Zvuky

Otázky, problémy a nejasnosti při tvorbě zvuků, připravované a hotové zvuky
Uživatelský avatar
JachyHm
Příspěvky: 128
Registrován: stř 08. říj 2014 17:43:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuky

Příspěvek od JachyHm »

ad Kiski:
Pokud jsem to dobře pochopil, měl by tam být obyčejný math.min(KRIVKA1 - KRIVKAn). ;)
JH
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Zvuky

Příspěvek od Kal000px »

Nestalo se vám někomu, že RW přehrává všechny nahrávky správně, až na jednu, u které dá úplně náhodný pitch a nedá se s tím nic udělat? Už jsem zkoušel nový zápis nahrávky, nový modifier chain i zápis do loop části ovladače..vůbec nic, prostě pořád se nepřehrává správně..a to nejlepší, když ji přiřadím k jinému zvuku (třeba houkačka), tak hraje bez problémů.. :roll: :?:
Jede jede mašinka..
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuky

Příspěvek od Michal »

A když to s tou houkačkou prohodíš, bude ta houkačka zmršená nebo ne? Taky je potřeba nezapomenout na obligátní smáznutí cache.
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Zvuky

Příspěvek od Kal000px »

Právě že není, když tu nahrávku přiřadím houkačce, tak funguje ok :evil:
Mazání cache jsem už bohužel zkoušel taky :mrgreen:
Ještě jsem s tím trochu experimentoval..situace je taková, mám tři ovladače zvuků, jeden ovladač je pouze pro zvuky měničů a trakčních motorů, druhý ovladač je pro zvuky podvozků a třetí ovladač je pro vše ostatní. Když nahrávku menice10 přiřadím houkačce v ovladači 380_zvuky, tak se přehrává v pořádku, ale když v témže ovladači zkusím udělat stejný modifier chain, tak to zase nefunguje. Teď to zajímavější dění v ovladači 380_trakce :mrgreen: , když nahrávku menice10 přiřadím loop zápisu menice10 (v modifier chainu je jedna pitch curve a dvě volume curve), tak se ten zvuk přehrává úplně bez bassů.. ALE! když do loop zápisu menice10 dám jakýkoliv jiný zvuk, tak ho to zmrví úplně stejným způsobem.. když ale nahrávku menice10 přiřadím jakýmukoliv jinýmu loopu v tomhle ovladači, tak to zase nefunguje.. :evil: :evil: :evil:
Snad jsem to napsal nějak pochopitelně, už fakt mě to se**, včera jsem proseděl 5 hodin u jedný blbý nahrávky a nevymyslel jsem v podstatě nic..
EDIT: Tady pro ukázku video, co to dělá.. Začíná se to přehrávat od 4 km/h https://www.youtube.com/watch?v=Vr0hXj4 ... e=youtu.be
Jede jede mašinka..
Odpovědět