Train simulator 2016

Vše o novinkách RW ze světa
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od Roman »

Taky z toho nevyčtu, jestli bude nové jádro hry zdarma nebo pouze součástí placené verze :roll: . Asi má Vlastík nějaké bližší informace než je psáno výše 8-) .

Tady jen nutí uživatele ke koupi plné verze hry. Jediné plus na tom je to, že bude obsahovat kompletně nové addony a ne jako v minulosti to, co už hodně uživatelů vlastnila :evil:. Ovšem uvidíme, za jakou cenu :D . Tři tratě, tři nové lokomotivy, vylepšený engine = 99,99 euro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
AirVolk

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od AirVolk »

TO je jedno...V 2018 to kúpim vo velkej zľave za 7 eur ako aj túto čo mám.....
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od Roman »

AirVolk píše:TO je jedno...V 2018 to kúpim vo velkej zľave za 7 eur ako aj túto čo mám.....
Tobě ano, mě jako autorovy neee ;).
Příklad: já a Pikku si novou verzi koupíme. Jako jedni z mála. Do připravovaný Berty nabouchám funkce z placené verze a vydáme to. Pak to ovšem 90% uživatelů nepůjde a nebo jen v nějaké okleštěné podobě. Třeba nebudou funkční upravená světla, na čelní skla který bude nový shader který podporuje i usazený sníh a nebude starší verzí podporován (tak najednou nebude funkční ani déšť). Může být opravena fyzika chování vozidel, přepracovaná spřáhla a další.....
To je to, oč tu v mém případě běží ;) .
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od slowly »

Na druhou stranu, tak jak poctivě a pečlivě na každém modelu pracujete, pochybuju, že to do vánoc bude venku ;) . Tam by jsme se na těch 50% slevy mohli dostat :) .
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od Roman »

Jde o princip a ne o procento slevy ;)
Vlastik

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od Vlastik »

Hekl338 píše:Ja myslim, ze to je z hry. Pozrel som to viackrat a dufam, ze sa nemylim :D
Samozřemně je to video ze hry protože jinak by to postrádalo smysl prezentovat tak jako tyto screny:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Jinak základní verze bude obsahovat mimo jiné tyto tratě:
Sherman Hill
Riviera Line
Koln-Koblenz-Mainz
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od Josef72 »

Smysl by se určitě našel, je to reklamní video a reklamní video zpravidla vždy přehání, aby vyvolalo ( pozitivní) emoce a přilákalo potenciální zákazníky. A primárně nešlo a najde o to, v jakem programu video vzniklo, ale zda to co tam vidíme budeme mít i v září ve hře (po aktualizaci).
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od 750225lentilka »

Vlastik píše:Jinak základní verze bude obsahovat mimo jiné tyto tratě:
Sherman Hill
Riviera Line
Koln-Koblenz-Mainz
Takže zase nic nového, chápu to dobře?? Alespoň co se tratí týče??
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od kuboss »

no lebo to video vyzera uplne ako tie ingame screeny :roll:
Vlastik

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od Vlastik »

Dnes proběhne prezentace :
Join us at 19.00 BST tonight as we host an exclusive first look at Train Simulator 2016 on Twitch!
Obrázek
Naposledy upravil(a) Vlastik dne čtv 13. srp 2015 20:40:34, celkem upraveno 1 x.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od slowly »

Tyhle citace mě s odpuštěním serou. Jsme na československém fóru, tak proč jsou ty informace v cizím jazyce? Jakmile vidím cizí řeč na "našich" fórech, otvírá se mi kudla v kapse :evil: . Samozřejmě si to přeložím, ale to jsme už tak v ......, že si budeme psát na československých fórech v cizích jazycích? No nic. Co třeba odkaz? Já bych tyhle příspěvky okamžitě mazal :roll: .
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od Jurajs_89 »

Ja bych poprosil o uklidneni. Jak pise Michal, je to lepsi, nez preklad z Translatoru.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od raduzz »

slowly píše:Tyhle citace mě s odpuštěním serou. Jsme na československém fóru, tak proč jsou ty informace v cizím jazyce? Jakmile vidím cizí řeč na "našich" fórech, otvírá se mi kudla v kapse :evil: . Samozřejmě si to přeložím, ale to jsme už tak v ......, že si budeme psát na československých fórech v cizích jazycích? No nic. Co třeba odkaz? Já bych tyhle příspěvky okamžitě mazal :roll: .
:D tohle sedí od někoho, kdo má anglicky psaný nick :D ... jinak za mne díky Vlastikovi za to, že sem něco dává! ;)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od Roman »

Koukám, že tady z toho bude za chvilku. Vlastinek RW forum. :mrgreen: . Asi budu muset prezentovat u Hekla :mrgreen:
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od raduzz »

Ale Romane, to vůbec není o Vlastikovi. Jen jsem se sem mrkl po delší době (nové zaměstnání, léto v plném proudu a tak nemám čas užívat českých tratí a vozidel, a ani nemám čas přispět scénářem :( ) a koukám, co se tu řeší ... ;)
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od Hekl338 »

http://www.twitch.tv/dovetailgames/v/10784830 Mozes pozret, presiel som to len v rychlosti, nic som neobjavil. Jedine, co som videl, ze mu nejak blikaju svetla budikov :D
haldo11
Příspěvky: 78
Registrován: úte 16. srp 2011 12:04:48
Bydliště: Hlohovec

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od haldo11 »

To mi pride ako obycajna prezentacia noveho modelu, nic viac. Okolo noviniek TS2016 to neslo ani zdaleka :roll:
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od Josef72 »

Byla to prezentace modelu německé lokomotivy ( především ovládání kabiny), za týden bude další. Evidentně chtějí, aby si RS 2016 zakoupilo co nejvíce stávajících zákazníků.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od slowly »

raduzz píše: :D tohle sedí od někoho, kdo má anglicky psaný nick :D ...
Jakou má souvislost nick s podáváním informací pro cz/sk komunitu v cizím jazyce a navíc bez odkazu?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train simulator 2016

Příspěvek od Roman »

Michal píše:Pro mě nejpodstatnější informace byla, že ani sám autor tu mašinu neumí pořádně ovládat. :)
To já neumím taky :lol: . A myslím, že z autorů nejsem sám :mrgreen:
Odpovědět