Modely Pikku

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Majkl »

Za mě paráda... :)
Jsem klasický uživatel a takže jsem rád za každý český model do RW..
Zdá se mi to nebo je tohle verze s tlumičem?
KN1F3Cz
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 30. říj 2014 13:37:22

Re: Modely Pikku

Příspěvek od KN1F3Cz »

Vlastik píše:
Roman píše:Tak ať můžete hodnotit a soudit ;)

https://youtu.be/agtyVX3p5Oc
No já si myslím že ale Romane sám přilejváš do ohně těmi videi protože se to dá vzít jako provokace když jsou modely hotové. Potom se nediv že to tu celé vzniká,jak jsem psal předtím videa nikomu nic neřeknou je to jenom co se týče mě tak provokace. Takže asi tak.
Hodnotit mohu až model,kdy se zaměřím jestli funguje pod svuky při EFX a normálně,při stereo 2 a 5ti bedínkách pokaždé to bude jiný zvuk a to video neřeší pokud na to nemáš vybavení.
Ani bych neřekl že je to provokace, model bude nejspíše jíž poměrně brzo venku takže to je spíš takové prostě aby se lidi více těšily. Provokace by to byla kdyby nám tady ukazoval nějakej krásnej model a pak by řekl že tenhle neplánuje nikdy pustit do veřejnosti.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Mně jenom zaráží, jak tady všichni pořád řeší jen zvuky. Nikoho nezajímá to ostatní. Přitom doteď zvuky nikoho nezajímaly. X5X zvukově tragická nouzovka. Naplácal jsem tenkrát do sebe co bylo k mání. Pro vozy platí prakticky to samé. Něco tam je jen aby to dělalo rámus. To je všechno v pohodě. Jenom u Zamračený je to blbě :) .
Znovu a dokola vám opakuju, že já to neovlivním. Audia jsem dostal a jen zprovoznil ve hře. Jinak je to pro mně španělská vesnice, mám hudební hluch a je mi v podstatě jedno, co tam, vrčí. Honza je na tom podobně :D .
Už jsem to psal jednou. Až to bude venku, každému zájemci milerád připravím zdrojovou složku audia a může se předvést. Myslím ale, že víme všichni, jak to dopadne :lol: .
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Majkl »

Jako kompletně model je parádní, nemám k tomu jediného slova :)
Ohledně těch zvuků mě právě jen zajímá verze s tlumičem a bez. Pokut je prostě k dispozici jen to co je tak se nedá nic dělat :)

https://youtu.be/93NSn0ci7n8
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Modely Pikku

Příspěvek od raduzz »

:mrgreen: no já se těším jako malej ... za oknem v Hodoníně nám často klokotá tato potvůrka a já si pokaždé říkám "aj já chcu!" :D ... opravdu je to bomba, další CS stroj do sbírky RW, díky bohu, a autorům samozřejmě :twisted: , za ni! ;)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Michal píše:Romane, každý řeší zvuky, protože málo zdůrazňuješ, že jsou provizorní. :twisted: Já to pro jistotu píšu ke každému videu a je klid. :mrgreen: Já taky nejsem žádný audiofil, takže pro mě dobrý. ;)
Cha. Když jsem to tenkrát do jednoho videa dal, stejně to řešili.
Pro nás je to hotová věc. Michale, ty víš nejlíp, jak to je se zvukaři v RW. Prostě nejsou. Tak aby se modely mohli vydat, musíme to zbastlit alespoň my.
Já osobně jsem rád za to co máme. Nic jiného momentálně není k mání. Ani se nikdo nenabídl, vyjma Kadra, že nějaké audio dodá.
Něco mám od Jacka, ale to je provizorní verze bez vnitřních nahrávek. Jacek sám mi napsal, že čas možná bude "až o dlouhých zimních večerech" . Já to respektuju.
Třeba se v zimě pochlapí a udělá audio, se kterým bude široká odborná uživatelská veřejnost spokojená.

Pro nás s Pikkem je to hotová věc. Mašiny jezdí, vrčí, houkají, svítí, v jednom režimu i topí :lol: .
Až bude den "D", tak se to vydá a pak si s tím dělejte, co uznáte za vhodné.
My se přesuneme zase na jiný model :) . Tedy respektive já, jelikož Honza má v klobouku spousta nádherných modelů. Tolik, že do důchodu mám o práci postaráno :D .
AirVolk

Re: Modely Pikku

Příspěvek od AirVolk »

Roman píše:Tak ať můžete hodnotit a soudit ;)

https://youtu.be/agtyVX3p5Oc

Už aby to bolo vonku.....TOto je tá správna loko pre ŽSR170.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Vlastik píše: Hodnotit mohu až model,kdy se zaměřím jestli funguje pod svuky při EFX a normálně,při stereo 2 a 5ti bedínkách pokaždé to bude jiný zvuk a to video neřeší pokud na to nemáš vybavení.
Pět bedínek Ti bude k ničemu, když je to všechno mono :lol: .

A EFX standardně používám. Bez něj ani ránu ;) .
HoralkaEU
Příspěvky: 24
Registrován: pon 24. pro 2012 16:21:44

Re: Modely Pikku

Příspěvek od HoralkaEU »

No povedal by som, ze zvuky su na tom super, ba este aj lepsie ako na niektorych payware modeloch, takze tak... ;)
Lesan
Příspěvky: 32
Registrován: sob 01. lis 2014 17:32:33

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Lesan »

Jak jsem tu psal, že se mi zvuky nezdají, video to napravilo, jsou dobré a těším se ;)
AirVolk

Re: Modely Pikku

Příspěvek od AirVolk »

Tešiť sa nesmieš, lebo Pikku má s toho husiu kožu :mrgreen: :mrgreen:
Lesan
Příspěvky: 32
Registrován: sob 01. lis 2014 17:32:33

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Lesan »

A co tedy smím? Když se těším, má Pikku husí kůži a když jsou připomínky, diskuze končí ve flame.. :lol:
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Pikku »

Lesan píše:A co tedy smím? ...
Jak říkali Voskovec a Werich - „No pane, dovolte? Tady je pořádek, tady se NIC nesmí“ :D
AirVolk

Re: Modely Pikku

Příspěvek od AirVolk »

Dovolené vety sú.....Máš to super s čím môžem pomôcť. A druhá veta: ano pane... :lol:
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Modely Pikku

Příspěvek od raduzz »

AirVolk píše:Dovolené vety sú.....Máš to super s čím môžem pomôcť. A druhá veta: ano pane... :lol:
:D nebo taky "to nevadí, že to nejezdí, já stejně raději stojím" ... a taky se hodí "super, fakt super, není nad loko bez zvuku, už mě to fakt rušilo" :mrgreen: :twisted: ... pak to smažte, myslím tyto moje kecy, sem se to nehodí, na to je hydepark
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Modely Pikku

Příspěvek od 750225lentilka »

Dotyčným ohledně zvuků se omlouvám...ono ten traffic na tom předchozím videu prostě zněl...blbě. takhle je to ouplně jiné kafčo, to je paráda. Zvuky od Kadra znám, měl jsem možnost si je poslechnout v MSTS aji si je i na bertě osahat. Je to super. No a jinak že se zvuky řeší...a vy se divíte? u tak kultovního vozidla jako je berta? :D :D :D Která má rachotit, brumlat, chrochtat... :D Ale ne, pěkné to máte kluci, pěkné a moc se na ni těším! I táta, který jinak na virtuální modely furt brblá a řiká že tohle neni jeho šálek kafe uznal, že ta berta je moc pěkná a rad ji ozkouší. a to už je sakra co říct! :) :) :)
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Robo »

So zvukmi klobúk dole. Oproti predošlej verzii je vidieť progres. Otázka na zvukárov - nieje možné posunúť volume spaľovacieho motora vyššie ? Nezbavím sa dojmu, ako keby boli zvuky 310ky potlačené voči TM. Pri netlmenej 310 TM vonku počuť minimálne, ale to sú len kozmetické úpravy. Prajem veľa chuti do tvorby.
Just si ešte rýpnem do jednej veci :lol: Trochu mi trhalo uši vidiac 749 264 s netlmenými zvukmi. Pokiaľ viem, solídne sa podarilo na vodnom odpore nahrať tlmenú 749 247, ale ak evidujete túto nahrávku, nič som nepovedal. ;)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Robo píše:Otázka na zvukárov - nieje možné posunúť volume spaľovacieho motora vyššie ? )
Asi moc nečteš, co ? :lol: To nemyslím ve zlým nebo jako rejpání :) . Zvukaři nejsou , jelikož to pořád všichni srovnávají s MSTS a RW jim moc nevoní z hlediska tvorby ;). Jen mi Kadr poslal audia, které jsem nasypal do BP aby to "hrálo" ve hře. Ty ex zvuky Jsme už i upravovali, aby byly hlasitější . To volume můžu upravit ještě i já. Spíš mám strach, aby pak ve stanici nebyl slyšet jen bengál od zamračený a nic jiného :). A nebo malinko stáhnout TM......
Jinak bych to opravdu už neřešil. Ovladač zvuků motoru jsem dokonce udělal ve zdrojové složce samostatně aby se to jednoduše upravovalo. Jak jsem psal výše, po vydání ochotně připravím zájemcům zdrojáky audia aby mohli vytvořit eventuální svojí verzi. Pokud bude mít uživatel na výběr, určitě to uvítá. Vždyť v balíku budou čtyři stroje (008, 039, 100 a 264) .
Pracuje se na řadě 751, která vyjde později a bude mít i vlastní kabinu .
AirVolk

Re: Modely Pikku

Příspěvek od AirVolk »

Len tak ,ďalej.....Toto je loko ktorú rád privítam....V podstate je to u mňa jediný diesel, ktorí ma naozaj fascinuje.....Na toto som stále nadával, že sa rozdelilo zssk a zsskc tak, že ZSSK nemalo ani jednu 751....Logické to je, lebo nemá kúrenie, ale hrozne ma to štvalo....
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Robo »

Roman, to je v pohode. Ja som si myslel, že ste v tíme niekoho splašili na zvuky zvlášť, ale to nevadí. Je to i tak na dobrej ceste. A so 751 to je dobrá správa. Už nejaký čas sa mi na disku povaľuje jeden kus na Ondrov model v msts a nie a nie ho skrz strechu dokončiť. Pevne verím, že aspoň 80% textúr bude použiteľných aj pre nový model.
Odpovědět