"Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Témata a povídání netýkající se RS
Vlastik

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od Vlastik »

Nediv se Josef,prostě ta chřipka působí a když jsi nakažen tak kolikrát nevíš co mluvíš a plácáš ,přesvědčit tě mohli příspěvky od rádoby registrovaných z msts fora ,co příspěvek to nákaza.

Už je to až k smíchu jak každej co za dva roky co je RS ted bude tvrdit že za všechno mohu já,a co dělali předtím?Odpovím si sám,měli RS v šupleti a čekali dva roky než ho z něj vytáhli.
Martens
Příspěvky: 39
Registrován: pát 06. čer 2008 12:53:10
Kontaktovat uživatele:

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od Martens »

Vlastik píše:Nediv se Josef,prostě ta chřipka působí a když jsi nakažen tak kolikrát nevíš co mluvíš a plácáš
Tak v tomhle nezbývá než s Tebou souhlasit a to i včetně názorné ukázky ...... ale taky se stačí podívat, kdo tady v RS stál za zcela zbytečnými konflikty mezi Heklem a Vlastínkem, Kulicou a Vlastínkem, Michalem a Vlastínkem, Pikkem a Vlastínkem ...... a Pan Tau to určitě nebyl :idea:
Vlastik

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od Vlastik »

ale taky se stačí podívat, kdo tady v RS stál za zcela zbytečnými konflikty
Jo to máš pravdu,nicméně vše začalo spoluprací se všemi,a potom se to něják zvrtlo,no hodně na tyto a ostatní lidi působí ta komunita z fora msts,mohu uvést poslední příklad:

3D Michal,psal nelíbí se mi slovenské vozy co vydává Hájek,a tak jsem začal pracovat na svích stím že protože dost dlouho žadonil je převedu do msts pro toto mě poslal asi 2Gb materiálů a normálně jsme po icq komunikovali ,načež pak mu nakaženci z řad fora msts na mě nabulíkovali spoustu nesmyslů co ani defakto nebyly pravda a nebo o zdravotním stavu a pod. a milej 3Michal se toho chytil a hned přestaql spolupracovat,všemožně mě asi 14.dní psal po icq že mám na jeho skíny,fota zákaz a stejně by z toho nic nebylo a pod. a důvod?

výhružky od členů z fora msts a snad i zablokování účtu a neověřené informace o mě ,jeden ze mě udělal mrzáka,druhý důchodce a pod.

další příklad ten samý je ohledně 131 od Hájka ,tentokrát se jednalo o mates ZScs a přesně ten samý scénář,takže podle mě bych všivárnu hledal zřad závistivců na foru msts a neopíral se o slušné lidi alespon o ty co v životě neviděli.

Další lidi co semnou spolupracijí proto raději nebudu zveřejnovat,a přiřadím jím fikcní jméno ač jsou i registrováni na foru msts.
Martens
Příspěvky: 39
Registrován: pát 06. čer 2008 12:53:10
Kontaktovat uživatele:

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od Martens »

Vlastik píše:
ale taky se stačí podívat, kdo tady v RS stál za zcela zbytečnými konflikty
Jo to máš pravdu,nicméně vše začalo spoluprací se všemi,a potom se to něják zvrtlo,no hodně na tyto a ostatní lidi působí ta komunita z fora msts,mohu uvést poslední příklad:
A není to náhodou tím, že ti dotyční u kterých se to zvrtlo, poznali s kým mají, Čímane, tu čest - a to se stačí podívat i zde na některé Tvé příspěvky, týkající se "kradených" skinů či zdrojáků, či svéráznému typicky čecháčkovskému přístupu k předmětům duševního vlastnictví ....
Vlastik píše:3D Michal,psal nelíbí se mi slovenské vozy co vydává Hájek,a tak jsem začal pracovat na svích stím že protože dost dlouho žadonil je převedu do msts pro toto mě poslal asi 2Gb materiálů a normálně jsme po icq komunikovali ,načež pak mu nakaženci z řad fora msts na mě nabulíkovali spoustu nesmyslů co ani defakto nebyly pravda a nebo o zdravotním stavu a pod. a milej 3Michal se toho chytil a hned přestaql spolupracovat,všemožně mě asi 14.dní psal po icq že mám na jeho skíny,fota zákaz a stejně by z toho nic nebylo a pod. a důvod?

výhružky od členů z fora msts a snad i zablokování účtu a neověřené informace o mě ,jeden ze mě udělal mrzáka,druhý důchodce a pod.
Než tady typický svým vlastním způsobem začneš zase někoho obviňovat, tak buď Čímane konkrétní .....

další příklad ten samý je ohledně 131 od Hájka ,tentokrát se jednalo o mates ZScs a přesně ten samý scénář,takže podle mě bych všivárnu hledal zřad závistivců na foru msts a neopíral se o slušné lidi alespon o ty co v životě neviděli.

Další lidi co semnou spolupracijí proto raději nebudu zveřejnovat,a přiřadím jím fikcní jméno ač jsou i registrováni na foru msts.[/quote]

Naštěstí je v msts foru dost lidí, kteří Tě znají ještě z dob Tvého "působení" v msts, kdy jsi svým neomaleným přístupem způsoboval horké chvilky nejednomu autorovi - a to i svými výhružkami a vydíráním ..... mimochodem právníkem a soudy jsi mi taky vyhrožoval mockrát ...... jo jo, vlk taky sliboval.... :D
Tax
Příspěvky: 4
Registrován: stř 19. srp 2009 16:50:33

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od Tax »

Martensi, ale šak Vlastínek je dobrý, to len národ treba vymeniť :shock: :?
Vlastik

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od Vlastik »

Naštěstí je v msts foru dost lidí, kteří Tě znají ještě z dob Tvého "působení" v msts, kdy jsi svým neomaleným přístupem způsoboval horké chvilky nejednomu autorovi - a to i svými výhružkami a vydíráním ..... mimochodem právníkem a soudy jsi mi taky vyhrožoval mockrát ...... jo jo, vlk taky sliboval....
No zatím jenom vyhrožuji,tak to je dobré až ten vlk ty ovce všechny sežere tak to bude horší ale mám taky pozitivní stránku držím se zákona a to v dnešní republice už moc lidí neumí a na scéně msts taky né.
nicméně ted už mi to může být jedno msts už více jak rok se nezajímam,takže se tam třeba poperte.
Martens
Příspěvky: 39
Registrován: pát 06. čer 2008 12:53:10
Kontaktovat uživatele:

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od Martens »

Vlastik píše:No zatím jenom vyhrožuji
To je dobře, že to umíš i přiznat ....donedávna jsi to zatloukal :idea:
Vlastik píše:ale mám taky pozitivní stránku držím se zákona a to v dnešní republice už moc lidí neumí a na scéně msts taky né.
nicméně ted už mi to může být jedno msts už více jak rok se nezajímam,takže se tam třeba poperte.
Můžeš být laskavě konkrétní v čemže se držíš litery zákona a v čem se jí dle Tebe nedrží mraky lídí na MSTS scéně? Když už jsi tohle načal a zase ve svém stylu začal obviňovat, tak buď laskavě konkrétní..... ikdyž moc nevěřím, že najdeš odvahu a kousek cti na to, abys svá tvrzení doložil
Vlastik

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od Vlastik »

ikdyž moc nevěřím, že najdeš odvahu a kousek cti na to, abys svá tvrzení doložil
No myslím že se furt opakuji,placené addony načerno okrádání státu z tohoto pristředku a to si myslím je dost velký průser,další je třeba to že omezujete uživatele který si stáhl model a chtěl by si ho něják upravit,stačí jeden model a je v něm 6 bodů co se nesmí ,ale ani jeden co se může,nebot se vlasně nic nemůže,sám osobně si myslím že miícrosoft projekt msts 2 podvakráté zrušil tak asi věděl proč,nebot vnašich končinách se bohužel zapomnělo na to že je to jenom hra a omezovat hráče tak to microsoft asi nepřekousl,sám jsem jim dodal pár důkazů tenkrát a loni také.


Toto se ted tu snaží zavést Pikku a budu dělat všechno proto aby se takovéto praktiky do RW nezaváděli,na centrálu jsem také odeslal jeho prohlášení co si zavedl a myslím si že mu v nejbližší době přáíjde odpověd,prostě je to hra pro všechny jako je msts a jakékoliv omezování je prostě nepřípustné,sám p. Vansa si vyběhal povolení na microsoftu na moji žádost kvůli mstsbin.

Další je prostě komunita je tak oprsklá a uzavřená že prostě nováček na foru msts nemá šanci,rozepisovat je to furt dokola a to mě nebaví,myslím si že jsme všichni chápaví na to aby to stačilo předtím jednou napsat.
A pokud budu šlapat někomu na paty tak to víš dobře že se nevzdávám a jsem jak buldok,a důkazů bych našel hromadu,raději mě nechat v klidu nebo když to tak vemu tak třeba jenom u šemory by to bylo pěkné krácení danně od roku 2003 a to by asi s podmínkou neuhájil,martin a spol .taky.Ohledně modelů by se dalo říci že modeláři omezují hráče jak už jsem psal a to by si určitě microsoft nenechal líbit,nebot ten má rád rozvinutou komunitu a takovéto moresy,myslím si že by to byl konec msts v čechách,myslím si že na vysvětlenou to stačí.
Tvé příspěvky, týkající se "kradených" skinů či zdrojáků
a ještě poznámka ohledně toho co píšeš,tak vždicky to byla aktivita člena fora msts ,a tím že jsem nikdy nic nevydal jsem se ničeho nedopuustil,a to že jsem jednou ukázel scren a šemora se šprajcnul byla vaše blbost ale těžko bysto uhájil,to že jsem něco ukradl to se dafakto řešilo dlouho a vysledek byl jak jsem očekával prostě se toto dokázat nepodařilo ,co že jsem ješt+ě provedl?,kde jsem napsal u skínu že je můj? nikde,všude je uveden autor.Když to tak shrnu tak je to akorát o tom co se mohlo stát?Ale stalo se?
Toto by každého zajímalo.
Martens
Příspěvky: 39
Registrován: pát 06. čer 2008 12:53:10
Kontaktovat uživatele:

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od Martens »

Vlastik píše:No myslím že se furt opakuji,placené addony načerno okrádání státu z tohoto pristředku a to si myslím je dost velký průser,další je třeba to že omezujete uživatele který si stáhl model a chtěl by si ho něják upravit,stačí jeden model a je v něm 6 bodů co se nesmí ,ale ani jeden co se může,nebot se vlasně nic nemůže,sám osobně si myslím že miícrosoft projekt msts 2 podvakráté zrušil tak asi věděl proč,nebot vnašich končinách se bohužel zapomnělo na to že je to jenom hra a omezovat hráče tak to microsoft asi nepřekousl,sám jsem jim dodal pár důkazů tenkrát a loni také.

...

a ještě poznámka ohledně toho co píšeš,tak vždicky to byla aktivita člena fora msts ,a tím že jsem nikdy nic nevydal jsem se ničeho nedopuustil,a to že jsem jednou ukázel scren a šemora se šprajcnul byla vaše blbost ale těžko bysto uhájil,to že jsem něco ukradl to se dafakto řešilo dlouho a vysledek byl jak jsem očekával prostě se toto dokázat nepodařilo ,co že jsem ješt+ě provedl?,kde jsem napsal u skínu že je můj? nikde,všude je uveden autor.Když to tak shrnu tak je to akorát o tom co se mohlo stát?Ale stalo se?
Toto by každého zajímalo.
Co k tomu dodat? Z větší půlky jsou to výplody, založené na neznalosti autorského zákona (autorský zákon zcela jasně vymezuje práva autora i vzhledem k freeware a to co je v readme je tedy v souladu se zákonem - omezení použití či omezení distribuce), zákona o daních z příjmů (jak může krátit daně, když má účetnictví?), zcela zcestné fantasmagorie ohledně msts2 ( stačí se podívat na oficiální prohlášení proč tomu tak bylo) .....

Ad skiny? Nemusíme chodit daleko...stačí se podívat zde....použité skiny, kde autor skinu nebyl uveden a chlubil ses s tím Ty? Tedy nakonec kápneš božskou, že jsi skin použil od jiného autora. Ale Těch keců okolo....že je to trapné a vlastně Ti ublížili.....

To ostatní stačí ...... jdu hledat emailovou korespondenci mezi Vlastínkem a autory žabotlamy a pověsím ji tady ..... myslím, že to bude docela veselé počtení.....tuším se to dá klasifikovat jako trestný čin vydírání..... a mám pocit, že zrovna v té době jsi byl členem msts fora....tedy ještě tehdy jsi byl ..... no nic....hezký večer
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od Pikku »

Vlastik píše: ... Toto se ted tu snaží zavést Pikku a budu dělat všechno proto aby se takovéto praktiky do RW nezaváděli.
Možná právě proto jste tu s Josefem72 sami jako kůly v plotě - a až něco ukradneš i jemu, zůstaneš úplně sám. Tak si dávej pozor, moc lidí ti už k oblbování nezbývá.
Vlastik

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od Vlastik »

jdu hledat emailovou korespondenci mezi Vlastínkem a autory žabotlamy a pověsím ji tady
No hlavně sem pověz i to co jste mi poslali když jsem přeskínoval tu žabotlamu do barev čsd,co padalo za výhružky,taky to mám někde konkrétně schované co jsem si to vůbec dovoli porušit tvoje nařízení vlastně těch 6 .bodů zákazů co jsou u toho,jediné kdo tu furt prudí jsi ty a zase se budu opakovat když napíšu že ty jako autor modelů jsi povinnen než model vyexportuješ dodržet stanovené podmínky co stanovil microsoft a kuju společnost.
Podle mě to Martensi už zavání z tvé strany jenom tím ,že bud jsi zatím nepochopil co jasem v několika příspěvcích napsal a otázkou je tedy jestli jsi schopen to pochopit a nebo to už děláš schválně a akorát tím více ukazuješ co jsi za I....,takže spíše než já by jsi se měl zamyslet nad chováním co tu předvádíš,neboť pokaždé se rozepisovat nemá smysl a co vím tak šemora platí a má živnosták na prodel kol a né prodej addonů,které podléhají schválení,další německé addony maj povolení a taky používaj jenom základní verzi kolejiva schválenou msts,a dále všechny svoje objekty,tady se používá spousta cizích objektů včetně kolejiva,které jak sám autor x-tracků píše v readme je dán zdarma a taky zdarma můžete distibuovat.
no otázka je jestli by se ukázání screnů dalo považovat za vydírání a naplnění podstaty trestného činnu ,když stejně model vyšel 4.měsice pozadu a více méně v tu dobu co probíhala naše korespondence ještě nebyl hotov doložit by se to dalo datumy z infa u modelu původního,nicméně pokud si to myslíš tak na mě podej oznámení,ale předem tě upozornuji že pak tedy zažije msts scéna v čechách peklo a ani autorský zákon vás nezachrání.
nicméně by si zase spousta lidí oddychla od těch co jenom zakazují a možná by si i modeláři uvědomili že je to jenom hra a né boj o moc a koryto.
To samé zde:není to milé že ital dělá taky 753,ale je to jeho volba a nebudu mu to přeci zakazovat jako tenkrát na foru msts když chtěl někdo dělat tu samou věc či model,jak píše je to jenom hra a tou zůstane jak msts tak RW.
Ve vyspělých státech EU to chápou tak snad to dorazí i do čech,pokud vím nikde jinde není jednotný trainset,jsou ke stažení bud linky a nebo jsou vozidla pohromadě a nikde se nezakazuje si soubor přejmenovat a nebo upravit!
Možná právě proto jste tu s Josefem72 sami jako kůly v plotě
No není to až tak pravda,a zase se budu opakovat když napíšu to co jsem už několikrát psal že RW není moje a kdyby byl zájem ze strany členů msts o RS,Rw tak už dávno někdo něco zplodil neboť 2 roky jsou dlouhá doba na kecy.
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od Pikku »

Vlastik píše:... a kdyby byl zájem ze strany členů msts o RS,Rw tak už dávno někdo něco zplodil neboť 2 roky jsou dlouhá doba na kecy.
Takže si to zopakujeme - Kulica vytvořil modely, které ti předal k exportování a které jsi začal vydávat za svoje. Je to málo? Dobře. Hekl vydal textury k brejlovci 066, tys je reimportoval a natáhnul na svůj model. Ok, ale cos udělal dál - ukázal jsi screeny s tím, že textury jsou tvoje (resp. jsi NEřekl, že nejsou tvoje. Ono texturovat není jen vzít fotku, musíš fotku upravit a připravit k texturování, což je nepříjemná a zdlouhavá práce.) Mám pokračovat ? Proč bude mít někdo další jakýkoli zájem cokoli do RS udělat, když je velká šance, že to zase ukradneš ? Měl by ses opravdu stydět.
3michal
Příspěvky: 1
Registrován: sob 22. srp 2009 19:16:02

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od 3michal »

Vlastik: Je pravda že zo začiatku som tie vagóny chcel, ale potom mi o Tebe jeden človek z MSTS niečo napísal a to mi stačilo k tomu aby som to skončil tak ako som to skončil. Nepoviem kto to bol, s tým človekom píšem vyše roka takmer dennodenne, skvelo sa mi s ním spolupracuje a už sme sa aj osobne stretli, takže fakt jemu verím, no potom čo mi napísal, a nie je sám podľa týchto príspevkov si asi nevymýšľa.
Vlastik

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od Vlastik »

Takže si to zopakujeme - Kulica vytvořil modely, které ti předal k exportování a které jsi začal vydávat za svoje. Je to málo? Dobře. Hekl vydal textury k brejlovci 066, tys je reimportoval a natáhnul na svůj model. Ok, ale cos udělal dál - ukázal jsi screeny s tím,
Takže,nechápu proč se dotoho montuje někdo koho se to vůbec netýká,sám osobně jsem s Ondrou měl asi 40 mailů ohledně modelů a dohod.

Ohledně textury nechápu takový povik kvůli screnu ,veřejně tento model dál šířen není a to je zásadní.
Myslíš si že jsi svatej?Když neexistuje web kde by všichni viděli jak jsi se činnil?Akoho jsi se tenkrát zeptal?A nejeden malér ohledně modelů cizích tam byl,takže nevím proč si hraješ na někoho svatého když předtím jsi dělal to samé co já ted,možná se zamyslet nad sebou ,ted je ze mě kápo a rok 2003-2004 jsem byl zloděj?
Stačí trochu zapátrat v paměti,kolik jsi udělal skínů, A kolikrát jsi se zeptal jestli vůbec můžeš?Ale to se jelo furt prič,kolikrát ani v readme nebyl uveden autor modelu hlavně že to skínoval Pikku,tak o co ti ted jde?dokázat že když ted modeluješ že jsi jednička?to ti neberu,ale možná by stálo zato zamyslet se nad tím co dělám ted a co jsem dělal kdysy a mohu tě ubezpečit že to nejsi jenom ty.
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od Pikku »

Já se s Ondrou znám osobně takže jsme si žádné maily psát nemuseli. (To jen tolik k tomu, že vím přesně, které jeho modely vydáváš za svoje.)
Teď k tvým dalším žlučovitým urážkám, poznámkám a výpadům. Nikdy jsem neříkal, že jsem neudělal chybu nebo že jsem svatý. ALE ! Zaprvé, pokaždé jsem se chybu snažil napravit. Zadruhé, povolení ohledně release skinů 2001 - 2004 vyjednával nejprve Pampaliny a pak Filip. Oba jako webmasteři stránek, kde jsem zveřejňoval svoje skiny. Tak to bylo dojednáno s oběma, protože jsem neměl chuti mít stránky svoje (a vlastně tenkrát ani možnosti). To jen na vyzvětlení, protože toto forum čtou i lidé, kteří tě ještě neznají.
Co ty mi vyčítáš? Že se chovám jako ty ? Kdy jsem někomu nadával, že mi vyčetl nezveřejnění readme a podobně? Najdi mi to napsané a pak ukaž všem! Ty totiž kromě toho, že kradeš a vyhrožuješ každému, kdo ti není po chuti, se ještě trapně vymlouváš, házíš spínu na každého okolo kdo se jen ozve a ještě se urazíš, protože nejsi schopný vůbec jen pochopit kde je chyba. Podívej se do tohoto fora - 90% příspěvků se týká tvých krádeží, nadávek, osočování celé MsTS komunity (třeba výborný nápad s MsTS chřipkou, že) Kde je něco smysluplného ke hře jako takové ? Proč to asi je?
Když se jeden člověk nesnese s ostatními všemi, je to chyba těch ostatních všech, nebo jeho ? Podívej se co jsi zatím dokázal, rozeštváváš lidi všude kde se objevíš. Na tvoje forum jsi mi zakázal přístup hned, jak jsem poznamenal, že se tvoje modely nápadně podobají těm Kulicovým. (Proč asi.) Požádáš webmastera, aby to dělal i zde ? Jen do toho, ukaž všem, jaký jsi pašák. A nezapomeň na nějaké nadávky, bez těch to není nějak ono.
Vlastik

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od Vlastik »

Zaprvé, pokaždé jsem se chybu snažil napravit.
Ano,taky napadl jsem Hekla a omluvil se mu několika způsoby,atím bych věc považoval za uzavřenou,nicméně se to stejně i po tom tu furt rozebírá a naznačuje od lidí kterých se to vůbec netýká.
Zadruhé, povolení ohledně release skinů 2001 - 2004 vyjednával nejprve Pampaliny a pak Filip. Oba jako webmasteři stránek, kde jsem zveřejňoval svoje skiny. Tak to bylo dojednáno s oběma, protože jsem neměl chuti mít stránky svoje (a vlastně tenkrát ani možnosti). To jen na vyzvětlení, protože toto forum čtou i lidé, kteří tě ještě neznají
No tomuto nevěřím,nebot v té době ještě žádné takovéto moresy nebyly v komunitě zavedeny,a když si vytáhnu readme z těch roků tak sám p.Starý psal že je možné modely jeho skínovat tak na co povolení?Další readme od O.Janiše nikde nebylo zakázáno nebo napsáno model skínovat,R.Rabatin to samé,a takto bych mohl pokračovat,za další u všech je readme O MODELU ALE ANI SLOVO O TOM ŽE MODEL NĚKDO SKÍNOVAL A KDE VZAL NA TO Materiál.Klidně si dám práci a všechno ti sem nafrkám ohledně toho,nicméně vím na 100% že němce ani sověti nikdo z uvedených nekontaktoval ohledně skínů na model.Takže to je jenom plácání pusou.
Podívej se do tohoto fora - 90% příspěvků se týká tvých krádeží, nadávek, osočování celé MsTS komunity (třeba výborný nápad s MsTS chřipkou, že) Kde je něco smysluplného ke hře jako takové ? Proč to asi je?
Ano,ale 90% příspěvků je od jednich a tích samých,takže to jsou vlastně jenom reakce na vaše výpoldy,pokud by jste se v tom nezačali štourat tak by za 1-forum zůstalo čisté,za 2.bylo jenom o tématech,takže zviditelnit se chcete převážně vy a né já,akorát že na foru msts když o vás někdo něco napíše tak je to špatně,tady tolik lidí nechodí ale zato si mohou přečíst skutečný stav věci.
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od Pikku »

Vlastik píše: .... No tomuto nevěřím,nebot v té době ještě žádné takovéto moresy nebyly v komunitě zavedeny,a když si vytáhnu readme z těch roků tak sám p.Starý psal že je možné modely jeho skínovat tak na co povolení?Další readme od O.Janiše nikde nebylo zakázáno nebo napsáno model skínovat,R.Rabatin to samé,a takto bych mohl pokračovat,za další u všech je readme O MODELU ALE ANI SLOVO O TOM ŽE MODEL NĚKDO SKÍNOVAL A KDE VZAL NA TO Materiál.Klidně si dám práci a všechno ti sem nafrkám ohledně toho,nicméně vím na 100% že němce ani sověti nikdo z uvedených nekontaktoval ohledně skínů na model.Takže to je jenom plácání pusou.....
Věř si čemu chceš, dej sem odkazy na co chceš - je to jen a jen tvůj problém. Osobně mi souhlas se skinováním svých modelů dal jak Starý, tak Ondra, tak Rado Rabatin, tak Dejv a dokonce Thunderbird, který byl velice háklivý na jakýkoli zásah do modelu (viz jeho Readme k modelu 121/141. Klidně si dopisuj i s Pampalinym nebo s Filipem Havlem, aby ses dozvěděl jak to byl ve skutečnosti, na oba se dají kontakty dohledat na webu. Fotografie, ze kterých jsem vytvářel skiny jsem si fotil sám, nebo je dosstal od Miro Justa. Ohledně německých addonů - jeden z důkazů tvého notorického lhaní je třeba to, že Filip Havel zveřejnil přeskinovaná patra dřív, než mu od autora MIrko Kustera přišla kladná odpověď. V okamžiku, kdy se Mirko ohradil proti tomuto skinu jsem ho beze slov (jen s vysvětlením proč) stáhl a více již nebyl veřejný. (Pokud bych postupoval jako ty, musel bych mu začít vyhrožovat právníky, udat ho - pokud možno rovnou v Bruselu - neustále mu nadávat a napadat ho a urážet. Což se samozřejmě nestalo, jsem na rozdíl od tebe slušný člověk.)
A mezi námi, není mi fuk, co si o mě myslí slušní lidé, ale je mi naprosto jedno, co si o mě myslí zloděj, provokatér, udavač a celkově opovrženíhodná bytost jako ty. Trhni si.
Tax
Příspěvky: 4
Registrován: stř 19. srp 2009 16:50:33

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od Tax »

Pikku píše:
Vlastik píše: ....
... V okamžiku, kdy se Mirko ohradil proti tomuto skinu jsem ho beze slov (jen s vysvětlením proč) stáhl a více již nebyl veřejný. (Pokud bych postupoval jako ty, musel bych mu začít vyhrožovat právníky, udat ho - pokud možno rovnou v Bruselu - neustále mu nadávat a napadat ho a urážet. Což se samozřejmě nestalo, jsem na rozdíl od tebe slušný člověk.)
A mezi námi, není mi fuk, co si o mě myslí slušní lidé, ale je mi naprosto jedno, co si o mě myslí zloděj, provokatér, udavač a celkově opovrženíhodná bytost jako ty. Trhni si.
Ale si sa rozrečnil. Inak máš pravdu. Vlasto je nepolepšiteľný, škoda námahy sa s ním zaoberať. Komu neni zhora dané, v apatieke nekúpi. Nech si spasí celý RS aj RW sám, tak či tak to okrem neho prakticky nehraje nikto. Bez domácich tratí a modelov je to celé k ničomu. Tunajšia vedúca osobnosť kludne nech zostane osamotená, keď robí všetko preto, aby do RS nikto okrem neho netvoril.
Vlastik

Re: "Požičané" nové modely lokomotiv CD (ZSSK) 754/3

Příspěvek od Vlastik »

jsem na rozdíl od tebe slušný člověk
No když jsi tak slušný nevím co tu pohledáváš ,no tady na foru se chováš jako h...,a možná by bylo lepší kdyby jsi se rozkřikoval na foru msts kde máš alespoň nějákou podporu,stejně se tu furt okřikuješ jedním a to že nikdo kvůli mě netvoří,nevadí alespon RW zůstaqne vzácný a bude se mu opravdu věnovat komunita která o něj stojí a né jenom keca.
Polovina lidí co se zde rozkřikuje stejně ani RW nemá ,takže je to ztráta času.
Odpovědět