Počítačové sestavy

Vše o HW a OS v souvislostí s RW
Odpovědět
Jurajs_89
Kontaktovat uživatele:

Re: Počítačové sestavy

Příspěvek od Jurajs_89 » čtv 15. čer 2017 17:07:27

Ahoj, tak opět přicházím s otázkou.
Občas se mi stane, že když spustím hru, nebo se ze hry přepnu do Woken, tak se změní obraz. Text a celkově obraz je daleko hrubší a vzhledově horší než předtím. Jediný co pomůže, tak se reset (obnovení továrního nastavení) na monitoru. Máte nápad, kde by mohl být problém? LCD 24", Benq GW2470H FHD
Díky. A děkuji všem, kteří mi pomohli s výběrem sestavy ;) :) .
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D

Brtnik

Příspěvek od Brtnik » čtv 15. čer 2017 20:15:56

Zdravím,
takové chování jsem viděl u kolegy,když monitor jel přez HDMI kabel,jen mě mate,že píšeš,že ti to dělá jen občas.Předpokládám,že taky jedeš na HDMI kabel.Půjč si někde kabel VGA a k tomu redukci na DVI a zkus to přez něj.Jaký používáš rozlišení ve hře? 1920x1080? Pokud jiné,může to v kombinaci s HDMI dělat i ono.Jesliže to dělá jen občas,aby nebyl monitor nějakej nemocnej.Jakým způsobem se instalovali ovladače grafiky??Nejlepší by bylo to pustit přez DVI kabel,ale tento monitor ho nemá.......... :idea:...........vyzkoušet comp na jiným monitoru........

p.s. - ale taky jsem viděl monitory zapojené přez HDMI kabel a bez problému......variant je mnoho........

Jurajs_89
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jurajs_89 » čtv 15. čer 2017 21:32:16

No jasně, jede to přes HDMI. Ovladače jsem já neinstaloval, jsem línej a nechal jsem si PC složit v CZC. Já tam pak jen dal aktualizaci.
Rozlišení neměním, ve všem je pořád 1920x1080. Můžu ještě zkusit jiný HDMI vstup a nebo kabel DVI -> VGA.
Ale pokud pomáhá reset monitoru, tak bych to viděl na monitor.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D

Odpovědět