Train Simulator 2015

Vše o novinkách RW ze světa
Odpovědět
andor
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 26. čer 2014 15:48:26

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od andor »

Chlapi,
moc díky za průběžné info.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od kuboss »

Je to tak, Steam aktualne vypol stranku kde sa dal kupit TS2014. Nova stranka s informaciami o TS2015 uz je postavena, zatial je vsak deaktivovana. Podla vyjadrenia Aerosoftu, vsetci ocakavaju update s nastupom 18tej hodiny.

Zaroven je mozne pozorovat v steam clientovi, ze hra uz je taktiez premenovana na TS 2015
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Roman »

kuboss píše:Je to tak, Steam aktualne vypol stranku kde sa dal kupit TS2014. Nova stranka s informaciami o TS2015 uz je postavena, zatial je vsak deaktivovana. Podla vyjadrenia Aerosoftu, vsetci ocakavaju update s nastupom 18tej hodiny.

Zaroven je mozne pozorovat v steam clientovi, ze hra uz je taktiez premenovana na TS 2015
Já už aktualizuju, tak uvidíme ...
Vlastik

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Vlastik »

Roman píše:
kuboss píše:Je to tak, Steam aktualne vypol stranku kde sa dal kupit TS2014. Nova stranka s informaciami o TS2015 uz je postavena, zatial je vsak deaktivovana. Podla vyjadrenia Aerosoftu, vsetci ocakavaju update s nastupom 18tej hodiny.

Zaroven je mozne pozorovat v steam clientovi, ze hra uz je taktiez premenovana na TS 2015
Já už aktualizuju, tak uvidíme ...
Ano ,už to začalo ,jako vždy ve správný čas,vypadá to dobře . :D
Tentokrát úvodní video ze hry ,vyměnili za reálné a nakombinovali ho i s hrou.
no překopali co mohli ,a docela to dost znepřehlednili ,předtím se mi to líbilo víc,co se týče toho menu.
Ted je v tom takový guláš ,ale snad si člověk zvykne.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Roman »

Vlastik píše:
Roman píše:
kuboss píše:Je to tak, Steam aktualne vypol stranku kde sa dal kupit TS2014. Nova stranka s informaciami o TS2015 uz je postavena, zatial je vsak deaktivovana. Podla vyjadrenia Aerosoftu, vsetci ocakavaju update s nastupom 18tej hodiny.

Zaroven je mozne pozorovat v steam clientovi, ze hra uz je taktiez premenovana na TS 2015
Já už aktualizuju, tak uvidíme ...
Ano ,už to začalo ,jako vždy ve správný čas,vypadá to dobře . :D
Tentokrát úvodní video ze hry ,vyměnili za reálné a nakombinovali ho i s hrou.
no překopali co mohli ,a docela to dost znepřehlednili ,předtím se mi to líbilo víc,co se týče toho menu.
No, menu je intuitivní, vše v jednom , jen se přepínají záložky.
Zmizeli prakticky všechny obrázky tratí, i zakoupených od RSC vyjma nejnovějších.
A grafika je úplně nová, jiné nasvícení scény, zdá se i vyšší fps.
Vlastik

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Vlastik »

No trochu nechápu proč ty nástroje pro editor tratí ,nechali i v editoru scénářů:

Obrázek
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Hekl338 »

Skusil som zatial len editor trati a musim povedat, ze spokojnost. Konecne objekty ukazuje v nahlade, vylepsenie asset block, rescale objektov... No uvidime, na co narazim inde :mrgreen:
Vlastik

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Vlastik »

Co se mi líbí je možnost si přepnout objekty do 3D přímo v nabídce ,takže člověk hned vidí jak ten objekt vypadá než ho umístí ,ale žere to dost paměti ,nemusí zkoušet pokus /omyl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Roman »

Vlastik píše:Co se mi líbí je možnost si přepnout objekty do 3D přímo v nabídce ,takže člověk hned vidí jak ten objekt vypadá než ho umístí ,ale žere to dost paměti ,nemusí zkoušet pokus /omyl.

Obrázek
Tak u mě jednoznačně vyšší fps, nebojím se napsat že tak o 10 na TT a hlavně odstranily to problikávání hran sousedních polygonů. Zatím jsem spokojen. Večer mrknu na editor
Vlastik

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Vlastik »

Roman píše:
Vlastik píše:Co se mi líbí je možnost si přepnout objekty do 3D přímo v nabídce ,takže člověk hned vidí jak ten objekt vypadá než ho umístí ,ale žere to dost paměti ,nemusí zkoušet pokus /omyl.

Obrázek
Tak u mě jednoznačně vyšší fps, nebojím se napsat že tak o 10 na TT a hlavně odstranily to problikávání hran sousedních polygonů. Zatím jsem spokojen. Večer mrknu na editor
Jo je to znát ,ted je ta grafika pěkná ,palec nahoru ,při všech těch detailech na max .
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Roman »

Úžasná věc je přesun souborů source do jiného adresáře. Za pár vteřin člověk přesunu zdrojové soubory do jednoho adresáře a optimalizuje se tak načítání a výkon ve hře. Assets pack pak bude jednotný. Samozřejmě to jde jen u vlastních souborů
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Hekl338 »

Grafika sa skutocne zlepsila. FPS mozem taktiez potvrdit, ze slo o cca 10-15 hore a to aj pri plnom AA. Pride mi, ze odstranili to nechutne rozmazavanie, hlavne pri MSAA. Vzdialene hory uz nevykresluje tmavo. Co vsak ostalo, blikacka tienov a nefunkcny shader (chova sa ako standartny material) na tenke objekty pri SSAA.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Josef72 »

Zkoušel jsem 3d mraky a mapa měla zcela jiný barevný "nádech", nazelenalý. Máte stejnou zkušenost ?
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Hekl338 »

Ak su tie mraky nazelenale, tak to zrejme ovplivnuje aj farbu svetla slnka. Ale to len hadam, netusim, ako to funguje, tie mraky nemam.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Josef72 »

Koukal si do nabídky ? Já je tam mám, i když zřejmě nevlastním žádnou z předem uváděných map.
Vlastik

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Vlastik »

Hekl338 píše:Grafika sa skutocne zlepsila. FPS mozem taktiez potvrdit, ze slo o cca 10-15 hore a to aj pri plnom AA. Pride mi, ze odstranili to nechutne rozmazavanie, hlavne pri MSAA. Vzdialene hory uz nevykresluje tmavo. Co vsak ostalo, blikacka tienov a nefunkcny shader (chova sa ako standartny material) na tenke objekty pri SSAA.
Ted jsem si projel jeden úsek ,ale myslím že to blikání způsobují světla lokomotiv ,když je vypnu tak nic nebliká ani se neklepe.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Hekl338 »

Jasne, v menu je ich nastavenie, ale skusal som to aj vypnut a mam obraz rovnaky, tebe sa to nejak zmeni?
Josef72 píše:Koukal si do nabídky ? Já je tam mám, i když zřejmě nevlastním žádnou z předem uváděných map.
andor
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 26. čer 2014 15:48:26

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od andor »

Chlapi

Dají se už přímo ve scénáři měnit lokomotivy ?
Hodně mne to zajímá.
Vlastik

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Vlastik »

andor píše:Chlapi

Dají se už přímo ve scénáři měnit lokomotivy ?
Hodně mne to zajímá.
Psali že ano ,ale zatím se mi nedaří přijít nato jak to funguje ,pořád se zapojuje za tu původní.
Baltazar
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. zář 2011 18:03:06

Re: Train Simulator 2015

Příspěvek od Baltazar »

Presun ikonku strojveduceho na novu masinu a je to.
Odpovědět