Soucasna tvorba do TS

Témata a povídání netýkající se RS
Odpovědět
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Soucasna tvorba do TS

Příspěvek od Vlastik »

Zalazil jsem nove teme protoze nez jsem stacil reagovat tak ho nekdo smazal,vidim ze se i po mesicich zde nic nezmenilo.
Takze nikoho neobhajuji ale meli by si vsichni uvedomit ze Roman zde odvedl kus delmi dobre prace a posleze jsem rad tomu ze to bylo tak. Jsem rad ze prevzal po me veskerou svoji tvorbu ve vsech oblastech RW protoze moje objekty (vozidla,databaze nebo static ) byly dobre pro strasi verze RW,po zmene jadra jakozto i novinek dynamicke sviceni nebo zmena stinu a dalsich veci hlavne i nove shadery ktere bohuzel nejsou kmpatibilni ty z kuju tak on se toho ujal a zacal tvorit objekty dle soucasnych standartu nebo vedomosti. sam za sebe jsem rad ze je defakto pomalu vsechno mozne nahradit jeho objekty ktere jsou dle soucasnych standartu,ze vsech sfer od vozidel,databaze nebo static objekty. Sam ted ve volním case prave jeho objekty testuji v trati a je to rozdil ,myslim ze nektere vypady jsou zde zbytecne a proto to tady tak vypada. ticho po pesine zadna aktivita,obcas je zde mrtvo i nekolik dnu taky tomu hraje ten fakt ze mam moznost na vastni kuzi videt ze schvalovani prispevku je pekna hovadina protoze 2x prispevek a tyden cekal na schvaleni,kdezto videa jsou na youtube dlouho. Pochybuji ze je zde tolik novacku aby zde nemohl moferator to pripadne smnazat v realnem case.
Je zde hromada moderatoru k nicemu pokud se zde nic i vic jak tyden nedeje,pokud vim tak nejvic to zde vzdy se rozjelo kdyz Roman neco uverejnil.
Nechtel jsem reagovat na Kiski ho prispevek ale prisel mi trochu vlezly a zasahoval do soukromi,nekolik lidi zde to vi a to me staci. To jako kdybych sesmesnoval ze jsi slovak ,mysim ze to nylo patricne nevhodne.
Mozna by vic prospelo kdyby ty co tu nejvic maji starosti o druhe tak neco delat pro tvorbu TS,sam jsem po dlouhe dobe zasedl k editoru a hraji si,bohuzel nektere veci jako je nova trolej nebo hromada trolejovych sloupu nebo napinaku mi nic nerika kdyz nevim jak to pouzit ale i tak jsem spokojen.
Dobu ani vek nezastavis,drzim vsem co pro TS neco delaji mimo rejpani palce.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Soucasna tvorba do TS

Příspěvek od kiski »

Prepáč Vlastík, ale jednoducho mi nedá, aby som nereagoval. Tak môj príspevok ti prišiel vlezlý a zasahujúci do súkromia? A čo prosím ťa bolo na ňom vlezlé a zasahovalo do súkromia? Predtým keď si bol registrovaný, tak si mal ako bydlisko uvedené Prahu. Teraz tam máš uvedené USA. Ja neviem, či si sa presťahoval, alebo nie, jednoducho mi to prišlo úsmevné, a preto som to okomentoval. Ak som ťa tým urazil, tak sa ti ospravedlňujem, nebolo to mojím úmyslom. Ale určite na tom nebolo nič vlezlé, a už vôbec to nijak nemohlo zasahovať do tvojho súkromia. Celé to bolo myslené s nadsázkou, a ako som písal predtým, každý trochu odľahčene zmýšľajúci človek by sa nad tým iba pousmial, pretože by musel vedieť, pokiaľ vie čítať medzi riadkami, že som to myslel zo žartu a nie vážne.

Absolútne nikto tu nespochybňuje Romanovu tvorbu. Všetci veľmi dobre vedia, čo pre CZ/SK RW tvorbu urobil. Ale nehnevaj sa na mňa, to ako napríklad zareagoval naposledy nato, čo som ja napísal na jeho príspevok, tak to už hraničí s paranojou. Napísať príspevok a potom ho následne sám dať do Odpadu, tak to je sila. Príde mi, že niektorí ľudia sú tu až príliš precitlivelí nato, keď im niekto niečo napíše, akoby boli nedotknuteľní a nemohli byť kritizovaní. Myslím, že dotyční sa v tom nájdu sami. Nikoho som tu nikdy neurazil, aspoň nie vedome, dokonca som sa na verejnej časti fóra viackrát ospravedlnil aj Romanovi, a aj Michalovi. Obaja vedia začo. Ale príde mi zcestné, keď niekto na jednej strane nechce byť otravovaný a bombardovaný mailami a cez SZ, nechce vyvolávať konflikty, chce, aby ho ľudia nechali na pokoji, ale na druhej strane vyvolá úplne zbytočný flame kvôli jednému príspevku. To mi veľmi normálne nepríde. Ale ako bolo napísané - osobne sa tu nepoznáme, a neosobná komunikácia môže mnoho vecí skresliť. Možno naživo by sme si mnohí rozumeli.

Viac sa tu nebudem ja osobne k ničomu a nikomu vyjadrovať. Nestoja mi tieto žabomyšie vojny zato. Držím palce podobne všetkým, ktorí niečo pre RW robia. Je to len koníček, a netreba brať všetko vážne. Mier.
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Soucasna tvorba do TS

Příspěvek od Kal000px »

Snad mi dovolíte se trošku vmísit a nezastřelíte mě. :D Tohle nechápu, vždyť je to jenom hra, je to fórum ohledně hry, tak proč to brát nějak vážně? Je to jenom hra, přeci si kvůli tomu nebudete kazit naladu.. :)
Jede jede mašinka..
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Soucasna tvorba do TS

Příspěvek od Vlastik »

Sorry ale i kdyz jsem nebyl registrovany tak jsem denne sledoval co se zde delo,takze o tom by mohl Kall (Dominik) povidat ze kolikrat jsem ho na neco upozornil nebo aby opravil,to jen na okraj. Kolikrat to tu dost vrelo ,je pravda ze taky dost clenu z fotum nemusim uz jen to ze co prispevek tak blbost takze zadne podlozene dukazy.
To Kiski,
To ze chces byt zadobre s kazdym to chapu ale osobne zastavam nazor ze mas potrebu s kazdym komunikovat nebo reagovat na vsechno ale neni to zadouci pokud to neni samotna hra. V RS/RW/TS jsi novy tak jako vetsina clenu a vysledek a prinos jako ostatnich clenu je 0 mimo to ze jsi prispel na jednim modelem,i to je zasluzna prace ale urcite by nez zde by se hodil dalsi model. Znalosti mas a zkusenosti taky.
Nekteri clenove forum se chcteji jen zviditelnit a zady vysledk nebo prinos pro TS ,ale radit nebo narikat jim jde dobre.
Nejvic me muze vytocit prispevek typu ze 1.5 dne delam na koupi addonu,takovy uzivatel by si mel dat mokry rucnik na hlavu a premyslet ze postavit trat je radu nekolika mesicu takze co stravi pritom casu je vic jak 1.5 dne.
Dalsi je ten fakt ze me vytoci kdyz vidim k downloadu linky na objekty a na strance autora plno zakazu u nich,docela by me zajimalo az autor trat vyda kolik tam bude mit svych objektů a hlavne seznam nekolika A4 s linky co do trati dostahovat. Natohle jsem zvedavy,potom mu to treba dojde,ze tohle neni spravna cesta.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Soucasna tvorba do TS

Příspěvek od Hekl338 »

Vlastik píše:...myslim ze nektere vypady jsou zde zbytecne a proto to tady tak vypada...
Tak by som videl ale aj tvoj prispevok :)
Vlastik píše:...Nechtel jsem reagovat na Kiski ho prispevek ale prisel mi trochu vlezly a zasahoval do soukromi...
Stacilo neuviest bydlisko a nikto by sa o tvoje sukromie nezaujimal:)
Vlastik píše:...jako vetsina clenu a vysledek a prinos jako ostatnich clenu je 0...
Toto je priamo ukazkovy zbytocny vypad :))
Vlastik píše:... mimo to ze jsi prispel na jednim modelem,i to je zasluzna prace ale urcite by nez zde by se hodil dalsi model...
Toto nie je nariekanie? Mozes tvorit rovnako, jako vsetci, navyse, mas lepsie skusenosti od zaciatku a postupy sa prilis nezmenili:)
Vlastik píše:...Je zde hromada moderatoru k nicemu...
To musíš riesit asi s Adminom stranky. Ja som například vobec moderator byt nechcel, nemam na to cas a stal som sa nim. A vsetci vieme, jako to tu chodi...
Nehnevaj sa a ani to neber osobne, ale tvoje prispevky si vylozene protirecia a tato reakcia sa priamo ponukala. S tvorbou mas skusenosti dost a tak by možno stalo za to uvazovat v nej pokracovat, prave preto, ze tvorcov pre TS je 5 a pol a taketo příspěvky to nezlepsia. Moju reakciu ber s nadhladom :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Soucasna tvorba do TS

Příspěvek od Roman »

Jsem rád, že někdo otevřel smazanou debatu, jelikož jsem nedostal možnost se bránit.
Přesunutí příspěvku s reakcí na Vlastíkovo bydliště: Vím, že jsem zde považován některými jedinci za idiota s IQ houpacího koně. Myslím ale, že funkci moderátora jsem pochopil správně. Je od toho, aby udržoval pořádek . Pokud někdo napíše příspěvek, který nesouvisí ani vzdáleně s tématem, měl by ho přesunout někam, kam patří. To jsem udělal. V odpadu bude 30 dní a pak zmizí.
Napísať príspevok a potom ho následne sám dať do Odpadu, tak to je sila


Platí výše psané. Ihned jsem to přesunul tam, kde to dle mě má být. S Kalovou tratí to přeci vůbec nesouvisí. Jen jsem se snažil udržet pořádek a přehlednost pro ostatní uživatele. Evidentně to ale zase je blbě.
Prepáč Vlastík, ale jednoducho mi nedá, aby som nereagoval
Zajímavé. V mém případě je jakákoli reakce nepřiměřená, mám vychladnout a nerozpoutávat zbytečné diskuse. Tady je to ale v pořádku. Divné.....
Ale príde mi zcestné, keď niekto na jednej strane nechce byť otravovaný a bombardovaný mailami a cez SZ, nechce vyvolávať konflikty, chce, aby ho ľudia nechali na pokoji, ale na druhej strane vyvolá úplne zbytočný flame kvôli jednému príspevku. To mi veľmi normálne nepríde. Ale ako bolo napísané - osobne sa tu nepoznáme, a neosobná komunikácia môže mnoho vecí skresliť. Možno naživo by sme si mnohí rozumeli.
Tak proč to zase rozebíráš ? To jsou věty pro reakci na Vlastíkův příspěvek zbytečné. Zase se snažíš poukázat na něco co dělám blbě a opakovaně mě nepřímo ponížit. Myslím, že je to mezi námi a nemusíš to zdůrazňovat v každém příspěvku.
Snad mi dovolíte se trošku vmísit a nezastřelíte mě. :D Tohle nechápu, vždyť je to jenom hra, je to fórum ohledně hry, tak proč to brát nějak vážně? Je to jenom hra, přeci si kvůli tomu nebudete kazit naladu.. :)
Já to tak beru. Problém je v představě jedinců. Michal mi na podobný příspěvek nedávno odpověděl, že on to má jako koníček také, ale musí to být bezchybné. Nic ve zlém vůči Michalovi. Proto jsme ukončili spolupráci a je klid.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Soucasna tvorba do TS

Příspěvek od kiski »

Roman... ako by povedali v našich končinách - si ťažká hus na šklbanie... Viac k tomu nemám čo dodať. Vysvetli si to ako chceš.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Soucasna tvorba do TS

Příspěvek od Roman »

kiski píše:Roman... ako by povedali v našich končinách - si ťažká hus na šklbanie... Viac k tomu nemám čo dodať. Vysvetli si to ako chceš.
Došli argumenty?

Odpovědět na otázky by Jsi mohl.
1) Přesunutím příspěvků nesouvisejících s tématem jsem udělal jako moderátor chybu?
2) Ty můžeš na příspěvky týkající se Tvé osoby reagovat a já ne?
3) Ty můžeš opakovaně vytahovat na světlo naše sváry a já ne?

Děkuji za odpovědi.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Soucasna tvorba do TS

Příspěvek od kiski »

Neboj sa, nedošli argumenty. Pre mňa si nevyčerpateľná studnica. Ale jednoducho to niekto ukončiť musí, takže radšej ustúpim, ako by som mal pokračovať v týchto nikam nevedúcich nezmysloch a miniem svoju energiu na niečo užitočnejšie. Na otázky si odpovedz sám, si nato dosť inteligentný a dajú sa ľahko vytušiť z tých litánií, ktoré som tu popísal predtým. Ak o ne ale tak veľmi stojíš, existujú aj SZ. Tam ti môžem načrtnúť, ako som to myslel. Ovšem tie ty odo mňa nepríjimaš a ani nečítaš, takže predpokladám, že to je pasé. Pokoj zbraniam.
Naposledy upravil(a) kiski dne pon 29. srp 2016 20:38:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Soucasna tvorba do TS

Příspěvek od kuboss »

toto čo tu čítam a čo riešite je neskutočné... Ak by ste mali 15 rokov, nepoviem pol slova. Ak ste dospelí normálni ľudia a zdá sa vám, že takáto debata v komunite vlakového simulátoru je v poriadku a normálna, tak už neviem. :| normálne neverím, že niekto mrhá časom na vytvorenie príspevku či odpovede akými sú tieto.
Nepíšem to preto aby ste sa zase desiati urazili a odpovedali mi na pol strany, len sa skúste tak ticho zamyslieť... :idea:
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Soucasna tvorba do TS

Příspěvek od Vlastik »

Je treba si uvedomit ze moderator neni popularni nikde,takze to co dela Roman to je stejne jako jsem delal ja ale ja jsem nato doplatil tim ze si kazdy stezoval a nebylo na vyber protoze v roli toho bylo bud opustit forum ja nebo roman/hekl/michal ,takhle to vypadalo jeste za meho moderovani od admina.
Potom se dozvim ze Roman i Hekl jsou pro forum vetsi prinos nez ja takze proto ta urychlena deletace uctu,protoze admin mel strach aby mu neodesly "hvezdy" a mohl to rovnou zabalit,uz nekoukal ze zkusenosti nebo nejvic prispevku zde hrali roli hlavne pro novacky. Hlavni fakt je ze taky to tak bylo,michal zmizel ale jak jsem zmizel ja tak se objevil proste jak se rika zakon padajiciho hovna.
Ano soucasna tvorba vyzaduje nekoho kdo se zajima o zkusenosti i novinky dle novych standartu TS,ale mel si uvedomit ze jsem tohle forum jako jednen z prvnich rozjizdel jeste kdyz bylo na mem placenem serveru,o nic nejde jen ze Zdenka jsem povazoval za slusneho cloveka sam osobne jsem se na moderatora nikdy neangazoval ale proste jsem byl donucen myslim ze jsem pri cisteni odvedl dost prace hlavne v sekci novinky a dalsi blbosti. To co udelal byla od nej prasarna to u me dost klesnul,nez nekomu smazu ucet tak treba poslu email nebo dotaz,v tomto pripadade nic.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Soucasna tvorba do TS

Příspěvek od Roman »

kiski píše:Neboj sa, nedošli argumenty. Pre mňa si nevyčerpateľná studnica. Ale jednoducho to niekto ukončiť musí, takže radšej ustúpim, ako by som mal pokračovať v týchto nikam nevedúcich nezmysloch a miniem svoju energiu na niečo užitočnejšie. Na otázky si odpovedz sám, si nato dosť inteligentný a dajú sa ľahko vytušiť z tých litánií, ktoré som tu popísal predtým. Ak o ne ale tak veľmi stojíš, existujú aj SZ. Tam ti môžem načrtnúť, ako som to myslel. Ovšem tie ty odo mňa nepríjimaš a ani nečítaš, takže predpokladám, že to je pasé. Pokoj zbraniam.
Nebudu s tebou diskutovat po SZ. Napiš to veřejně. Ale pokud mě napadneš za to, že z pozice moderátora přesunu příspěvek tam, kam patří, nemáme se asi o čem bavit...

Kuboss :arrow: Já se jen bráním tomu, aby si mně každý bral do huby. Nezlob se, ale je to tak. Když mně nikdo nebude citovat a neustále prudit, ani si ho nevšimnu. Celé to má za důsledek jednu věc. Momentálně je veškerá moje tvorba u ledu, jelikož mi to někteří lidé znechutily (ne Michal s Heklem, tam jsme si to vyjasnily, minimálně z mojí strany) .
Dřív jsem tvořil, dával screeny, vydával scénáře, tratě, spolupracoval na modelech lokomotiv.... Nikdo se do mně nenavážel. Dnes je to obráceně. Nejsem svatý, určitě ne. Ale když mě dají ostatní pokoj, už o mně neuslyšíte ;).
Odpovědět