Modely Pikku

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Josef72 »

Díky.
Howky
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. kvě 2010 15:14:34

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Howky »

Tak jsem ji otestoval a vzpoměl si na zkušebky z DPOV . Zkoušel jsem ji teda zatím solo , ale řekl bych , že brzdí docela silně :) z 80km/h na 200m zastavila :P
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Modely Pikku

Příspěvek od kiski »

Chlapi, gratulácia... ;) parádne stroje, pekná flotila...
Braňo
Howky
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. kvě 2010 15:14:34

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Howky »

Ze zkušebky

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Modely Pikku

Příspěvek od kuboss »

vďaka, vyzerajú krásne.
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Pikku »

Michal píše:Díky všem, co se na modelech podíleli. Tohle už je něco pro mě. ;)
Abys nebyl zklamaný, přes rok to leželo na disku a od té doby to moc upgradu nezažilo.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Pikku píše: Abys nebyl zklamaný, přes rok to leželo na disku a od té doby to moc upgradu nezažilo.
Přesněji rok a půl. Když by se to mělo vůbec nějakým způsobem skriptovat a ladit, asi by to nevyjelo nikdy. S Honzou totiž nedisponujeme takovou trpělivostí, aby Jsme u něčeho vydrželi delší dobu :roll: .
Takových věcí, které jsou vlastně modelově před dokončením je docela dost. Budete možná i překvapeni kolik, jelikož to jsou modely, které od Pikka neznáte ani z msts. Myslím, že pokud to vezmete s rezervou co se simulace týká, budete mít pak z čeho vybírat :).
AirVolk

Re: Modely Pikku

Příspěvek od AirVolk »

Ja si myslím, že je to len dobre. Nech máme aj také jednoduchšie aj také zložitejšie. Len dotoho páni....perte to do nás pod tlakem...
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Modely Pikku

Příspěvek od KaMat »

Já moc dekuji pánové.
Pito_42
Příspěvky: 67
Registrován: čtv 11. črc 2013 20:45:48

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Pito_42 »

Ďakujem za modely.
Pekná práca!

Peter
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Modely Pikku

Příspěvek od 750225lentilka »

Náádhera, to se to bude jezdit! Sic základní, nicméně přesto moc moc krásné! Jen tak dál a pevně věřím, že třeba časem někdo udělá i nějaké ty scripty... :) :)
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Modely Pikku

Příspěvek od kiski »

Možeš to vyskúšať, bolo by fajn, keby skripterov bolo viacej.
Braňo
Marosina
Příspěvky: 23
Registrován: ned 11. říj 2015 22:39:03

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Marosina »

Aj ja ĎAKUJEM za krásny model!
P.S.: Viem, že otázky takého to typu nemáte radi a ani sa nebudem čudovať keď nedostanem na ňu odpoveď, ale už keď to Roman naznačil... môžme sa niekedy v budúcnosti tešiť na nový model Dvojičky 131? Tento model nebol kvalitný ani v MSTS a je celkom rozšírený či už na SK, ČR alebo v Poľsku. Potešila by ma odpoveď :)
František Dvořák
Příspěvky: 62
Registrován: ned 06. zář 2015 17:54:33
Bydliště: Zábřeh na Moravě

Re: Modely Pikku

Příspěvek od František Dvořák »

Strašně moc děkuji :)
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: Modely Pikku

Příspěvek od michal3110 »

Výborný model, až na jednu vec čo by som vytkol je zvuk hukačky je to strašne nereálny a ked je to použite na 90% mašinach z CZ SK tvorby.
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Majkl »

Chtěl bych moc pochválit parádní model. Dnes jsem se na něm chvilku svezl a paráda. Jen bych se chtěl přimluvit za jednu věc. Nešlo by prosím udělat to, že si mohu vybrat na jaký sběrač pojedu?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Majkl píše:Chtěl bych moc pochválit parádní model. Dnes jsem se na něm chvilku svezl a paráda. Jen bych se chtěl přimluvit za jednu věc. Nešlo by prosím udělat to, že si mohu vybrat na jaký sběrač pojedu?
Že nečtete readme jsme si zvykli, ale popisky u modelu před stažením by Jste si přečíst mohli.
Obrázek

Budete si muset na to zvyknout. Takto budou funkční veškeré naše další modely ze společné produkce s Pikkem.
Jediná naděje je v tom, pokud Honzovi modely někdo komplet naskriptuje. A za další by se muselo animovat mnoho dalších ovladačů v kabině. Já už to dělat nebudu a Honzovi to tak, jak to je bohatě stačí ;). Mám takové tušení, že ani zamračenou nikdy nestartoval jinak než rychlým spuštěním, jelikož mi za jeho implantaci několikrát děkoval :)
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Hekl338 »

Toto je presne ten nevdak, hned to a hento, ci by neslo... Ked je ovladanie jednoduche, tak je zle, ked zlozite, tak este horsie. Ked trva tvorba dlho, aby ste mali vsetko, taktiez zle. Tak kedy je dobre? Zrejme si to predstavujete tak, ze napisete zoznam, aky chcete model, nech je do mesiaca hotovy a zdarma. Samozrejmostou ma byt real ovladanie a technicka podpora 24h denne. :mrgreen:
zdenekpetrzd
Příspěvky: 68
Registrován: sob 02. srp 2014 20:01:15

Re: Modely Pikku

Příspěvek od zdenekpetrzd »

Tak jsem se taky chvilku svezl a musím uznat že je to paráda. Je to snad jediný model v Railworks, v kterém můžu jezdit s přijatelnými fps se zapnutými stíny. Jen mě štve ten opakovač, na kterém furt svítí zelená. :?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Hekl338 píše:Toto je presne ten nevdak, hned to a hento, ci by neslo... Ked je ovladanie jednoduche, tak je zle, ked zlozite, tak este horsie. Ked trva tvorba dlho, aby ste mali vsetko, taktiez zle. Tak kedy je dobre? Zrejme si to predstavujete tak, ze napisete zoznam, aky chcete model, nech je do mesiaca hotovy a zdarma. Samozrejmostou ma byt real ovladanie a technicka podpora 24h denne. :mrgreen:
Protože 90% uživatelů nemá ani ponětí, co je za tím strašný práce. A není to je n o tom to udělat. S každou další funkcí a vychytávkou jak vzhledovou tak i funkční se člověk učí. Kolikrát jen takovou blbost jako jsou třeba funkční žaluzie otevírající se v závislosti na teplotě motoru trvá vymyslet a zprovoznit týdny, možná měsíce. Neexistují na to žádné návody a manuály. Vše musí autoři vymyslet, pak teorii převést do praxe a to programováním v lua a modelováním v maxu které jsme se taky na základní škole neučily :mrgreen: .
Edit : A ještě něco. To že člověk zadá reálné hodnoty do simulačních souborů (brzda, výkon...) neznamená, že se lokomotiva ve hře bude chovat reálně. To už se řešilo několikrát....
Odpovědět