Modely Pikku

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
MichalT
Příspěvky: 8
Registrován: úte 14. dub 2009 22:00:02

Modely Pikku

Příspěvek od MichalT »

Krásná zpráva. Čekal jsem vydání později, ale takhle je to super. Okamžitě jdu stahovat a zkoušet.
horor4
Příspěvky: 144
Registrován: pát 11. úno 2011 21:22:11
Bydliště: Starý Plzenec

Re: Modely Pikku

Příspěvek od horor4 »

No je to pěkné můj táta je mu 71 tak na to koukal jak alenka v říši divů on fíroval hlavně laminátku s barčou jel je třikrát ,ale líbí se mu .
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Modely Pikku

Příspěvek od kuboss »

Patri vam velka vdaka. Za kvalitu a za to, ze sa s nou delite. ;)
AirVolk

Re: Modely Pikku

Příspěvek od AirVolk »

No a uz som naštvaný. :D Do zajtra do polnoci som v práci..... Takže si zajazdim najskôr vo štvrtok.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Modely Pikku

Příspěvek od 750225lentilka »

Můj sen se stal skutečností! Děkuji děkuji děkuji!!!!! :D
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Jurajs_89 »

Tak to jsi na tom jeste dobre. Ja ted musim letet do Liberce pro 4x 386.002 v H0 a jednou 761.007 taktez v H0. Pak rychle spat a ceka me vlak do Hamburku. Ja ty Barci projedu az v patek :x .
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Uživatelský avatar
PejaRW
Příspěvky: 105
Registrován: pát 15. kvě 2015 14:50:42
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od PejaRW »

Super :) Co máš nachystaného na další státní svátek? :lol:
Pavel
KN1F3Cz
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 30. říj 2014 13:37:22

Re: Modely Pikku

Příspěvek od KN1F3Cz »

Nevím jestli jsem jediný ale když jezdím tak s tou Bardotkou tak mi přijde že houkačka je moc potichu, píšťala se mi zdá OK ale houkačka když jsem uvnitř je dle mého moc potichu. Jinak jsem zatím nepřišel na žádnou chybu ani problém, s modelem se jezdí suprově a chválím za vaši práci. EDIT: Třeba teď jedu scénář kdej sou 2 749 za sebou a houkačka při výkonu není ani slyšet
Naposledy upravil(a) KN1F3Cz dne stř 28. říj 2015 14:32:41, celkem upraveno 1 x.
wassabre
Příspěvky: 5
Registrován: ned 27. zář 2015 14:50:48

Re: Modely Pikku

Příspěvek od wassabre »

Úžasný úžasný a znova to řeknu, je to úžasný! :) Děkuji autorům za pěkný model
Pomeranč
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. dub 2014 20:42:24

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Pomeranč »

Opět moc krásné stoje jednoznačně palec nahoru měl jsem možnost svést se AŽD i dnes muzejní osmičkou a skutečně senzace ve spojení s dříve vydanými rybáky vznikne opravdu krásná souprava. :) Všem co se na bardotkách i na rybácích podíleli opravdu veliké díky.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Modely Pikku

Příspěvek od kiski »

Honzo, Roman - gratulujem k Bardotkám :D skvelá práca...
Braňo
KN1F3Cz
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 30. říj 2014 13:37:22

Re: Modely Pikku

Příspěvek od KN1F3Cz »

Jak se zapne topení v režimu L e nebo Z? Funguje mi pouze v režimu P. Vždy když to dám to režimů Z/L tak se stane toto
Přílohy
749.png
749.png (125.22 KiB) Zobrazeno 12923 x
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Nijak. Je v poruše.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Modely Pikku

Příspěvek od kuboss »

:D
priznajte sa, kto sa aspon par krat rozbiehal takto:
https://www.youtube.com/watch?v=2SjQdKCOldE
Lesan
Příspěvky: 32
Registrován: sob 01. lis 2014 17:32:33

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Lesan »

Přiznám se, ale bylo to s lokomotivní brzdou, ne ruční :D
Jinak opravdu parádní práce, nemám co vytknout..
ondrej
Příspěvky: 21
Registrován: úte 03. zář 2013 19:03:50

Re: Modely Pikku

Příspěvek od ondrej »

Ako mam zapat baterky
Lesan
Příspěvky: 32
Registrován: sob 01. lis 2014 17:32:33

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Lesan »

Možná by to chtělo číst návod.....
AirVolk

Re: Modely Pikku

Příspěvek od AirVolk »

Dva postrehy k dobrej mašinke.....V tom návode by nebolo rozumnejšie napísať zapnutie batérií + kontrolka dobíjania ? Ani ja som nevedel ako mám batérie zapnúť...Do kopky sa nedostanem a v návode klávesa s názvom zapnutie batérií nefiguruje....Je to mätúce.

Ad 2: strašne slabo to brzdí .....Tieto diesle na jeden zúbok priebežne brzdia výborne v reále.....Tu som nepostál ani na rýchlobrzdu tam kde som chcel.....

Všetko ostatné je super.
Vodičč
Příspěvky: 9
Registrován: sob 19. zář 2015 10:51:35
Bydliště: Mojzesovo (Slovensko)

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Vodičč »

Tak toto je až nad moje očakávania! Krása! Textúry, zvuky možno trošku doladiť ale fakt len málo a veď to nebrzdí! Keby ste videli ako pred pár rokmi páni brzdili do stanice Dolné Krškany (Nitra) tak museli brzdiť lokbrzdou, vlakovou brzdou aj rychlobrzdou :D Konečne je český/slovenský diesel (nepočítam 721,) s kt. môžem zapriahnuť aj Beečka aj Zasy :3

Nemám čo dodať :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

AirVolk píše:Dva postrehy k dobrej mašinke.....V tom návode by nebolo rozumnejšie napísať zapnutie batérií + kontrolka dobíjania ? Ani ja som nevedel ako mám batérie zapnúť...Do kopky sa nedostanem a v návode klávesa s názvom zapnutie batérií nefiguruje....Je to mätúce.
Uznávám, je to blbě formulovaný...
AirVolk píše: Ad 2: strašne slabo to brzdí .....Tieto diesle na jeden zúbok priebežne brzdia výborne v reále.....Tu som nepostál ani na rýchlobrzdu tam kde som chcel.....
Tak nevím... :) . U Hektora jsem dostal za uši, že brzdí nereálně moc. Tady je to málo :) .
Jak je to nastavené?
Brzdící váha v režimu "P" 43t děleno hmotností lokomotivy 75t , krát 100 se rovná 57,3 brzdících procent. Uznávám, je tam zadáno "jen" 57,0 ......
Možná nesedí tlak v brzdovém válci (nesehnal jsem odpovídající informaci), ale to ničemu nevadí, jelikož je nastaveno dosažení maximální brzdné síly při plném tlaku v brzdovém válci (lze to nastavit i jinak) . Brzda je proporcionální, stpňovitě odbrzditelná....

Edit:
Tak jsem ještě udělal praktický test a z rychlosti 40 km/h je zábrzdná dráha na rovině 113m . To mi u lokomotivy bez EDB, EP a já nevím čeho vše přijde rozumné.... Změřte to někdo v reálu, natočte video a já to opravím. Ale jen na základě reálných podkladů. Ne dle nějakých dohadů, že by to mělo asi být tak nějak ;).
Odpovědět