Archiv .ap

Vše o chování RW
Odpovědět
Uživatelský avatar
drew
Příspěvky: 62
Registrován: pát 11. úno 2011 10:07:26
Bydliště: Praha 5 Košíře

Archiv .ap

Příspěvek od drew »

Ahoj strojvedoucí,
mám dotaz ohledně práce s archivy .ap
Dělal jsem různé pokusy a vyplynuly z nich následující otázky:

Pokud použiju RWTools, a rozbalím archiv v jeho umístění, můžu původní .ap smazat?
Pokud rozpakovávám .ap archiv pomocí Wrar (nebo integrovaný v TC), rozpakuji ho celý v jeho umístění, je potřeba poté něco podniknout?

Tak dlouho jsem laboroval, až budu přeinstalovávat TS... :P

Pro zvídavé hlídače: TS mám legálně, STEAM edici, jenom chci měnit vozidla ve scénářích ;)
díky za odpovědi, drew
Vlastik

Re: Archiv .ap

Příspěvek od Vlastik »

drew píše:Ahoj strojvedoucí,
mám dotaz ohledně práce s archivy .ap
Dělal jsem různé pokusy a vyplynuly z nich následující otázky:

Pokud použiju RWTools, a rozbalím archiv v jeho umístění, můžu původní .ap smazat?
Pokud rozpakovávám .ap archiv pomocí Wrar (nebo integrovaný v TC), rozpakuji ho celý v jeho umístění, je potřeba poté něco podniknout?

Tak dlouho jsem laboroval, až budu přeinstalovávat TS... :P

Pro zvídavé hlídače: TS mám legálně, STEAM edici, jenom chci měnit vozidla ve scénářích ;)
díky za odpovědi, drew
Ano,pokud rozbalíš archív .ap čím koliv umějí to snad všechny pakovače,tak tu složku .ap můžeš smazat.
Nebo pokud používáš .zip pakovač tak ten umí zapakovat zpátky do .ap
Takže příklad,nedávno jsem chtěl zkopírovat upravené soubory do modelu od DTG,a nechtěl ho rozbalovat,tak jsem ho virtuálně rozbalil,nakopíroval nové soubory,dal přepsat a ve finále mi zůstal archív .ap s novámi soubory.
Takže to je pohodlnější než to rozbalovat.
Uživatelský avatar
drew
Příspěvky: 62
Registrován: pát 11. úno 2011 10:07:26
Bydliště: Praha 5 Košíře

Re: Archiv .ap

Příspěvek od drew »

Ahoj, díky za rady a komentáře. Vše funguje jak má. Pouze jsem si nějak pochroumal ICE TD a už nechce zobrazovat soupravu na trati. Tak s tím už si asi nezajezdím :( no nic, neměl jsem do toho rýpat...
ještě jednou díky,
drew
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Archiv .ap

Příspěvek od Kal000px »

Zkus kontrolu integrity ;)
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Archiv .ap

Příspěvek od kiski »

Niekde som čítal, že .ap archív načíta hra rýchlešie ako jednotlivé zložky, ale neviem, čo je na tom pravdy. Má s tým niekto skúsenosť?
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Archiv .ap

Příspěvek od Kal000px »

kiski píše:Niekde som čítal, že .ap archív načíta hra rýchlešie ako jednotlivé zložky, ale neviem, čo je na tom pravdy. Má s tým niekto skúsenosť?
Dávalo by to smysl, jelikož by to nemuselo hledat ve všech složkách, ale mělo by to rovnou určitej soubor :)
Odpovědět