Diskuzní fórum

Pravidla, připomínky, dotazy a náměty k fungování diskusního fóra
Pravidla fóra
Svým přístupem na Rail Simulator Fórum souhlasíte s následujícími podmínkami:

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, obscením, vulgárním, vyhrožujícím, sexuálně orientovaným nebo jakýmkoliv jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony.

Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření.

Souhlasíte s tím, že moderátoři a administátoři mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv témata, pokud to bude považovat za nutné.
Odpovědět
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Nevíte proč je uzamčené toto vlákno?
Obrázek

Bud to tedy smažu ,přesunu nebo to nechám být,furt chceš Michale někoho obhajovat?
Uživatelský avatar
Pavlík
Příspěvky: 8
Registrován: pát 14. kvě 2010 2:50:49
Bydliště: Kroměříž

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Pavlík »

Je to jen dočasně zamčeno, tak o co jde?

Mimochodem Vlastíku, pročpak ty zde nejsi moderátorem? Podle tvých příspěvků zde bys to zvládl nejlépe..
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Mimochodem Vlastíku, pročpak ty zde nejsi moderátorem? Podle tvých příspěvků zde bys to zvládl nejlépe..
Bohužel jsem nebyl ten vyvolený : :lol:

Ale vážně to by člověk nic jiného nedělal než by seděl u pc a rozčiloval se nad E.T. ,a to bych za chvíli mohl skončit u Michala v Bohnicích. :D
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Josef72 »

Bylo založeno nové fórum "Shadery a materiály pro RW". Je pravděpodobné, že nebude naplněno manuály hned, ale postupně, tak trpělovost. Chtěl bych, aby bylo přehledné, tak bych rád oddělil obecnou diskuzi od samotných manuálů.

Pakliže se někdo rozhodnete vytvořit manuál, dejte do jeho názvu nejen název shaderu, ale i k jakým objektům slouží. Pakliže to půjde.

Připomínkami a návrhy, jak toto fórum uspořádat, dávejte prosím sem. Moje představa je : jeden shader (nebo skupina shaderů) - jedno vlákno.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Roman »

Josef72 píše:Moje představa je : jeden shader (nebo skupina shaderů) - jedno vlákno.
Souhlas...
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

Tak, balast přesunut, pokračujte prosím tam.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od KaMat »

Vítáme Taxe :)
Tax
Příspěvky: 4
Registrován: stř 19. srp 2009 16:50:33

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Tax »

KaMat píše:Vítáme Taxe :)
Děkuji Matěji ;)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od KaMat »

Tax píše:
KaMat píše:Vítáme Taxe :)
Děkuji Matěji ;)
I se to rymuje :P
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Od včerejšího přihlášení mi to google chrome toto forum detekuje jako Malware,a ptá se mě jestli chci tuto stránku opravdu spustit,předpokládám že je to jen planý poplach?
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Josef72 »

U mě to samé ( Mozilla Firefox )
Uživatelský avatar
Boldri
Příspěvky: 55
Registrován: stř 25. úno 2009 7:47:14

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Boldri »

Nazdar, koukl se někdo na ten oznam o útočné stránce? Že se mi to tu furt zobrazuje.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

Paklize google vyhodnoti stranku chybne, pote k dalsimu prezkoumani prijde zhruba po 90 dnech. Takze musime vydrzet.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

Aha. O teto moznosti jsem nevedel. Myslel jsem, ze k tomu dojde pri standartni indexaci.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

Super, to je dobrá zpráva :-).
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

Na adrese http://www.simtrains.eu/webs/alcapone/ hlášen virus.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

Třeba stejnou doménu, a je možné, že hlášení googlu vzniklo právě z toho.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Nejsem spokojen s činností moderátorů,začíná to tu být pěkný bordel,každý si píše a odpovídá do tématů která k tomu nepřísluší a dopadneme pokud to tu opravdu nezačne někdo čistit(přesouvat) kam příspěvky patří jako na forum msts kde je to jedno velké smetiště a člověk(nováček) tam nic kloudného nenajde.
Michal by měl asi také k tomu něco napsat a vyjádřit se.
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Ale víš co Vlastiku? Mě by zajímal tvůj návrh na řešení. Upřímně, já nemám čas neustále vysedávat na fóru a kontrolovat, jestli každý příspěvek je napsaný ve správném vlákně a jestli ho moderátoři dostatečně rychle přesunuli. Raději se věnuju užitečnějším věcem do simulátoru.
Při frekvenci cca 5 příspěvků denně a hromadě aktivních moderátorů si myslím že by to neměl být problém pro moderátora tak jako já určitě študuje jen nové příspěvky a kouká kde jsou umístěny jako většina,když tedy už je nepřesune tak by na ně neměl ani odpovídat a tím více to znepřehlednovat.
Jinak souhlasím to není Michale tvoje věc,ale od toho jsou tu moderátoři,kteří se toho dobrovolně ujali,ale třeba ted tam Josef napíše že to pak přesune příspěvky jsou staršího data a co tu jenom proběhnu tak tu je Josef několikrát denně a tak by toho se mohl chopit a chran bůch nic proti němu nemám aby si někdo nemyslel
Jediný kdo tu trochu fachčíl byl Jurajs i když jsem na něho nadával tak alespon tu uklidil sice do koše místo do jiné složky ale alespon tak.
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Takže žádné převratné řešení se nekoná.
Tak promin že jsem chtěl aby tu byl tak trochu pořádek a každej věděl a našel co potřebuje,docela mi je proti srsti odpovídat do vlákna na něco co tam nepatří když je tu založené vlákno o tom a obráceně zase odpovídat do správného vlákna když nebude nikdo vědět na co odpovídám a pak se stane že se to přesune (např. do koše) a už nikdo nebude vědět na co ten poslední odpovídal.
Z mé strany uzavřeno.
Odpovědět