MSTS BP a vše kolem co zde nepatří.

Témata a povídání netýkající se RS
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

MSTS BP a vše kolem co zde nepatří.

Příspěvek od Kal000px »

Čau, přemýšlel jsem o koupi semorovi trati BP, ale má to v tuhle chvíli ještě cenu? O MSTS jsem se nikdy moc nezajímal ale teď mě to zaujalo, ale zase nechci zbytečně utrácet pracně vydřený studentský peníze, když bych pak zjistil, že už na tom stejně nikdo nejezdí :D jaký na to máte názor vy?
Jede jede mašinka..
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: MSTS BP

Příspěvek od sasule »

Na slušné poježdění je trať strašně fajn.

Co se týká MSTS, měl jsem, jezdil jsem, ale jak psal Michal - teď už se věnuji (jen) RW.

Osobně si myslím, že s dodaným trainsetem a tratí samotnou by sis mohl dobře pojezdit v Open Rail - já tam zkoušel trať 321, celkem to jde.

Toto ber s nadhledem a s rezervou, ale myslím, že bys to případně mohl použít jako inspiraci pro vlastní výtvory.

Toť můj soukromý názor :-)
Howky
Příspěvky: 16
Registrován: sob 29. kvě 2010 15:14:34

Re: Ovládací panel

Příspěvek od Howky »

Doplňky pro pulty pokud by měl někdo zájem :)

http://forum.msts.cz/subdom/forum/index ... ost-184984
smekac
Příspěvky: 201
Registrován: pon 11. dub 2011 14:11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovládací panel

Příspěvek od smekac »

Trochu jsem se posunuli kupředu, bohužel v jiném simulátoru https://www.youtube.com/watch?v=t2qOag8Mi34
Sergio_Cz
Příspěvky: 10
Registrován: úte 11. lis 2014 21:14:32
Bydliště: Česká republika

Re: MSTS BP a vše kolem co zde nepatří.

Příspěvek od Sergio_Cz »

Bp špatně není, ale je třeba se rozhodnout mezi bp a 321. Obecně se říká, že bp je spíše takové "retro" a 321 prostě moderní. Já osobně mám bp a jakmile se mi podaří přejít zpět na sedmičky, hře se zacnu aktivně věnovat.

Osobně ji mám raději než RW, ale to je také kvůli tratim, lokomotivam apod. Třeba se tomu jednou RW vyrovna. (Mapy a modely)
Odpovědět