Modely Pikku

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Hekl338 »

Viem, ze som znamy tym, ze si casto nepamatam a zabudam, ale na skype som ti napisal vtedy "pri 90st pridat biely dym z vyparnika a pri 100 uz cierny z celeho stroja" :lol: Cele to vzniklo na zaklade tohto :mrgreen: https://www.youtube.com/watch?v=ldnDcFU89Js A tam prameni moja inspiracia s tym vyparnikom + som posielal aj animovany ohen, ktory ti vsak moc nepomohol, kedze ho mam v starom maxku ;)
Oddy_CZ
Příspěvky: 36
Registrován: pon 08. pro 2014 21:39:36

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Oddy_CZ »

Tak bardotka jezdí skoro sama. Moc pěkný výtvor, jen sem se chtěl zeptat jestli se připravují ještě další nátěry, konkrétně tento?
:)
Přílohy
kum33412.jpg
Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Hans »

Oddy_CZ píše:Tak bardotka jezdí skoro sama. Moc pěkný výtvor, jen sem se chtěl zeptat jestli se připravují ještě další nátěry, konkrétně tento?
:)
749.039-4 je udělaná, ale v nátěru Ažd ;)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Dodejte kvalitní foto a já vám to nahodím. Když jsem dělal osmičku, tak mně to bavilo. Tato varianta chybi. A pak ještě kargo, je to myslím 749.019.
AirVolk

Re: Modely Pikku

Příspěvek od AirVolk »

To chce Roba a ZSSK Cargo 751 :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Roman píše:Dodejte kvalitní foto a já vám to nahodím. Když jsem dělal osmičku, tak mně to bavilo. Tato varianta chybi. A pak ještě kargo, je to myslím 749.019.
Tak je to 749 018 co bych rád naskinoval. .Jen ty materiály nejsou :(

Obrázek
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Jurajs_89 »

Musím říct, že to je moc pěkná mašinka. Je tu taky někdo, kdo má problém odbrzdit vlak po zásahu VZ?
A i já jsem si z Bardotky udělal parní mašinku :D .
Přílohy
2015-10-30_00012.jpg
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
AirVolk

Re: Modely Pikku

Příspěvek od AirVolk »

A dáš aj tlačidlo bdelosti ?
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Jurajs_89 »

Jistě. Pomohlo jen vypnutí a zapnutí VZ.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Modely Pikku

Příspěvek od 750225lentilka »

Jurajs_89 píše:Tak to jsi na tom jeste dobre. Ja ted musim letet do Liberce pro 4x 386.002 v H0 a jednou 761.007 taktez v H0. Pak rychle spat a ceka me vlak do Hamburku. Ja ty Barci projedu az v patek :x .
Tss :D :D Já až teď...od středy jsem byl až do dneška s přítelkyní a té by se to asi opravdu nelíbilo, kdybych jí řekl "Drahá, vyšli bardotky do rw jdu je odzkoušet" :D :D :D :D
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Jurajs_89 »

Taky ji to takhle nesmis porad :roll: . Milacku, dal bych si makovec, strudl, svickovou, kureci roladu, plneny knedliky... neupekla / neuvarila bys to? Pokud ses odvaznej a rad riskujes, zkus vetu: Milacku, nemohla bys prosim vyzehlit? Nemam co na sebe. A pak budes mit cas :D .
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Jurajs_89 píše:Jistě. Pomohlo jen vypnutí a zapnutí VZ.
Ano tak je nastavené. Nevím jak je to přesně u všech zabezpeečovačů, ale třeba u LS90 ho po zásahu jinak neaktivuješ než znovu do startu a pak provoz.... Tlačítkem VZ jako je to v RW dost často děláno (nic ve zlém) to opravdu nejde ;)
dmitryi777
Příspěvky: 13
Registrován: stř 03. čer 2015 3:17:16
Bydliště: russia

Re: Modely Pikku

Příspěvek od dmitryi777 »

Děkuji vám za vaši práci,prosím o radu.Zda budete v budoucnu vyvíjet lokomotiva T 669
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Modely Pikku

Příspěvek od anry »

Zdravím, nerad bych se dotkl autora kdyz tu napisu malou kritiku. Samozrejme ze prsatá je super a prace na ní muselo bejt hodne. To se fakt cení. Jedna se me o zvuky této loko. Kdyz jsem na Youtube shlédl první videa jeste pred vydáním, tak jsem si rikal BOMBA. Jenze po první jízde jsem byl trochu zklamán. Ta dynamika a ten hladký chod tam najednou nebyl. Jen jakýsi přebuzený až zkreslující zvuk. Ani okolní trafik co jede kolem není vubec slyset, a to stojím ve stanici. A kdyz jedu s pohledem bocního okenka a zajedu do tunelu tak vse stichne. Na to jsem se aji tesil, jak to bude burácet v tunelu. Je to samozrejme autorova věc, je to jeho dítě, když to tak nech tak nechá, to je jen muj názor. Jen jestli to tak slyší i nekdo jiny. Jinak s ní samozrejme jezdim a je super a díky za to.
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Majkl »

Pokut vím, tak zvuky jsou dočasné a psalo se to tu již několikrát :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

anry píše:Zdravím, nerad bych se dotkl autora kdyz tu napisu malou kritiku. Samozrejme ze prsatá je super a prace na ní muselo bejt hodne. To se fakt cení. Jedna se me o zvuky této loko. Kdyz jsem na Youtube shlédl první videa jeste pred vydáním, tak jsem si rikal BOMBA. Jenze po první jízde jsem byl trochu zklamán. Ta dynamika a ten hladký chod tam najednou nebyl. Jen jakýsi přebuzený až zkreslující zvuk. Ani okolní trafik co jede kolem není vubec slyset, a to stojím ve stanici. A kdyz jedu s pohledem bocního okenka a zajedu do tunelu tak vse stichne. Na to jsem se aji tesil, jak to bude burácet v tunelu. Je to samozrejme autorova věc, je to jeho dítě, když to tak nech tak nechá, to je jen muj názor. Jen jestli to tak slyší i nekdo jiny. Jinak s ní samozrejme jezdim a je super a díky za to.
Pošlu ti zdrojové soubory audia a můžeš vyniknou.
Nehledě k tomu, že problém může být v rozdílných zvukovkách. Mně například projíždějící souprava naopak přehluší motor lokomotivy.
A nemusíš mít obavy z kritiky, máš na to na to nárok.
Jinak je pro info. Zamračená je poslední lokomotiva, kterou jsem se já tak nějak snažil přizpůsobit realitě. Po dohodě s Pikkem bude vše ostatní na default jako za dob RailSimulátoru. Nám to stačí a Vy ostatní to buď budete akceptovat a nebo s tím nemusíte jezdit. Samozřejmě pokud se najde někdo, kdo si napíše vlastní skript a naladí chování, tak si myslím. že nebude problém s budoucí aktualizací. Ale to už bude záležet na Honzovi jako autorovi modelu. Já se v tom nebudu vůbec angažovat.
Má to svoje výhody. Budete mít každou chvilku nový model ;).
Jinak Jacek pracuje na své verzi zvuků......
NGe
Příspěvky: 27
Registrován: stř 10. čer 2015 15:54:28

Re: Modely Pikku

Příspěvek od NGe »

To je velká škoda, chápu, že s tím je hodně práce, ale všechny modely z tvé a Pikkovi dílny jsou úžasné. Doufám jen, že v tom nehrajou roli ti různí rejpalové. Já bych si raději počkal proto, abych si mohl vychutnat jízdu v RW se vším všudy. Kolikrát si říkám, jaký supr autory máme, když ztvární tak propracovaný model zadarmo, který se nemůže v ničem rovnat těm placeným addonům, jenž jsou na jedno brdo. Snad jen zbývá říct velké díky a mnoho zdaru při tvorbě dalších modelů !
AirVolk

Re: Modely Pikku

Příspěvek od AirVolk »

To si rovno mozem zacat kupovat modeli VR.
KN1F3Cz
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 30. říj 2014 13:37:22

Re: Modely Pikku

Příspěvek od KN1F3Cz »

Chtěl bych se zeptat jak to je z vozy Bdmtee které jsou k vidění na straně 3? Plánuje se v dohledné době jejich puštění do světa?
AirVolk

Re: Modely Pikku

Příspěvek od AirVolk »

Zle položená otázka. Čo by som mal pomôcť aby mohli tie vozy von. Takto by to malo vyzerať :)
Odpovědět