Modely Pikku

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Modely Pikku

Příspěvek od 750225lentilka »

Děkuji mnohokráte pánové!!! Super model!
sovo1254
Příspěvky: 9
Registrován: sob 21. led 2017 17:13:19

Re: Modely Pikku

Příspěvek od sovo1254 »

Páni, super model. Ďakujem. ;)
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Pikku »

Díky spolupráci Kadra, Romana a za malinkého přispění mé osoby můžete oživit svůj vozový park upraveným modelem posunovací lokomotivy 701 s mechanickým řazením. Za zmínku stojí zcela nové zvuky, které umocní váš zážitek z jízdy. Kromě upraveného původního modelu je ke stažení i repaint na vozidlo dopravce Zababa s.r.o. v atraktivním oranžovomodrém zbarvení. Původní model 701 776 prosím smažte.
A protože reklamy není opravdu nikdy dost, nějaký ten obrázek k tomu:

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Pikku »

Na oslavu dnešního Dne vítězství jsem se konečně rozhodl uvolnit další zamračenou ČDC. Tenhle kousek se náramně vyjímá na nákladech v Hanušovicích :) Veliké díky Romanovi a Kadrovi za spolupráci, bez nich by model nebyl takový jaký je teď. Reklamní obrázek zde:

Obrázek

Ke stažení na známých stránkách s úžasnými a dokonalými addony :)

P.S. malá anketa - za jak dlouho se objeví i na nechvalně proslulém serveru ?
Filip27-Railways
Příspěvky: 77
Registrován: ned 15. lis 2015 10:34:34

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Filip27-Railways »

Moc díky, už letím na tvoje stránky stahovat. A můj odhad je že to na nechvalně proslulém serveru to bude dnes odpoledne v 15:00 tak? Je volno takže to tam bude nejspíš brzo.
Oskar
Příspěvky: 111
Registrován: pát 06. čer 2008 19:57:50

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Oskar »

Pikku, díky moc za další parádní model.
Uživatelský avatar
Pets
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 03. bře 2016 17:34:54
Bydliště: Brno

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Pets »

Díky moc, už jsem nedoufal..Dovolím si upozornit jen na drobnost- sloup kouře je posunutý viz. obrázek. Možná je to ale jen u mne...
Přílohy
119.jpg
Uživatelský avatar
adamec475101
Příspěvky: 57
Registrován: úte 12. dub 2016 17:48:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od adamec475101 »

Zdravíčko, model nádherný, parádní pracant na manipuláky z Hanušovic. Jenom ten problém s kouřem mám také.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Míla »

Velmi povedená mašinka a nejen pro manipuláky z Hanušovic, ale i jiná depa se těší na tuto krasavici.
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Pikku »

Kdo si hraje nezlobí a kdo si hraje s vláčky z naší společné dílny RoPik Inc. tak nezlobí dvojnásob. Abyste nezlobili i nadále, tak stahujte naši novinku ze známých stránek http://pikku.msts.cz/railsim.html. Balík s oblíbenou traťovou lokomotivou nezvyklé barvy jsme pro Vás připravili s Romanem jako spoluautorem modelu, se zvukaři, s fotografy, s texturáři a dalšími spolupracovníky uvedenými (pokud neuvedenými, tak velká omluva z mojí strany) v ReadMe. Model pomeranče má animovanou kabinu a skriptované ovládání. Užijte si hraní a nějaké reklamní obrázky zde:

Obrázek

Obrázek
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Míla »

Krásný"pomeranč", díky za něj. Hned ho vyzkouším.
Mi¨íla
mateus16
Příspěvky: 9
Registrován: úte 19. dub 2016 18:17:06

Re: Modely Pikku

Příspěvek od mateus16 »

LUXUS
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Modely Pikku

Příspěvek od kuboss »

Dakujeme, je uchvatny. S nim urcite zlobit nebudeme :)
Uživatelský avatar
Pets
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 03. bře 2016 17:34:54
Bydliště: Brno

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Pets »

Dík moc, to otevírání dveří u kabiny je super, doufám jen , že nevypadnu :D
Kohlik
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 16. zář 2010 7:51:28
Bydliště: Praha

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Kohlik »

Zdravím,

dík za nový model. Mám jen jeden dotaz :
U této loko mi nejdou rozsvítit žádná světla na zadním čele (se směru jízdy) a to ani kl. zkratkou ani přepínači v kabině.

Jinak nádhera !
TS 2021 - v71.5a - STEAM
AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor, MEM = 64,0 GB, NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER, NVIDIA High Definition Audio
C: NTFS, 1862,4 GB, SSD
Win 10 Education 64bitový

Děkuji za každou odpověď !
Zdraví Zdeněk
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od CRR144 »

Tak si prejdi na druhú stranu a zapni si ich tam. Tam to určite pôjde.
Kohlik
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 16. zář 2010 7:51:28
Bydliště: Praha

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Kohlik »

CRR144 píše:Tak si prejdi na druhú stranu a zapni si ich tam. Tam to určite pôjde.
Díky, funguje.
TS 2021 - v71.5a - STEAM
AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor, MEM = 64,0 GB, NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER, NVIDIA High Definition Audio
C: NTFS, 1862,4 GB, SSD
Win 10 Education 64bitový

Děkuji za každou odpověď !
Zdraví Zdeněk
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Pikku »

Protože je zítra vysvědčení a určitě je to tu samý dobrý školák, přichystali jsme si pro vás na prázdniny jedno malé překvapení. Kdo si hraje s vláčky z naší společné dílny RoPik Inc. tak nezlobí a určitě si zaslouží naši novinku ze známých stránek http://pikku.msts.cz/railsim.html. Balík s oblíbeným motorovým vozem jsme pro Vás připravili s Romanem jako spoluautorem modelu, se zvukaři, s fotografy, s texturáři a dalšími spolupracovníky uvedenými (pokud neuvedenými, tak velká omluva z mojí strany) v ReadMe. Model hurvínka má animovanou kabinu a defaultní ovládání. Užijte si kvedlání s pákami a nakonec nějaké reklamní obrázky zde:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Kaja
Příspěvky: 9
Registrován: úte 27. čer 2017 13:42:22

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Kaja »

Jsem nadšen.Moc děkuji za skvělý vláček :lol: :lol:
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Míla »

Pánové,
vám všem, kteří tento motor a přívěsné vozy vytvořili, patří obrovský dík. Pro mne je to velká nostalgie a vzpomínky. Začátkem 60. let tyto motorové vozy ve složení 2x 131 + 4 přívěsné vozy jezdívaly každou neděli z Náchoda do Adršpachu, kam jsme se jezdili s rodiči koupat do přírodního koupaliště, které bylo kolem lemováno bílým pískem. Tento se zde těžil dlouhá léta.
Tyto motorové vozy také pendlovaly každý den mezi Náchodem, Václavicemi a Starkočí. Pamatuji,při nočních jízdách, kdy jsem jezdil na průmyslovku, se v zimě v přívěsném voze topilo kamny na uhlí. Cestující seděli na dřevěných lavicích a teplo sálalo. Bylo to příjemné. No s dnešní kulturou cestování se to nedá srovnat, ale pro nás to byla romantika. Takže vzpomínky jsou oživeny. A pro trať, kterou stavím se tyto vozy budou perfektně hodit a budou krásně využity na lokálkách.Ještě jednou díky.
Míla
Odpovědět