Pád hry pri štarte.

Vše o chování RW
Odpovědět
Pantografak460
Příspěvky: 3
Registrován: sob 18. srp 2018 11:31:52

Pád hry pri štarte.

Příspěvek od Pantografak460 »

Dobrý deň. Mám takú otázku...mám kúpené railworks a mám ho na prenosnom disku s USB 3.0(modré usb) a na počítači s parametrami: GK: NVidia GeForce GTX 1050, Intel Core I5-8400, 2.80GHz, 2.81GHz, RAM 16GB, 64bit OS. Railworks fungoval, trať Kolín-Havlíčkův Brod priemerne na 60/70FPS na Highest. Kedže som chcel dokončiť nejaké zvuky na BDt, na dovolenku som HDD odpojil a zapojil do ntb. Tam som hral RW, bez DL na Medium+nejake ďalšie nastavenie celkom v pohode. Ako som sa vrátil z dovolenky a spustil som RW na veľkom PC pri spustení hádže chybu Save Dump...skúsil som reštart PC, zálohovať Assets a Content a DEM, odinštalovať, nakopírovať a nainštalovať...nič nepomohlo. Ak by niekto vedel pomôcť budem veľmi rád. Vopred ďakujem.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Pád hry pri štarte.

Příspěvek od KaMat »

Zkus HDD vrátit zpátky na dovolenkové pc a sniž všechny detaily na minimum, pak testnout na pc.
Pantografak460
Příspěvky: 3
Registrován: sob 18. srp 2018 11:31:52

Re: Pád hry pri štarte.

Příspěvek od Pantografak460 »

To mi napadlo tiež, ale z nejakého dôvodu to save dump začalo hádzať už aj tam. Uvažoval som, či to nemôže byť tým, že HDD si myslí, že je stále napojený na NTB aj keď má zložky z veľkého PC a tak hľadá potrebné súbory v inom úložisku, ktoré ale iž nevie nájsť a hádže chybu. Poprípade môžem ešte skúsiť reinštalovať steam...
Odpovědět