Kradnutí textur a uvedení....

Témata a povídání netýkající se RS
Odpovědět
Vlastik

Kradnutí textur a uvedení....

Příspěvek od Vlastik »

Po delším čase jsem se dostal na pročtení fora o msts a překvapil mě článek o kradnutí textur a jeho příspěvky,samo o sobě by na tom nic nebylo kdyby se jednalo skutečně o člena sekty msts a né trainz.Fakt je ten že uvedený autor si vůbec tedy asi neprověřil situaci ohledně textur do trainzu z msts a nerozvážně spíše než aby na to upozornil se chtěl defakto zviditelnit a tím na foru msts zase jenom rozpoutat peklo.
Proč jsem to zde napsal? Jednoho dne by se totiž mohlo stát že by někdo také vyrukoval třeba na mě a nebo na jiné ohledně textur které se dají v omezené míře použít i do RS.
Tehdá napsal jeden člen z komunity msts že jsem použil jeho textury ,měl pravdu snaha byla co nejrychleji dostat model do oběhu uživatelů a aby vznikli nové skíny,jednalo se o modely řad 371,372 nicméně po jeho upozornění,jsem modely do oběhu nedal,a z vozidel mě zbylo jenom to co je v galerii a slouží pro vlastní potřebu.dále řada 162057 je z mé produkce a řada 163025 se svolením Tomáše novotného jakožto i další jeho textury,řada 363050 je z mé produkce po novém laku po nehodě u Prostějova,italská verze u ní je uveden majitel textur na foru uk.
Pokud použiji texturu jiného autora nebo foto uvedu pokud znám toho člověka jako v případě modelu 350,dále jsem se dohodl z několika skínaři z msts na použití textur pro vozidla do RS a nikdo nebyl proti a to mě těší.Další fakt je ten že modely řad x6x a x7x příjdou kompletně přemapovat a i vzhled bude jiný velmi děkuji Zdenkovi za bohaté zásobování fotkami vozidel čd a db.
Tolik asi komentář k mému stanovisku ohledně modelů z mé produkce.
Odpovědět