Diskuzní fórum

Pravidla, připomínky, dotazy a náměty k fungování diskusního fóra
Pravidla fóra
Svým přístupem na Rail Simulator Fórum souhlasíte s následujícími podmínkami:

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, obscením, vulgárním, vyhrožujícím, sexuálně orientovaným nebo jakýmkoliv jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony.

Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření.

Souhlasíte s tím, že moderátoři a administátoři mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv témata, pokud to bude považovat za nutné.
Odpovědět
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Docela bych se přimlouval aby příspěvky prokazatelné že se jedná o waréz a nebo hru starší než je TS 2013 byly ihned odstraněni,připadá mi zbytečné se tu snažit odpovídat (pomoci) když uživatel není schopen si zakoupit novou verzi hry.
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Možná by stálo zato ,založit novu sekci u tratí do RW a to Hlášení chyb pro tratě do RW (něco jako mají na forum msts) ,přeci jenom by se hned zpřehlednilo vlákno a stavitel tratí by mohl ukazovat jen novinky ,takhle když třeba u trati olomouc -žilina je více dotazů než odpovědí by to si myslím nebylo od věci a pojmenovat to třeba "Problémy z tratí xy (olomouc-žilina) zde....." a takto to udělat i u dalších zatím dostupných tratí .
Do této sekce by se mohlo psát co mi na trati nefunguje a proč i odpovídat,nesloužilo by pro dotazy kam a kdy to bude,moderátoři by si to museli ohlídat aby v tom nevznikl guláš.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od KaMat »

Vlastik píše:Možná by stálo zato ,založit novu sekci u tratí do RW a to Hlášení chyb pro tratě do RW (něco jako mají na forum msts) ,přeci jenom by se hned zpřehlednilo vlákno a stavitel tratí by mohl ukazovat jen novinky ,takhle když třeba u trati olomouc -žilina je více dotazů než odpovědí by to si myslím nebylo od věci a pojmenovat to třeba "Problémy z tratí xy (olomouc-žilina) zde....." a takto to udělat i u dalších zatím dostupných tratí .
Do této sekce by se mohlo psát co mi na trati nefunguje a proč i odpovídat,nesloužilo by pro dotazy kam a kdy to bude,moderátoři by si to museli ohlídat aby v tom nevznikl guláš.
Myslím že to vůbec není špatný nápad.
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Nic mi do toho není pánové,ale jak už jsem jednou psal stálo by zato uvažovat o tom že pokud tu někdo napíše že mu něco nejde a napíše že používá Ts 2012 tak tyto příspěvky hned mazat a daného uživatele hned smazat také,možná je to tvrdé ale je třeba si uvědomit že těžko bude mít neaktualizovanou verzi hry pomalu 10.měsíců,zákonitě se musí jednat o Warez a dále když se kouknu na příspěvky tak většina nesmyslných příspěvků je u věcí co TS 2012 nepodporují,pokud se mě někdo zeptá že tohle a tohle mu nejde jsem štonc mu odpovědět ale pokud mi u toho napíše že jede na TS 2012 tak je to ztráta času tedy alespon pro mě,pokud to dokáže pochopit i Ital (a přes google translator) co napíšu a funguje mu to,nechápu že to nepochopí čech.To samé za chvíli bude s TS 2013/2014 pokud tam bude něco co TS 2013 nebude podporovat,je třeba se nad tímto problémem zamyslet a admin by to měl tak trochu probrat s moderátory a vydat nějáké stanovisko.
Když si to vemu tak nejvíce "nefunkčních příspěvků" modelů pro ty co mají TS 2012 jsou Romanova trat a Heklovi modely.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od KaMat »

Vlastik píše:Nic mi do toho není pánové,ale jak už jsem jednou psal stálo by zato uvažovat o tom že pokud tu někdo napíše že mu něco nejde a napíše že používá Ts 2012 tak tyto příspěvky hned mazat a daného uživatele hned smazat také,možná je to tvrdé ale je třeba si uvědomit že těžko bude mít neaktualizovanou verzi hry pomalu 10.měsíců,zákonitě se musí jednat o Warez a dále když se kouknu na příspěvky tak většina nesmyslných příspěvků je u věcí co TS 2012 nepodporují,pokud se mě někdo zeptá že tohle a tohle mu nejde jsem štonc mu odpovědět ale pokud mi u toho napíše že jede na TS 2012 tak je to ztráta času tedy alespon pro mě,pokud to dokáže pochopit i Ital (a přes google translator) co napíšu a funguje mu to,nechápu že to nepochopí čech.To samé za chvíli bude s TS 2013/2014 pokud tam bude něco co TS 2013 nebude podporovat,je třeba se nad tímto problémem zamyslet a admin by to měl tak trochu probrat s moderátory a vydat nějáké stanovisko.
Když si to vemu tak nejvíce "nefunkčních příspěvků" modelů pro ty co mají TS 2012 jsou Romanova trat a Heklovi modely.
Vzpomínám si že po vydání RW3 jsem stejně měl pořád nainstalovaná RW2 ve kterém jsem pořád stavěl trať. Je pravda že ve většině případů to bude warez ale taky být nemusí - můj případ.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Hekl338 »

Napriklad ja som offline uz od Vianoc.....
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Napriklad ja som offline uz od Vianoc.....
To já jsem také,ale většina kdo má legální verzi se alespon na přechod nové verze TS připojí a má jí aktuální i když mu tam třeba chybí nějáké updaty většinou ohledně addonů,furt se snaží mít aktuální verzi hry když né update.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

Jaky smysl ma byt offline?
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Roman »

Pokud máš trvale připojení k internetu tak žádný ;) . Případné aktualizace se dají zakázat v nastavení.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Hekl338 »

Asi rovnaky, ako byt online. U mna je stabilnejsi asset editor. U x5x mi to casto pri opakovanom exporte vytuhlo, takto bez problemov. U normalneho usera je to asi jedno. Pokial nepotrebujem , nevidim dovod byt online.
AirVolk

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od AirVolk »

Nechápem prečo by mal kadejaký pako vedieť, že práve hrajem RW.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

Chtěl bych vám připomenout, že na tomto fóru nebudeme tolerovat šíření warezu :!: Max66699 byl odměněn trvalým banem.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Chtěl bych vám připomenout, že na tomto fóru nebudeme tolerovat šíření warezu :!: Max66699 byl odměněn trvalým banem.
Nechápu ,jak můžeš někoho zabanovat trvale v den jeho registrace? ,Pošli mu upozornění a pokud se to bude opakovat tak pak ano, nezačínej to co jsi dělal na forum msts!
Michale tohle by jsi měl řešit!
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

Nezlob se na mě, ale šíření warezu tu opravdu tolerovat nebudeme.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Nezlob se na mě, ale šíření warezu tu opravdu tolerovat nebudeme.
Nejde o to ,ale on to třeba nevěděl ,vím že se dá argumentovat podmínkama přijetí registrace ,ale dal bych mu napomenutí a pokud by to udělal znovu tak ano,jednou se třeba z něj může vyklubat aktivní člen kterých bych dnes na prstech spočítal.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

Řeknu to asi takhle, pokud se zaregistruje pod jiným nickem a bude se chovat slušně, já IP porovnávat nebudu ;) .
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Hekl338 »

A co vlastne dotycny napisal, nejak som to nestihol ani registrovat? Ale suhlasim, ze BANovat niekoho hned prvy den, ze som cosi linkne mi pride tiez prehnane.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

Odkaz na torrentové úložiště, kde byly modely od VR a ostatních placených autorů.
Michalovi jsem psal, že pokud chcete takovéto jednání tolerovat, že pak budu žádat o odebrání hodnosti. Aspoň se jistým lidem pak uleví :) .
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Hekl338 »

Je to tvoje rozhodnutie a moj zase nazor. ;) Ako moderator si za svojim rozhodnutim musis stat a nie hned pisat, zvlast nie verejne, ze kvoli inym nazorom moderovat nebudes.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

To není že bych s jinými názory nesouhlasil, já je respektuji, ale neztotožňuji. Rozhodně to není z uraženosti či ješitnosti.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Odpovědět