Názvy downloadů

Informace o zaváděných standardech v RW, značeních a dalších pravidlách
Odpovědět
Vlastik

Názvy downloadů

Příspěvek od Vlastik »

Když už by chtěl váš spolek dělat něco srozumitelného tak bych začal tím jak ty downloady pojmenují,tím že napíšu Eas.rar a nebo cabview.rar,se mezi downloady ztratí protože Eas.rar tu mám pojmenován 5x,a cabview asi 7x. Zkuste se tedy nad tím zamyslet a rozmýšlet o tom.
Možná by nebylo od věci si každej tedy udělat svoje iniciále které by se daly před název,příklad Kank_Eas.rar,Hk_cabview_35x.rar,Hk_Sounds_x5x.rar.
Pak by se i jednoduše dohledávaly určité modely jako to mají zahraniční tvůrci modelů,a nebyl v tom guláš.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Názvy downloadů

Příspěvek od Josef72 »

Náš spolek ti děkuje.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Názvy downloadů

Příspěvek od Roman »

Alespoň část spolku to nechápe úplně přesně. Oč jde ?
Jestli stáhnu nějaký soubor rar, je mi celkem jedno, jak se jmenuje. Důležité pro mě je, že to co obsahuje, je pojmenováno správně a přehledně. A to v tomto případě ano. Soubor rwp se jmenuje "ZSSKC Eas 81" .Tento název se i zobrazí v seznamu nainstalovaných addonů... A pokud si něco archivuji, přejmenovávám si to stejně dle svého uvážení aby to vyhovovalo mým požadavkům. Zbytek mažu. Heklovi to na webu evidentně také nekoliduje.
Pokud píšeš, že máš na disku x krát soubor cabview, Eas a já nevím co ještě, musíš se vtom nějak vyznat i bez přejmenování , hlavně pokud Ti to do teď nevadilo.
Myslím, že je to bezpředmětná diskuse...
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Názvy downloadů

Příspěvek od Hekl338 »

Ked je na webe obrazok Easu a link s nazvom ZSSKC Eas 228 je snad kazdemu jasne, co tam bude. Ako je pomenovane rar je sumak, kludne sa moze volat aj Karkulka. Dolezite, co je v nom , ako uz Roman naznacil. Aky je zmysel tejto debaty? Koliduje nieco po isntalacii rwp? Ja myslim, ze nie.
Vlastik

Re: Názvy downloadů

Příspěvek od Vlastik »

Alespoň část spolku to nechápe úplně přesně. Oč jde ?
Jde o to že pokud mám stejné názvy tak ve složce mohu mít jen jeden,pokud tam nakopíruji druhý se stejným názvem tak mi to nabídne přepsat,tím že dám ve složce nákladní vozy do RW,přepsat tak se mi přepíše Eas.rar(co vněm je od společnosti NS),a pak mi bude chybět do aktivit,ono něco jiného mít pár desítek vozidel v adresáři downloadu a něco jiného jich mít okolo tisícovky,to už se pak všechno blbě hledá.
Ked je na webe obrazok Easu a link s nazvom ZSSKC Eas 228 je snad kazdemu jasne, co tam bude. Ako je pomenovane rar je sumak, kludne sa moze volat aj Karkulka. Dolezite, co je v nom , ako uz Roman naznacil. Aky je zmysel tejto debaty? Koliduje nieco po isntalacii rwp? Ja myslim, ze nie.
Ano máš pravdu,ale zase,kde je psáno že třeba za 1/2 roku to tam ještě bude,dnes spousta modelů z msts už nemá svoje stránky a něco pak dohledávat je nad lidské síly,možná trochu myslet dopředu by to chtělo.
Smysl tato debata má,protože takhle zbytečně uživatel příjde i o jiné pěkné modely co se do hry také používají,tím že si hned neuvědomí že tento název už tam má,ale tak mě je to jedno já tvořit scénáře nebudu,bylo to jenom k zamyšlení.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Názvy downloadů

Příspěvek od Hekl338 »

Z mojho pohladu to zmysel nema. Ako bude nazov raru na webe, je vecou admina. Ak si to archivujes u seba, rar si premenuj podla potreby. Znovu pripominam, co tu uz je, v rarku je rwp oznacene tak, ze po jeho instalacii nemoze kolidovat s inym modelom, tot vse.
Vlastik

Re: Názvy downloadů

Příspěvek od Vlastik »

Znovu pripominam, co tu uz je, v rarku je rwp oznacene tak, ze po jeho instalacii nemoze kolidovat s inym modelom, tot vse.
No ale to mi bude prd platné,pokud se tvůj xxx.rar přepíše jiným zapakovaným modelem se stejným názvem,a rwp může být označené jak chce,a zjistím to až tím že ten model rozpakuji že je tam něco jiného,takhle by to bylo jednoduší hned od základu tečka.
Odpovědět