Diskuzní fórum

Pravidla, připomínky, dotazy a náměty k fungování diskusního fóra
Pravidla fóra
Svým přístupem na Rail Simulator Fórum souhlasíte s následujícími podmínkami:

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, obscením, vulgárním, vyhrožujícím, sexuálně orientovaným nebo jakýmkoliv jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony.

Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření.

Souhlasíte s tím, že moderátoři a administátoři mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv témata, pokud to bude považovat za nutné.
Odpovědět
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Jurajs_89 píše:Moderatori chodi do prace :evil: ;) .
Zatímco ostatní sedí 25 hodin u počítače a ty jediný vytváříš hodnoty pro budování naší vlasti. :lol:
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od KaMat »

Vlastik píše:
Jurajs_89 píše:Moderatori chodi do prace :evil: ;) .
Zatímco ostatní sedí 25 hodin u počítače a ty jediný vytváříš hodnoty pro budování naší vlasti. :lol:
A ještě k tomu zbytečně :D Projedou Amíci a všechno co se takovou dobu budovalo zničí :D
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od raduzz »

Prosim o radu. Chodi SZ ale nedostanu se k nim. Jen vidim, ze mam 2 zpravy, ovsem nejdou videt v prichozich. Co to je, co s tim?
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

Nemas plnou schranku?
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od KaMat »

nejde ta schránka nejak rozsirit ? :D
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od raduzz »

Jurajs_89 píše:Nemas plnou schranku?
To me napadlo. Byla. Pomazal jsem zpravy, ma tam 90 zprav. Kdyz kliknu na odkaz na emailu, tak mi to prihlaseni hlasi "neznamy adresar".
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od raduzz »

Hotovo. Jsem blbej. Schranka byla plna, tak to blokovalo. Po umazani jsem si nevsiml moznosti "odblokovat zprav". Timto ranni rozcvicka mozku konci. Diky tem co ji se mnou absolvovali. :lol:
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

Neni zac, 5€ :) .
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Jurajs_89 píše:Neni zac, 5€ :) .
Zato jakou tu odvádíš práci by jsi měl platit ještě nám za trpělivost. :D
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

Kdyby to napsal Michal nebo Zdenda tak beru, ale od Tebe me to nechava chladnym :lol: ....
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Co si myslíte o tom že by byla u nově registrovaných a nebo časově vzdálených povinnost napsat před příspěvek jakou má verzi TS ? Dost by nám to co zde odpovídáme nebo se snažíme pomoci usnadnilo život,v opačném případě takový příspěvek hned daného uživatele odstranit?
Tak odstranit i pokud jedu na jiné verzi než aktuální a myslím že by nám ubylo dost otázek i odpovědí proč to či ono nefunguje?
:?:
Někdy na jeden dotaz odpovídá víc lidí a pak ve finále je naše snaha k ničemu protože se zjistí že autor dotazu má prošlé TS.
Line
Příspěvky: 11
Registrován: stř 22. dub 2015 12:12:14

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Line »

Z pozice nově příchozího si myslím, že by to chtělo hlavně udělat přehlednější forum :) Spousta vláken je duplicitních. Např. jedna trať se řeší v několika vláknech a pak se tu těžko něco hledá. Promazat - udělat přehlednější kategorie a bude to lepší pro všechny 8-)
Line
Příspěvky: 11
Registrován: stř 22. dub 2015 12:12:14

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Line »

Tak s zpřehledněním fóra to asi moc nedopadlo tak ještě jeden dotaz :)
Je opravdu nutné citovat poslední příspěvky? Na velkém množství fór co jsem navštívil je citace posledního příspěvku zakázaná a má to své důvody.
Citace se používá pouze pokud se reaguje na starší příspěvek a to ještě nejlépe vytáhnout pro citaci pouze to co se komentuje. Tady jsou lidi schopný citovat i 10 obrázků a pak to vypadá opravdu skvěle :?

Díky za vyjádření
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Poslední dobou se furt něcdo někomu co jsem zde umístím nelíbi většinou se jedná o novinky kterých ke docela dost z různých sfér a různých autorů,.
Sám nikoho nenutím natož moderátoři aby to komentovali pokud se mi něco nelíbí to neznamená že se to nelíbí třeba druhému nebo dalšímu.
Mě to stojí cocela dost času třeba natočit video z trati nebo sehnat ten nebo ten model abych ho mohl projet ,možná jste si všimli že zde zásadně prezentuji screny z manuálu tudiž uvedené addony vlastním.
Další je to jako s modely že to dělám ve volném čase a ve své svobodné vůli,tak jako většina co pro TS něco dělají,
jenom by bylo dobře víc názorů na danné addony ale zae ruku na srdce kolik lidí si zde co je registrováno ten addon koupí aby mohl hodnotit ,každej hodnotí jenom ze screnů nebo videa,málo kdo opravdu projede ten addon kamerou a vidí nedostatky nebo co se mu líbí.
Byl bych rád naopak aby spíš moderátor podpořil to že je možnost co je aktuálně v plánu než negativně soudit že ten addon nebo společnost nza nic nestojí,protože každej něják začínal a nikdo hned po prvních kusech neměl super model. A hodnotit to proto že se to jmenuje GBE ,nebo RSSLO a podobně je pro mě ubohé. Taky nehodnotím společnost Josef72 a podobně protože mě zajímá výsledek té společnosti a potom to budu řešit ,ale nebudu sem psát že společnost x,y má nahouby modely protože to mi nepřísluší.
Samozřejmně pokud adminovi vadí že to zabírá místo třeba těch pár obrázků navíc tak to je věc jiná ,ale to by se musel vyjádřit on. Potom lze informovat jednou větou že to vyšlo a tečka.
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:alesmafia1 si zaslouží trvalejší dohled a neschvalování příspěvků tam, kde nemají co dělat. Pozoruju to delší dobu a řekl bych, že se to celé minulo účinkem.
Michale takových je tu víc ,
momentálně nechápu proč se to moderátoři nesnaží trochu dát do kupy nebo rovnou vyhodit je zde hodně duplicitních témat a nebaví mě odpovídat každému zvlášt a když tu nikdo neodpoví tak mě bombardovat sz.
Je to tu nepřehledné každý si založí svoje téma a už nekouká že se to řeší jinde,pročistit a smazat bohužel dokud je ještě šance to trochu koordinovat.
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Místo zamykání témat které stejně nikomu nic neřekne to rovnou hodit do koše pokud je prokazatelné že to odporuje dobrým mravům zde na forum ( třeba waréz ).

Daného uživate upozornit na to že dokud si nekoupí originál hru nebo se jí neprokáže tak má stop na psaní příspěvků.
Myslím že by tím pádem dost uživatelů se víc snažila.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od slowly »

Měl jsem plné soukromé zprávy a další na cestě, ale i přes uvolnění místa mi nedošly. Je to pořád blokované? V nastavení je psáno, po uvolnění místa dojdou, ale nic se neděje a pořád mi zobrazuje záložka nové zprávy. Co s tím?
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

slowly píše:Měl jsem plné soukromé zprávy a další na cestě, ale i přes uvolnění místa mi nedošly. Je to pořád blokované? V nastavení je psáno, po uvolnění místa dojdou, ale nic se neděje a pořád mi zobrazuje záložka nové zprávy. Co s tím?
No vždy stačilo po odmazání klepnout na nové zprávy a hned se objevili.

fungují tady moderátoři? Ptám se admina,protože pomalu v každém vláknu je hromada bordelu a je napsáno že to chce smazat nebo přesunout do koše a nikde se nic neděje.
Hromada duplicitních témat a v neposlední řadě i zbytečných příspěvků,co si pamatuji tak jsem zato byl dost osočen že zbytečně propagují nové addony.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od slowly »

To právě nějak nejde, jakoby to bylo zaseknutý.
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

slowly píše:To právě nějak nejde, jakoby to bylo zaseknutý.
Zkusit jiný prohlížeč ,protože ještě o víendu to fungovalo kdy jsem už newkolikrát byl na tom stejně stálo by zato uvažovat to navýšit alespon na 500 to už by mi mohlo na měsíc stačit. :D
Odpovědět