Zajímavá videa (svět RW,TS)

Zajímavé odkazy na stránky o RW
Odpovědět
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Hekl338 »

Využiie RAM dalej nestupa. Len v pipade natacania ano,kedze záznam sa ukládá do medzipamate a az po stopnuti sa uloží na disk. Samotný systém bez TS zaberal 2.2 GB, kvoli spusteniu diagnostiky atd., zobrazené je celkové využití RAM a VRAM. Ano, kvalita obrazu nie je problém, ale je tu pekne vidiet aj to,ako sa příliš skoro zjednodušuje tienovanie, jako samotný engine drhne na neustalom nacitavani objektov a kde si všimněte diagnostiku, tak vytazenie procaku je biedne-vyuziva jedno jádro z osmich.To vsetko sposobuje neustále prepady FPS aj na sebelepsom HW. TS je v tomto hodne obmedzene.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Vlastik »

Hekl338 píše:Využiie RAM dalej nestupa. Len v pipade natacania ano,kedze záznam sa ukládá do medzipamate a az po stopnuti sa uloží na disk. Samotný systém bez TS zaberal 2.2 GB, kvoli spusteniu diagnostiky atd., zobrazené je celkové využití RAM a VRAM. Ano, kvalita obrazu nie je problém, ale je tu pekne vidiet aj to,ako sa příliš skoro zjednodušuje tienovanie, jako samotný engine drhne na neustalom nacitavani objektov a kde si všimněte diagnostiku, tak vytazenie procaku je biedne-vyuziva jedno jádro z osmich.To vsetko sposobuje neustále prepady FPS aj na sebelepsom HW. TS je v tomto hodne obmedzene.
Kdyz to hrnu tak je to stejna situace jako v msts,kde sebe lepsi pc proste je k nicemu,zde se to uz taky zacina projevovat,mozna proto pristoupili prave k tvorbe TSW ktery bude na x64 systemu ktery ma budoucnost.
Je to taky o tom ze stejne win x64 jsou zde k nicemu proto ten propad pameti,protoze je to stavene na win x32 a to je znat.
To same procesor,proste za tech 8 let na tom nic nezmenii po HW strance,pred 8 lety byla min konfigurace P II,dnes je P III,a jeste lepsi P IV,ale HW posleze engine zustalo stejne.
Kdyby misto blbosti kazdy rok venovali aktualizace hry prave do engine a hw tak dnes nepotrebovali TSW,protoze muj osobni nazor je ze to bude tak slozite ze budou jen komercni addony nebo beta verze,takze vetsina bude rada za TS,nebo nekoho kdo by prevzal tvorbu TS a misto serepaticek to prepracoval po HW strance.
Pak bych byl spokojeny a na TSW mohl klidne zapomenout.
Zase muj osobni nazor.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Roman »

Jedna zajímavost. Neřešte co je to za vozidlo a neberte to jako provokaci. Pokud by se neprojevila ta anomálie, nedával bych to k nahlédnutí. Bedlivě sledujte, co se stane s vozidlem v čase okolo 8:40. min. To jsem ještě neviděl. Další bug TS :D.
Docela mě přepadla panika, že jsem něco zmastil ve zdrojáku :mrgreen:

https://youtu.be/cBn_8sUtZCU
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Kal000px »

Myslíš to "plavání na kolejích"? :D
Párkrát se mi to stalo u LGV, v 300 je to taky pěkný :mrgreen:
Jede jede mašinka..
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Roman »

Kal000px píše:Myslíš to "plavání na kolejích"? :D
Párkrát se mi to stalo u LGV, v 300 je to taky pěkný :mrgreen:
Nene :D
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Michal »

Těžko říct. Nic zásadního mi do oka nepadlo. Snad možná že na chvíli není vidět odraz okolní krajiny na sklech.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Roman »

Michal píše:Těžko říct. Nic zásadního mi do oka nepadlo. Snad možná že na chvíli není vidět odraz okolní krajiny na sklech.
Ne. Normálně to rozhodí model. Posunou se části, které nejsou atachnuté. Těsnění oken, dveře, skla oken..... i mezi střechou a skříní je mezera :D
Nikdy jsem to nepozoroval. Ten model má stejnou strukturu jako 749, 122, 181....
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od kiski »

Roman zrejme myslí medzery, ktoré je vidieť zhruba okolo 8:45 - 8:55. Aspoň v tom čase som to videl ja, no môžem sa aj mýliť.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Michal »

Roman píše:Ne. Normálně to rozhodí model. Posunou se části, které nejsou atachnuté. Těsnění oken, dveře, skla oken..... i mezi střechou a skříní je mezera :D
Jo, už to vidím. To jak to drblo na tom styku, tak se ten starý vehikl rozpadl. :mrgreen:
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Hekl338 »

https://www.youtube.com/watch?v=-MZjGctmIFs&t=7s ten isty usek, iny stroj, ale novy HW. Doprila som si jeziska:D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od KaMat »

Neříkal jsi, že máš 1080 ? :D
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Hekl338 »

Nikdy som to netvrdil, dokonca som kdesi na tu orezanu shitku 1070 kdesi tu na fore pekne nadaval:D Dal som ju na vodu a zatial postaci. Do 1080 nejdem ,skusal som, mne to pride stale slabe vzhladom k cene. Titan Paascal ano, ale 1200 dolacov je zase prilis.
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Kal000px »

Když se člověk nudí.... :mrgreen: :mrgreen: aneb co jde za jedno krátký odpoledne udělat :D
https://youtu.be/ElYZYs8UFmI
Jede jede mašinka..
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Vlastik »

Neco z ruske tvorby:
https://youtu.be/NJ3mq7Z0hCI
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Hekl338 »

Test 363 + 13 vozov. Usek nemusim predstavovat. Testovane uz na novej GTX 1080. Mimochodom, jedina hra, ktora mi nejde 60FPS stable :D https://youtu.be/--rqOBtVEqs?t=6
Tom
Příspěvky: 31
Registrován: úte 30. srp 2011 6:32:27

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Tom »

Když už je tu video z tohoto úseku, zajímal by mě smysl předvěstí v čase 3:27 a proč jsou všechny návěsti (rychlostníky, začátek pomalé jízdy) mezi Chotovinami a Sudoměřicemi umístěny vlevo. Děkuji
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Kal000px »

Předvěst nejspíš smysl vůbec nemá, ačkoliv po modernizaci tam nějakou dobu byla možná je tam pořád :D A rychlosti na tý starý trati se měnily tak často, že už to někde dávali všechno na jeden sloupek
Jede jede mašinka..
Tom
Příspěvky: 31
Registrován: úte 30. srp 2011 6:32:27

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Tom »

Díky
filiplyko
Příspěvky: 1
Registrován: ned 28. kvě 2017 17:15:36

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od filiplyko »

Čaute :) možno ma niektorí poznáte, resp. môj kanál... (Filipes) točím už dosť dlho komentované videá z Railworks, kedysi to bolo MSTS aa tak možno by niekoho mohli zaujať z tých, ktorí ma ešte nepoznajú... kto má záujem, môj kanál: https://www.youtube.com/channel/UCsN0DG ... OjgVKMvMXA
a moja fb stránka: https://www.facebook.com/filipesoooo/
pekný deň želám :)
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Michal »

V Železničáři 1/2018 se objevil krátký článek o CZ/SK addonech do TS2017. Uvedené číslo můžete vyhledat v archivu:
https://zeleznicar.cd.cz/zeleznicar/archiv/-706/
Odpovědět