Rakouská 2043 ÖBB

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Rakouská 2043 ÖBB

Příspěvek od Buffin »

Ahoj chlapi, stáhl jsem si nějaké rakouské tratě, lokomotivy,vagóny a jíné objekty potřebné k tratím. Stáhl jsem dieslovou lokomotivu OBB 2043 a jediné co mi nefunguje je zvuk houkačky :D :) sakryš není to vončo a stáhl jsem to z tohoto odkazu : http://railworks-austria.at/index.php/d ... -oebb-2043 existuje někde addon nebo má někdo ten samí problém a ví jak ten problém odstranit? děkuji za odpovědi ;) Buffin
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Rakouská 2043 ÖBB

Příspěvek od kuboss »

Mam ten model a hukacka tiez nejde - respektive (sice som nepatral) mam pocit ze tam vobec ziadna nieje.
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Rakouská 2043 ÖBB

Příspěvek od Buffin »

díky za odpověď ;) jen jsem potřeboval vědět jestli ten problém není jen u mne ;)
Uživatelský avatar
drew
Příspěvky: 62
Registrován: pát 11. úno 2011 10:07:26
Bydliště: Praha 5 Košíře

Re: Rakouská 2043 ÖBB

Příspěvek od drew »

:lol:
Jste fakt dobrý! :mrgreen:
Problém je u vás obou, protože na webu je u downloadu napsáno:

Ich suche noch jemanden der einen passenden Sound erstellen kann. Sondfiles sind verfügbar, müssen nur für RW angepasst werden.
Wenn ihr helfen wollt, dann kontaktiert mich: railworks-austria@live.at

Já vládnu mizernou němčinou, nicméně obrat Ich suche vyvolal můj zájem a překlad (přes google) i s napsáním tohoto příspěvku mi trval asi 49 sekund.

Jsem stále hledá někoho, kdo může vytvořit vhodný zvuk. Sondfiles je k dispozici, musí být upraveny pouze pro RW.
Pokud chcete pomoci, pak mne kontaktovat: railworks-austria@live.at

:roll:
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
---::| mapa MODRAVA - nejlepší na dlouhé jízdy |::---
MSTS->Trainz...TS2009->RW3...TS2013DeLuxe @ iPentium Dual E2220; nV GTX285; W7homeSP1
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Rakouská 2043 ÖBB

Příspěvek od kuboss »

Drew neviem ci som nepochopil ja alebo ty.

Zvuk k tej lokomotive existuje, nie je vsak vhodny a navyse ho treba separe dostat do RW.

1. ako som uz napisal, nepatral som
2. popis som cital, nevyvolal vo mne zaujem ani vtedy, ani teraz
3. ak neviem nemecky, aky vyznam by malo komolit mu nejaku spravu, ak plati to co som napisal vyssie

Ak som "predvianocne pripeceny" ospravedlnujem sa :D
Odpovědět