Diskuzní fórum

Pravidla, připomínky, dotazy a náměty k fungování diskusního fóra
Pravidla fóra
Svým přístupem na Rail Simulator Fórum souhlasíte s následujícími podmínkami:

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, obscením, vulgárním, vyhrožujícím, sexuálně orientovaným nebo jakýmkoliv jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony.

Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření.

Souhlasíte s tím, že moderátoři a administátoři mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv témata, pokud to bude považovat za nutné.
Odpovědět
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Robo »

Ruku na srdce, kto z vás torrenty nikdy neťahal ? :lol: Nedávno som ťahal film a urobil som dobre, lebo inak by to boli vyhodené peniaze v kine. A to isté platí pre hry. Stiahnem, páči/nepáči. Ak páči a viem, že sa bude pravidelne aktualizovať, tak prečo nezainvestovať.
Je pravda, že mnoho diskusných fór má priamo v stanovách napísané, že torrenty sa akceptovať nebudú a užívatelia budú odmenení banom. Jasné, nieje to morálne, ale robia to skoro všetci a potom moralizujú ostatných, keď príde na lámanie chleba.
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Ruku na srdce, kto z vás torrenty nikdy neťahal ? :lol: Nedávno som ťahal film a urobil som dobre, lebo inak by to boli vyhodené peniaze v kine. A to isté platí pre hry. Stiahnem, páči/nepáči. Ak páči a viem, že sa bude pravidelne aktualizovať, tak prečo nezainvestovať.
Je pravda, že mnoho diskusných fór má priamo v stanovách napísané, že torrenty sa akceptovať nebudú a užívatelia budú odmenení banom. Jasné, nieje to morálne, ale robia to skoro všetci a potom moralizujú ostatných, keď príde na lámanie chleba.
S Michalem jsem to řešil ,a došli jsme k nějákému závěru ,ale jinak souhlas i když se to nemá a nebo to je nelegální třeba si uvědomit že né každý je tolik bohatý aby cpal peníze do modelů ,něco jiného je co vydávají přímo na steamu tam si to musí koupit člověk sám pro jednu licenci a další už to nefunguje ,ale mnohdy jsou to přehnané sumy a kolikrát to není ani k hraní.
Nemá se to to je jasné ,ale určitě dát upozornění že se to tu zde nesmí šířit a nechat toho dotyčného odepsat než ho hned blokovat ,považuji to za přehnanou reakci.
Co se týče funkce Jiří tak,moc bych dvakrát nevykřikoval , a hlavně bych se hned nestavěl na zadní.
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Robo »

Koniec koncov, kopa torrentov do TS2014 aj tak nefunguje. Jasné, základ musí byť legálny, ale neodpustím si poznámku, že bola obrovská chyba tvorcov nezaradiť do defaultu európsky assets pack a pár tratí, ktoré boli súčasťou RW. Mnoho z vás ho má, ale nemyslím si, že je natoľko kvalitný, už len s porovnaním s tým, čo sa u nás robí free, aby zaňho nováčik platil. Našťastie sa to dá obísť, ale nejdem už radšej provokovať. 8-)
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Josef72 »

Nevím, jestli jsem se zbláznil já, ale dneska mi na každé stránce vyskakuje hafo reklamních banerů, tady na fóru jich mám asi pět na každé stránce. Koukal jsem, že je reklama prakticky všude, nejen tady. Jsem jedinej, nebo je to tak i u vás ?

U každého banneru je malým písmem "Ads not by this site".
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Roman »

U mně OK, používám IE.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Josef72 »

Díky, tak to jsem se asi někde nakazil.
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Nelíbí se mi že poslední dobou se forum stává nepřehledným ,sám kolikrát mám problém něco nového najít k uvedenému tématu ,a poslední dobou mě dost lidí zásobuje sz s tím že potřebují pomoci ,přitom třeba uvedené téma je tu několikrát bylo sděleno ,ale sám jsem měl problém uvedené lidi kolikrát odkázat na příslušný článek který o tom pojednává ,podle mě by měli moderátoři se tomu více věnovat a snažit se dát všechno aby bylo pohromadě ,protože pro nováčka je to chaos a ani se kolikrát nedivím ,když vidím že se všechno smolí do jednoho tématu ,přitom je jich zde více.
Je to čistě můj osobní názor.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

Pokud ti přijde, že je někde bordel, proč to neohlásíš?
Ano, například TS15 je zaplevelené, uklidím.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:
slowly píše:Bla bla bla.... zase zasírate obyčejný téma něčím jiným :roll: . To pak bude zase lock a konec. Kluci řešte si osobní věci jinde než v určitých tématech prosím. Podle určitých indicií toto forum navštěvuje každý den dost lidí a myslíte že je toto zajímá? Omlouvám se, ale tohle mě tu prostě s..e. Píše sem pět a půl lidí a přesto pořád nějaká "špína". Poprosím admina, moderátora,... aby toto nějak srovnal a promazal fórum od těchto naprosto zbytečných blafů. Děkuji. Nemyslím to zle, ani konkrétně na toho či onoho, ale sakra je tohle nutný v každým druhým tématu?
Když pominu to, že tento příspěvek do daného tématu taky nezapadá, jaké navrhuješ řešení? Všechny příspěvky, kde se objeví náznak osobního sporu, nekompromisně mazat? To tu bude křiku o cenzuře... Kdysi jsem tu psal, že u každého příspěvku je možnost nahlásit ho moderátorům, pokud je nějakým způsobem nevhodný. To se ale neděje. Místo toho se radši dohadujete ve vláknech...
No možná by stačilo to nemazat ,ale založit dvojité téma v koši ,tak jako to mají v msts forum ,a v tématech opravdu nechat jenom to co k tomu patří ,protože se tady z toho stává smetiště :D ,když tu hledám odkaz pro někoho kdo mi pošle SZ ,tak pomalu nejsem schopen to najít a je rychlejší mu to znovu napsat.
Chtělo by to ale pročistit pomalu každé téma ,nebo přesunout kam co patří ,také bych se přimlouval že zamykat příspěvky by se měli jenom v nouzi a poslední stejně kdo se přihlásí tak se mu i ty dvojité objeví jako nové nepřečtené ,a po určitém čase se samy odstraní v klidu bez cenzůry ,tolik asi moje řešení.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Josef72 »

Bylo založeno vlákno "Uložiště objektů", kde najdete objekty ke stažení , které byly v minulosti na stránkách "railworks.cz". Momentálně tam jsou všechny Vlastikovo objekty, u svých jsem v nahrávání na server asi někde v polovině. Do konce týdne bych to chtěl mít hotové.

http://www.railsimulator.simtrains.eu/v ... f=6&t=1075
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Josef72 »

Přidal jsem odkaz ke stažení mých objektů z "Uložiště". Zbývají mi ještě objekty od mubeho a pak to, co jsem nenahrál ale ještě o tom nevím.

http://rw.simtrains.eu/Josef72/Josef72
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Josef72 »

Na Vlastikovo přání jsem smazal z uložiště jeho objekty. Jestli jsem to správně pochopil, tak je najdete zde:

http://railworks.ofpmafia.eu/
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Roman »

Michal píše:No z toho mám teda radost. Když všude rozhlásíme, že to bude na úložišti a dáme link, tak se to zruší. Jděte už do háje. Odmítám dál řešit dotazy, kde jsou jaké objekty ke stažení.
Přesně. A nehledě na to, že se objevují některé věci různě po webech a co je nejhorší, nejsou aktuální. Ať si nefunkčnost pak řeší správci dotyčných stránek .
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od kuboss »

Pozdravujem Vlastika ;)
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

K dnešnímu dni budou nově registrovaní uživatelé pod dohledem po dobu 10 příspěvků. Aby se jejich posty zobrazily i ostatním, je potřeba aby je někdo z moderátorů potvrdil.
Jsem rád, že jsem se na této věci se Zdeňkem domluvil a doufám, že to sklidí své ovoce. Pokud ne tak se to může zrušit.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Jurajs_89 píše:K dnešnímu dni budou nově registrovaní uživatelé pod dohledem po dobu 10 příspěvků. Aby se jejich posty zobrazily i ostatním, je potřeba aby je někdo z moderátorů potvrdil.
Jsem rád, že jsem se na této věci se Zdeňkem domluvil a doufám, že to sklidí své ovoce. Pokud ne tak se to může zrušit.
Nemyslím si že někoho špehovat je dobrý nápad,nejen že to odporuje všelijakým pravidlům,ale je to na hraně zákona.
V zásadě nesouhlasím aby se zde zaváděli takovéto novoty,každý má právo vyslovit svůj názor bez podpory druhých.
Osobně bych byl pro aby Jurajs ,přestal zavádět takovéto novoty,z forum msts už ho zato sesadili ,uvažoval bych o jeho odvolání z funkce moderátora!
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

Nevím, o jakým špehování mluvíš. Nikdo nikoho nešpehuje, tak klídek ;) .
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Jurajs_89 píše:Nevím, o jakým špehování mluvíš. Nikdo nikoho nešpehuje, tak klídek ;) .
A dohled je asi co?
Tak vysvětli jak to je vlastně myšleno.
Ještě šmírovat SZ a bylo by to akorát,fakt úžasné .
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Jurajs_89 »

Je to myšleno tak, aby se tu nezjevovali trollové a stupidní dotazy.
Docela by mě zajímalo, jak povolování postů souvisí se špehováním :lol: .
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od kiski »

Pokiaľ viem, tak táto vec je úplne bežná aj na iných fórach, napr. UKTS fórum to má tiež. Trvá to len 10 príspevkov, potom sa už príspevky zjavia hneď po napísaní...

Skôr by ma zaujímala iná vec - počas tých 10-tich príspevkov ak by náhodou admin zistil, že príspevok nie je vhodný, má možnosť kontaktovať nového užívateľa pomocou SZ, aby príspevok opravil?
Braňo
Odpovědět