout systém (shift+P) a pak teprve zvednout sběrač (P) .[/quote

Mám stejný problém se sběrači. Zrcátka mi fungují OK ale po zapnutí baterek taktéž dám SHIFT+P a pak P a jdou nahoru oba sběrače. Aby mi šel zas jen jeden musím znovu načíst hru a po zapnutí panelu dám jen P a jde nahoru pouze zadní sběrač. Ty ostatní prostě nejdou a ani nemůžu shodit jeden a druhý zas nahodit.
Co mi ještě nejde, je přepínání el systémů (DB, ČD, ) na pravé obrazovce, light mode, přepínání řežimu světel H - SHIFT+H, jde to jen myší a také mi nesvítí timetable light. Nevím jaká je na to kl. zkratka, ale když na tu lampičku kliknu myší tak se to nerozsvítí, jen stanoviště.
Prostě mi ta kabina funguje tak napůl, zkoušel jsem 2x reinstalaci taurusů přes ten jejich instalátor, ten jsem reinstaloval ale problém přetrvává.
Uměl by někdo poradit?
Jenom jedno ,máš legální hru a verzi TS 2014,protože tyhle problémy jsem nedávno řešil s jedním a nakonec z něj vylezlo že má TS 2013 ,tak to ti nepůjde asi.
Ano mám legální verzi TS 2014. Warez jsem měl taurusy 1116 ale pak jsem je legálně zakoupil přes jejich stránky a složku v assets HRQ jsem vymazal a natáhl jsem tam ty legal. Víc problémů je u loko. 1216 méně u 10 - 1116
Vlastik

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od Vlastik »

No jedině ještě zkus pročistit pamět ,protože i když smažeš blueprint tak nastavení se ukládá do skrytých souborů ,jestli tam nezůstalo něco z toho warezu ,potom se koukni na nastavení TS ,jestli nemáš zaškrtnuté jednoduché ovládání .
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od jiri56 »

Vlastik píše:No jedině ještě zkus pročistit pamět ,protože i když smažeš blueprint tak nastavení se ukládá do skrytých souborů ,jestli tam nezůstalo něco z toho warezu ,potom se koukni na nastavení TS ,jestli nemáš zaškrtnuté jednoduché ovládání .
Jo díky, vyzkouším. Jen se zeptám kde se to čistí, popř. jaké soubory smazat?
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od Josef72 »

Přímo v menu spuštěné hry. Hlavní obrazovka a v pravo nahoře "Settings", potom dáš "Tools" a vymažeš "Cache".
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od jiri56 »

Tak po pročistění paměti jsem testnul býky 1216 a 10 - 1116 a po chvilce zkoumání jsem zjistil že volby na displeji sice fungují (Volba sítě a světelné pozice, volba sběračů, timetable light) když na ně kliknu myší, musím jí táhnout buď nahoru nebo dolů - závisí na funkci (nevím jestli to tak fungovalo před těmi problémy). Ale stále postrádám funkci kl. zkratek. Divně se chová i klávesa pro světla. U 1116 když chci rozsvítit klávesou H světla, rozsvítí se mi jen reflektor. Když zapnu hlavní světelný vypínač myší, správně se rozsvítí poziční světla, pokud myší táhnu dál rozsvítí se tříbodová formace světel a když dám kl. H tak se mi všechna světla vypnou včetně hl. spínače světel. To je u 1116. U 1216 Je tot totéž - nemůžu volit pozici sběračů ani světel pomocí kláves, jen myší. 1216 pro změnu nereaguje na světla pomocí kl. H SHIFT+H, nic to neudělá. Ani nevím jestli jde vypnout SIFA, u ostatních loko např. od RSC jde vypnout.
Přemýšlel jsem jestli by nepomohlo odinstalace hry + smazání Assets a ostatních složek a vše nainstalovat na novo
Vlastik

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od Vlastik »

jiri56 píše:Tak po pročistění paměti jsem testnul býky 1216 a 10 - 1116 a po chvilce zkoumání jsem zjistil že volby na displeji sice fungují (Volba sítě a světelné pozice, volba sběračů, timetable light) když na ně kliknu myší, musím jí táhnout buď nahoru nebo dolů - závisí na funkci (nevím jestli to tak fungovalo před těmi problémy). Ale stále postrádám funkci kl. zkratek. Divně se chová i klávesa pro světla. U 1116 když chci rozsvítit klávesou H světla, rozsvítí se mi jen reflektor. Když zapnu hlavní světelný vypínač myší, správně se rozsvítí poziční světla, pokud myší táhnu dál rozsvítí se tříbodová formace světel a když dám kl. H tak se mi všechna světla vypnou včetně hl. spínače světel. To je u 1116. U 1216 Je tot totéž - nemůžu volit pozici sběračů ani světel pomocí kláves, jen myší. 1216 pro změnu nereaguje na světla pomocí kl. H SHIFT+H, nic to neudělá. Ani nevím jestli jde vypnout SIFA, u ostatních loko např. od RSC jde vypnout.
Přemýšlel jsem jestli by nepomohlo odinstalace hry + smazání Assets a ostatních složek a vše nainstalovat na novo
Jiří kdyby jsi si přečetl manuál tak by jsi na všechno co tu píšeš našel odpověd a mašinu oživoval v pořadí jak je psáno.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: ES 64 Ux - Taurus (HRQ)

Příspěvek od anry »

Sifa jde vypnout CTRL-SHIFT-S
Odpovědět