Diskuzní fórum

Pravidla, připomínky, dotazy a náměty k fungování diskusního fóra
Pravidla fóra
Svým přístupem na Rail Simulator Fórum souhlasíte s následujícími podmínkami:

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, obscením, vulgárním, vyhrožujícím, sexuálně orientovaným nebo jakýmkoliv jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony.

Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření.

Souhlasíte s tím, že moderátoři a administátoři mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv témata, pokud to bude považovat za nutné.
Odpovědět
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od kiski »

Ja súhlasím so všetkým, Vlasto, čo si napísal. Má to hlavu a pätu, ale zahrňuje to rešpektovanie aj ostatnými účastníkmi fóra. Nech s tým Zdeňek naloží, ako uzná za vhodné, ale podľa mňa osobne je to dobrý návrh. Inak niečo podobné som mu navrhoval aj ja cez skype, ale týkalo sa to len modelov a skinov.
Braňo
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Dostal jsem to tu nastarost,
takže za mě dnes v sekci novinky o RW založená nová témata,vyrušeno jedno.
V sekci zajímavé odkazy rozděleny videa na dvě části.
Kompletně čísté jsou témata v sekci novinky zatím uzamčeny.
Na dalším se pracuje.
Uživatelský avatar
Zdeněk Itterheim
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 05. čer 2008 20:36:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Zdeněk Itterheim »

Tlačítko nebude. :!: :!: :!:

Chtěl jsem, aby se pročistily vlákna od kravin. Nastavovat vývojáře pro moderování vlastního vlákna v tomto starém foru nebudu to se udělá až v novém BB. Jestli jsou vlákna pročištěna, alespoň ty živá, tak začnu klopit stávající na novou verzi. Odezvu nemám, já tu být 10x za den nemůžu.

Prostoru na serveru je hodně, bylo by škoda z toho utéct, navíc když je sponzor štědrý.

SKALNÍ domluvte se a postavte si to jak uznáte. Ale to asi opravdu bude problém. :cry:
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Zdeněk Itterheim píše:Tlačítko nebude. :!: :!: :!:

Chtěl jsem, aby se pročistily vlákna od kravin. Nastavovat vývojáře pro moderování vlastního vlákna v tomto starém foru nebudu to se udělá až v novém BB. Jestli jsou vlákna pročištěna, alespoň ty živá, tak začnu klopit stávající na novou verzi. Odezvu nemám, já tu být 10x za den nemůžu.

Prostoru na serveru je hodně, bylo by škoda z toho utéct, navíc když je sponzor štědrý.

SKALNÍ domluvte se a postavte si to jak uznáte. Ale to asi opravdu bude problém. :cry:
Za mě jsou pročištěna sekce novinky,potom pár tratí a co jsem uznal za vhodné.
Jinak,jsem myslel že si každý má pročistit svoje vlákno,ale místo toho co zde Zdeněk potřeboval tek se jenom diskutuje.
Chtěl pomoci to zde pročistit,ale nevidím jedinou změnu až na pár vyjimek.
Samozřejmně každému se nezavděčíš,ale pokud je to přínosem pro víc lidí tak se tak postupuje všude.
Michale nezlob se na mě,ale začínáš stylem jako Roman.... :?:
Samozřejmně jsou dvě možnosti,nechat to tak jak to je nebo všichni co mají funkci tak přiloží ruku k dílu.
Potom je ale zbytečná debata na toto téma.
Chtěl jsem pomoci,strávil jsem zde každý den dost hodin aby mi nikdo nevyčítal že když jsem mohl tak nepomůžu.
Pokud Zdeněk potřeboval to zde pročistit,i když z 10000 příspěvků to jde blbě,tak si zde každý měl rozdělit téma a čistit,nemyslím si že dal všem zelenou jenom pro parádu. Ale aby se mu v tom pomohlo,alespon co jsem pochopil z jeho SZ,takže asi tak.
Proto jsem na začátku napsal co je čisté,v domnění že třeba ten či onen napíše,taky co je čisté,takto to asi Zděněk myslel.
Ne že zde budu skákat z jednoho tématu na druhý.
Nechci se nikoho dotknout,ale nevidím že by si třeba Hekl svoje vlákno pročistil,1500 a nic,v tomhle si myslím to Zdeněk tak nemyslel.
moderovat vlastní téma,ale v čem? V tom že to nechám jako to bylo? tohle potom ztrácí význam. to platí pro všechny.
Jaká koliv spolupráce zde není,jeden je nasranej,druhý má zášt a třetí jenom remcá,tak to bude jako v pralese.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od kiski »

Pri všetkej úcte ku komukoľvek, osobne si nemyslím, že najlepšou cestou je pri nejakom konflikte len rovno odísť a hotovo. To je len tá najľahšia cesta a dokáže to každý. Oveľa väčšia výzva je snažiť sa to dať do poriadku a dať tomu nejaký rád...

Pretože naozaj, ak z tohoto fóra každý, čo niečo vie a čo niečo znamená, len s nariekaním odíde, tak sa to tu naozaj môže zabaliť. Chlapi, veď nebudťe ako malé deti - všetko sa dá vyriešiť. Tak si treba sadnúť, vychladnúť, a potom si premyslieť čo ďalej.
Braňo
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

kiski píše:Pri všetkej úcte ku komukoľvek, osobne si nemyslím, že najlepšou cestou je pri nejakom konflikte len rovno odísť a hotovo. To je len tá najľahšia cesta a dokáže to každý. Oveľa väčšia výzva je snažiť sa to dať do poriadku a dať tomu nejaký rád...

Pretože naozaj, ak z tohoto fóra každý, čo niečo vie a čo niečo znamená, len s nariekaním odíde, tak sa to tu naozaj môže zabaliť. Chlapi, veď nebudťe ako malé deti - všetko sa dá vyriešiť. Tak si treba sadnúť, vychladnúť, a potom si premyslieť čo ďalej.
Pindej si jak chceš. Tohle forum upadlo za posledních pár dní tak jako nikdy předtím. Pro mě nemá význam zde nadále setrvávat. K ničemu to nepotřebuju.
Tak aby bylo jasno,já věděl proč to nechci ,přesně tohle jsem očekával že hned každý se zbalí a zbab+ěle odejde,z tohoto důvodu jsem nikdy o tuhle funkci nestál od roku 2008,kdyby to tak nebylo tak jsem tu už dávno řídící.
Takže to že mě několik lidí přemluvilo,včetně Zdenka si myslím je proto že chce udělat pořádek a na nové forum přeníst jenom pozitivní věci,zde to jak napsal dosluhuje. Myslím že bych ty hodiny v přehrabování příspěvků zde ,mohl využít pozitivněji. Ale dal jsem se nato tak musím bojovat. Alespon jsem to tak pochopil,a tak to měl pochopit každý kdo dostal zelenou,pro mě už ne zbyla ani červená. :D
Takže asi tak,víc nechci už řešit.... :D
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

kiski píše:Ja neviem Vlasto, čo si urobil, ale ak si zmazal nejake prispevky v Heklovom vlakne, tak to si naozaj nemusel. Hekl je sam mod a svoje vlakno si určite chce manažovať sám. To sa mu ani nečudujem. Skôr sa treba zamerať na všeobecne vlákna, ktoré nepatria nikomu. Tie treba prečistiť. Čo som vedel, som prečistil, viac urobiť neviem.
nic ve zlém,ale už jsem unavený stále se někomu vzpovídat proč to či ono,jenom jedna věc než to tu zabalím,moderátor který se sem chodí jenom dívat co je nového je moderátor na hovno,proto to tady tak za ty roky vypadá,a v tomto duchu se i pokračuje.
Ted má hromada lidí zelenou,ale když kouknu do logu tak žádná odezvanebo aktivita,až na pár vyjímek ohledně dohledu proč taky ,takže proč?
Takže asi tak,je to tvrdé ale je to tak.
Zdeněk napsal mi že se o děnní forum začal zajímat před rokem,ale forum funguje od roku 2008 ,takže to je už taky s křížkem po funuse.
Jinak mimořádně souhlasím s Jiřím co by se mělo udělat,protože stejně z tohoto balastu přes 10000 příspěvků se nikdo nevyhrabe.
pokud postaví nové forum,tak začít od začátku je jediné východisko pro Zdenka.
možná převést pár takových témat co se může navázat.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Hekl338 »

Vidis Vlasto a presne v tom je cely problem od zaciatku tohoto zbytocneho flame. Touto reakciou si to len potvrdil, zacalo to presne tu:
Vlastik píše:Pokud chcete někomu poděkovat za to že vám pomohl,použíjte výhradně SZ přímo na autora,každé poděkování je sice dobré ale když bude děkovat hromada lidí tak tak potom to ztrácí přehled. Takže asi tak.
Do budoucna přibude tlačítko,"děkuji" tím odpadne další z hromady zbytečností.
Ty si unaveny z prkotin tu na fore, ale napadlo ta niekedy, ze ked sem niekto len pozrie, ze ma zrejme malo casu robit nieco ine? Ja to robim tiez casto, ze sem pozriem, ale z 95% je to cez mobil, pretoze ked pridem domov, chcem sa venovat manzelke a svojmu synovi v prvom rade a nie riesit nejake nezmyselne prispevky. Tie mozem riesit vo chvili, ked bude volnejsie. Je pekne, ze si sa toho ujal a riesis to po nociach, ja napriklad po nocicach momentalne riesim rozpocty, takze mi skutocne neostava cas na riesenie fora, ci tvorby. A isto nie som sam. Ja nemam potrebu odchadzat, rusit ucty, ked to pojde takto dalej, jednoducho tu chodit nebudem a hotove. Ale povedz mi normalne, naco si mam moderovat svoje vlakno, ked to spravis ty? :D Tu sa opat dostavame na zaciatok mojho prispevku. Skratka forum bude v poriadku vtedy, ked sa bude komunikovat, toto vsak z tvojich reakcii postradam a vsimni si, ze nie som sam. Popremyslaj, preco tomu tak je. A ver mi, nie je cielom ta urazat, alebo vystvat, ale zmenit pristup. A to myslim vseobecne, to napatie to je uz dlhsiu dobu a ludia fakt radsej pisu SZ, pretoze sa boja, ze budu poslany do zadnice.
Uživatelský avatar
PejaRW
Příspěvky: 105
Registrován: pát 15. kvě 2015 14:50:42
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od PejaRW »

Mám návrh, že by každá "dílna" modeláře měla ještě jedno vlákno, ve kterém by se objevovali důležité odkazy nebo obrázky a v tom původním by se mohlo kecat. :)
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Majkl píše:Jako nezávislí pozorovatel bych řekl, že tohle forum jde do kytek a někteří autoři sem už nepřidají nic. :cry:
Je to velká škoda, protože jsem se na nové modely vždy moc těšil.
No trochu optimizmu by neškodilo,jinak si myslím že ono už moc autorů taky není a když tak chvíli trvá než něco vyrobí,takže všechno má svůj čas.
Pokud by jste četli všechny příspěvky,tak víš že Hekl je zaneprázděn,Roman odešel,tudíž i asi Pikku ,dalšího stavitelé tu nebylo.
Ještě Kiski,ten tu snad je.
Josef tu žije,a pár nových co se snaží taky. Probém je že každý má rozpracováno x.projektů ale nejsou lidi pro export do TS.
Stavitelé tratí (alespon ty hlavní tu jsou) ,novinky taky.
Pár lidí co tvoří scénáře taky.
A každý dostane většinou odpov2d na svůj dotaz,tak co chceš víc?
Asi to aby Hekl zítra vydal 36x,pozítří 37x,aktualizaci trati do zvolena a nejlépe aby to bylo tento týden? :D :D
Tak si to všichni představujete?
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od kiski »

Vlastik píše:Probém je že každý má rozpracováno x.projektů ale nejsou lidi pro export do TS.
Ohľadne tejto veci - už pri mojom príchode na fórum som poukazoval nato (ale cez sz zainteresovaným...), že pokiaľ majú vedomosti o exporte do TS, aby sa vydal nejaký krátky manuál čo a ako. Michalov preložený manuál je síce dobrý, ale neaktuálny, mnohé veci sú inak, už aj pluginy pre 3DSMax sú iné, čo sa týka nastavenia shaderov, atď atď... Vtedy to bolo zamietnuté spôsobom "tiež nám to nikto neukázal" :lol: Keby som mal čas, spravím ho sám - ale pri 11-mesačnom dieťati, vlastných projektoch a práci 24/7 nato naozaj čas nemám. A pritom práve toto by mnohým pomohlo, pretože ako sa píše vyššie, modelov v Maxku je dosť, len ich dostať do hry... A nemusia to byť hneď rušne.
Braňo
Uživatelský avatar
Petr1989
Příspěvky: 59
Registrován: ned 18. srp 2013 21:48:09

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Petr1989 »

Ahoj,


rád bych se zeptal, jak to bude dále s tímto diskuzním fórem? Bude i nadále fungovat?


Viz info z odkazu níže.

http://railworks.ofpmafia.eu/index.php/ ... kuze-kolem
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od KaMat »

Je pořád funkční ne ? ;)
Uživatelský avatar
Petr1989
Příspěvky: 59
Registrován: ned 18. srp 2013 21:48:09

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Petr1989 »

Děkuji, jen jsem se chtěl zeptat. ;)


Jsem rád, jelikož to "nové fórum" se mi nelíbí.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Josef72 »

Vlákno "Brejlovec" jsem přesunul mezi "Modely a skiny".
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od kuboss »

Vážení cestujúci, po ľavej strane je možné vidieť fungujúce fórum so správne a primerane moderovanými témami a slušnými užívateľmi.

Opäť chodím na fórum rád - tam kde sa môže diskutovať sa diskutuje - a tam, kde je treba poriadok je moderátormi udržiavaný! Dobrá práca! ;)
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od kiski »

Pre ostatných modov - páni, zrejme vám nepoviem nič nové, ale ste tu od toho, aby ste regulovali fórum, to určite dobre viete. Mám však pocit, akokeby sa niektorí z vás báli mazať príspevky a vlákna, lebo čo keď... Celkovo mám pocit, že sa tu všetci asi príliš serieme s niečím, čo na iných fórach modi riešia bez milosti a nikomu sa nespovedajú. A sú tam rešpektovaní, nikto si nedovolí čo i len náznakom spochybniť ich činnosť, len tu je to furt nejaké nemastné-neslané. Preto by som poprosil všetkých moderátorov, aby sme boli prísnejší (áno, aj ja). Niektorí možno v kontexte posledných Percyho screenov namietnu, že veď som ich schválil ja. Ano, teraz už viem, že som urobil chybu, viac sa to nestane.

Dúfam, že všetci viete, kam smerujem, a je to pochopené všetkými dotknutými. Pretože niekedy mám naozaj pocit, že príspevky tu mažem len ja (nie do odpadu, to je len zapratávanie miesta a aj tak sa to časom zmaže, tak načo čakať...) a možno ešte Josef. Skúste sa viacej zapojiť do činnosti. Nemusí to byť hneď mazanie, ale napr. premiestňovanie, rozdeľovanie apod. Je to jednoduché.

Plus by som ešte raz apeloval na Michala, aby obnovil tiež svoj status, aj keď viem, že to asi neurobí. Je tu pomerne často, a mohol by pomôcť.

P.S.: Všetko čo som napísal, je samozrejme len môj osobný názor. Nemusíte so mnou súhlasiť.
Braňo
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Hekl338 »

Je sice pekne, ze si aktivny, ale aky dovod si mal zmazat tu debatu? Michal ta poziadal, aby si to nespravil, tykalo sa to hlavne nasej spolocnej tvorby.Ja som tam napisal vyjadrenie a dovody, preco a ako dalej s tvorbou z mojej strany. Moderator to ma uregulovat, mazat je strasne jednoduche. Toto nerobis dobre.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Roman »

Já pořád žil v domnění, že jsme moderátoři z toho důvodu, aby jsme si dělaly pořádek ve vlastních vláknech. To co dělá Kiski se mně osobně vůbec nelíbí. A zdůvodní to tím, že nikdo jiný to neřeší :roll: . Dobře, ať si řádí kde chce, ale prosím, aby příspěvky v mých vláknech nechal editovat mě.
A mazání z odpadu? No to je vůbec nepochopitelné . Neřeknu, kdyby tam bylo něco opravdu problematického (rasismus a další) , ale to naše dohadování.....
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od 750225lentilka »

Kiski - to neznáš fórum ke hře OMSI :D :D To je teprve bordel! To není ani slušný podnik se striptýzem! :D :D :D Tam mají kindři teprve dobrej den ze všech.
Odpovědět