DTG (RSC) official addons

Vše o novinkách RW ze světa
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

14.05.2010
BR 9F těžká nákladní lokomotiva byla poslední třídou BR standardní řady parních lokomotiv. První člen třídy byl odhalen v lednu 1954 a stavba v Crewe a Swindon celkem 250 lokomotiv.
ss_1a4cd7d648092b10e0b1cd434750b11f39b13ccc.1920x1080.jpg
ss_89ee723246036f9b3cb4f52875005a174076d613.1920x1080.jpg
Cena 15.99€
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Jack.Grave »

5.11.2010
RSC vydalo DLC ikonické parní lokomotivy LNER A3 4472 Flying Scotsman.

Stručná historie: LNER Gresley A3 Pacific No.4472 (původně LNER Gresley A1 No. 1472) byl předán do provozu v roce 1923. Vyroben v lokomotivce Doncaster Works na základě návrhu sira Nigela Gresleyho(eng wiki).
Původně s spolu s dalšímy příslušníky své třídy byl určen k vozbě vlaku Flying Scotsman v 10:00 ráno z nádraží London Kings Cross( do Skotska) a Edinburgh Waverley (do Anglie). Průbehu své aktivní kariery u LNER a BR najezdil více jak 3200000 km.
1923 předán do provozu
1924 a 1925 vystavován na výstavě British Empire Exibition, přečíslován na No. 4472
30.11.1934 jako první parní lokomotiva oficiálně překonal rychlost 100 MPH(160.9 kmh)
1945 překlasifikován na třídu A10
1947 přklasifikován na třídu A3 a podroben rekonstukci zahrnující výmenu kotle za vysokotlaký typ A3o praconím tlaku 250 PSI(cca 15.5 BAR) a nový parní dóm + dyšnu systému Kylchap a dvojtý komínek. Přečíslován na No.103
1948 Se vznikem British Railways přěčíslován na BR A3 No. 60103
1960 vybaven kouřovýmy deflektory německého typu (jako ČSD 555.0)
1963 vyřazen ze služby u BR, zakoupen Alanem Peglerem
do roku 1968 postupně restarurován do původní podoby a vybave novým dvojtým tendrem s průchodným koridorem.
zima 1968 - 1969 turné po USA vybaven tlakovou brzdou, "lapačm krav" vsokovýkonou čelní lampou.
1972 krach Alana Peglera lokomotiva zůstává v USA k prodeji na šrot.
1973 péčí Williama McAlpinea repatriována zpět do Velké Británie
1988 výroční turné po Austrálii, zde zaznamenala nej delší nonstop jízdu bez doplnění uhlí a vody o délce 442 mil(711 km)
1995 DKV Souhal Depot v neprovozním stavu.
1996 zakoupena Dr. Tonym Marchingtonem opravena do provozního stavu.
2004 zakoupena NRM York (Národní železniční muzeum)
2005 až současnost podrobována generální rekonstrukci v dílnách NRM York návrat na dráhu na jaře 2011.

V tomto DLC je lokomotiva zastoupena jako 60103 v BR Brunswick Green s normálním tendrem
4472 v LNER Apple Green s normálním tendrem a jako Pegler LNER 4472 Apple Green s dvojtým tendrem
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Hodnocení: 4/5 lokomotivní model je relativně kvalitní a pár pitominkami joko obvykle. Scénáře jsou slabší 2x free roam a 3x career scenario (odjeď z A do B).
Cena 9.99 EUR do pondělí 8.11.2010 pak 12.99 EUR. http://store.steampowered.com/app/24090/
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Obrázek
Dnes vyšel další z velkých addonů společnosti RS,a to:
Dlouho očekávaný severovýchodní koridor rozšiřující balíček je nyní k dispozici! Kompletní s AEM-7 elektrická lokomotiva a vozy Amfleet osobních tento úžasný 90-cesta míle provozuje celou cestu z Philadelphia západu 30. Street Station v New Yorku Penn Station. Průvodce si AEM-7 z Penn Station na večerní běh na Filadelfii, kontrola v kabině signalizace a sledování rychlosti odečtu na pravé straně: Velice brzy jste výjezdu z tunelu a přes močály podél New Jersey silnice směrem k Secaucus, Newark a na Philly! AEM-7 'Topinkovač' nebo 'malý Volvo "lokomotivu v barvách Amtrak, představuje přesný zvuky a detailní interiér kabiny s fungováním v kabině signalizace, otevírání oken, pohyblivé slunečníky a další .

Ještě 169 hodin je možné pořídit tento addon ve slevě -20% za 23.99€ ke stažení zde:
http://store.steampowered.com/app/65232/

Jenom snad upozornim že je to první addon s přenosem signalizace do kabiny,doufejme že to bude přinosem i pro nás,jinak addon projedu a připravím galerii screnu a jak to funguje a šoupnu to pak do tratí.
Další věc je ta že po vydání RW3 mají připravenou vydat jednotku acela expres už se všemi novinkami co by měl RW3 obsahovat,tak jsem zvědav.
Naposledy upravil(a) Vlastik dne úte 06. zář 2011 22:14:22, celkem upraveno 1 x.
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

K downloadu je připraven další velice pěkný kousek z dílen G-Trax ,více zde:
Obrázek

http://store.steampowered.com/app/65230/
kdo váhá s koupí tak zde je video:
http://www.youtube.com/watch?v=gXjbzihNR9w

jinak cena je 13.99€
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

P42DC Genesis Add-On
Obrázek
P42DC Genesis je nyní k dispozici pro RailWorks! Kompletní s Amtrak auta Superliner, Genesis Další vlastnosti Amtrak fáze V a Amtrak 40. výročí půjčovny a zcela nové zvuky, ale i úplný a podrobný kabinou s kabinou, osvětlení, otevírání oken, pohyblivé slunečníky, blikající světla příkopu, automatický přechod Bell a mnohem více! Superliners jsou autobusy, zavazadel autobusy, restaurační vůz, Sightseer Lounge, Sleeper a varianty přechodu Sleeper, s působením světla brzdou status a osobní názory na všechny vozy.
Mé osobní screny:
ObrázekObrázekObrázekObrázek

ObrázekObrázekObrázekObrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Vlastik dne úte 06. zář 2011 22:12:38, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Roman »

Jen abych navnadil ty, kteří váhají nad koupí add-onu "Horseshoe Curve Expansion Pack" .
Většina už znáte trať z oficiálních stránek, tak přidám jen pár poznatků.
Trať je velmi dobře zpracovaná a detailní. Líbí se mi zvuky, jak vozidel, tak i trati a okolí. Nádherné je střídání počasí v aktivitách, v noci je opravdu tma . Stanice a obydlené oblasti jsou osvětlovány dynamickým rozptýleným světlem, které nasvicuje okolí poměrně ( a relisticky ) daleko. Mimo tyto oblasi nevidíte bez použití reflektoru téměř nic. A samozdřejmě průjezd obloukem s převýšením vnější kolejnice je požitek a pokud potkáte nebo předjíždíte vlak v oblouku je to nádhera.....
Zasazení add-onu do padesátých let se povedlo a vypadá věrně.
Silnou stránkou jsou scénáře, kde vozíte opravdu dlouhé vlaky. Také je názorně předvedeno několik nových prvků tvorby aktivit. Mimo jiné je možno přesně definovat místo zastavení na staniční koleji, destinaci nebo u nástupiště. Také zobrazování zpráv ve scénáři během hraní dostalo novou podobu a je možno doplnit i obrázek.
A co bych vyzdvihl z chování vozidel je fakt, že při neopatrném používání dynamické brzdy na 30 promilích , kdy vykolejil jeden díl lokomotivy se tak jako v reále při přetžení vlaku spustila rychlobrzda.
Doporučuji koupit :!: Za cenu , která je teď neprohloupíte.

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Amtrak Acela Express
Obrázek
Acela Express vlakovou soupravu v barvách Amtrak se skládá z motorový vůz, vůz první třídy, business class a kavárnou.Plně funkční pro Acela jsou funkce operačního náklonu, autentické zvukové efekty, otevírací přední okno, blikající světla a země detailní interiér kabiny, včetně fungování digitálních přístrojů,návěštění včetně rychlostí a odejmutí předního krytu pro spojení více jednotek.
Pár osobních screnů zde,jenom se mi stále nelíbí ta grafika :
ObrázekObrázekObrázekObrázek

ObrázekObrázekObrázek Obrázek
Baltazar
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. zář 2011 18:03:06

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Baltazar »

35€ za core RW3 hru, cca 20€ za North East corridor, 14€ za P42DC a 14€ za Acelu. Spolu 83€ a nezahrám si to , teda tak s cca 14 FPS. Tak neviem, buď som blázon ja, alebo oni :)) Je to škoda, potenciál v tom, je ale ako to vyzerá, tak to mali ešte aspoň pol roka testovať a až potom vypustiť von. Blbé je že okrem historického MS nieje alternatíva :(
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Roman »

Tak update WCML North na mě na první dojem působí příjemně a na rozdíl od Northeast Corridoru zůstala trať pro mně hratelná :)
Také jsou dokončené nějaké nové úseky a též nové scénaře.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Jinak poslední addony už mi dávají docela zabrat bez nahlédnutí do manuálu se stím rozjet viz třeba tento:
Obrázek
Zde je manuál a po proštudování poznáte že už to takový piko vláček není,a hlavně je mi monitor (F4) k ničemu když se přes něj nedá ovládat.
Download zde:
http://www.trainsimulator2012.cz/downlo ... il_subor=8
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Dotaz . Vlastní někdo addon Class 325 ?
Zajímá mě to hlavně z toho důvodu, že je jednotka uváděna jako dvousystémová a pokud jsem to dobře pochopil, mělo by toto být i simulováno....
Obrázek

Manuál:
http://www.trainsimulator2012.cz/downlo ... il_subor=9
bohužel v tom manuálu není zhora nic zajimavého,vyzkouším a dám vědět nebo udělám video.
Vyzkoušel,a jsem zklamán, je vidět že jednotku tvořili tvůrci z RSC a proto obsahuje jenom základní funkce (stěrače,pískování,směr,trubku a kombinovanou páku),pokud by někdo hledal nějáké budíky tak jsou tam jenom dva (vzduchový a rychlostní) ,video by v tomto případě bylo zbytečné tak alespoň screny z kabiny:
Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Jinak většina scénářů od RSC nebo WCML je v noci.
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Třída GG1 z Pennsylvania železnice
Obrázek
Rok výroby:1935-1943,ks 139,ukončení pravidelné služby v 1983.
výkon :3680 Kw a rychlost 100 mil/h ( 161 km/h).
V balíčku jsou přidány i scénáře pro trat NEC 2012,a zde pár screnů ze hry:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Protože mi přibily další nové kousky ohledně TS a zatím za tu dobu co mám RS/RW/TS se mi sbírka rozšířila na 120Gb addonů a doplnků,tak zde jsem pro zájemce připravil další manuály z nových addonů,pro případnou koupi těchto addonů a seznámení se s nimi,a to jsou :
a) Ohio Steel 2:
Obrázek

http://www.trainsimulator2012.cz/download/28/subor.pdf

b) Woodhead Line:
Obrázek

http://www.trainsimulator2012.cz/download/29/subor.pdf

Až bude chvilka tak se trošku více rozepíši.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Placené addony RailWorks ze Steamu

Příspěvek od Roman »

Woodhead Line doporučuji.
Chvilku jsem váhal , zda těch 30 euro obětovat ale nelituji.
Dle mého dokonce nejlepší addon od RSC.
U class 76 je parádní hlavně přechod serie/paralel s možností šuntování :o :o :o . Jen mi chybí nějaká porucha, zásah nadproudovky . Mašince můžu naložit co chci, ampérmetr je za rohem a nic se neděje. Maximálně se loko zklouzne. Tady je možnost buď použít standardně písek a nebo snížit proud motorů ( nebo vypnout ? ) na prvním podvozku.
Velice efektní jsou záblesky u sběračů. Hlavně v noci od protijedoucích vozidel :!:
Samostatné ovládání sběračů, osvětlení kabiny a přístrojů je už standart. Jen nevím proč není nadefinován světelný kužel před lokomotivou. To je velký nedostatek :evil: :evil: :evil: .
Trať samotná je velmi pěkně zpracována ( nějaké chybky se najdou ale na nic křiklavého jsem nenarazil ) a hlavně dobře hratelná.
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Další z komerčních addonů co byly optimalizovány na TS 2012 je Class 390 vysokorychlostní jednotka.

Obrázek

Nejen za sebe ale i za několik nespokojených co si to zakoupili ,mohu říci že investovat do tohoto addonu je jako peníze vyhodit oknem.
Jednotka nemá nastavené světlomety jako to mají všechny nové modely a nedisponuje kuželem světla,to že se tam nic nezměnilo tak dokazuje i to že jsou přidány manuály z roku 2010 a na chlup stejný jako zakoupená jednotka v tomto roce.(mám jí)
Co je nového tak přední sklo (kvůli dešti),vagon kde je pohled má osvětlení z lampiček,noční/denní osvětlení stanoviště a více verzí nátěrů.
Určitě to nemá cenu za 13€ ,pro milovníky co jezdí v dešti tak nutnost,ostatně jak už to bývá zvykem tak většina aktivit je v dešti a nebo ve tmě,a jedna perlička na závěr některé standard scénáře potřebují jednotku HST v jiném zbarvení než jsou default což mě příjde tak trochu nefér ještě schánět další vozidla do komerčního addonu,většina scénářů jich je pro trat WCML(-S).
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Roman »

Settle-Carlisle
Tak to vypadá, že od zdrcující a oprávněné kritiky na Donner Pass vydává RSC čím dál tím lepší addony. Po velice kladných ohlasech na UKTrainsim.com jsem addon zakoupil a musím říct, že je to paráda.
Trať má neuvěřitelnou atmosféru. Zpracování precizní a modely objektů perfektní. Použity jsou všechny nové funkce - převýšení , mapování oblohy s oblaky nad obzorem, vstup pasažéru na nástupiště s jednoho místa a další....
Ovšem, slabina se také najde. Tentokrát jím je vozidlový park. RSC dodalo s addonem staré modely ,jen optimalizované pro TS 2012. Zajímavostí je, že RSC už nadefinovalo (na rozdíl od Woodhead Line) dálkové světla, ale bez dynamického stínování. Je vidět že hratelnost je na prvním místě.
Hratelnost addonu je velké plus. Pozná se, že Kujoni umí optimalizovat své produkty. Ono jim asi nic jiného nezbývá ;)
Velké množství scénářů je na vysoké úrovni. Atmosféru dokresluje perfektně nastevené počasí...
Tak trochu jsem doufal, že poznám známé scenerie ještě s MSTS, které tuto trať obsahuje (i když z jiné epochy), ale musím přiznat, že jsem nepoznal nic.
Moje hodnocení je v tomto případě vysoké, kazí to jen vozidla - 90%.
Pokud se zdá 30euro hodně (a ono to je :mrgreen: ) , doporučuji zakoupit tento addon ihned, jak bude ve slevě na Steamu.


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Dnešek byl ve znamení nakupování a tak zde další ze sbírky:
ICE 3 od RSC:
Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
více screnů zde:
http://vlastinek.galerie.cz/5825959-rsc ... s#87757532
No co se týče samotného addonu tak si myslím že je to i zatím to nejlepší co RSC udělalo,addon na mě působí kladným dojmem za pozitívum považuji i scripta kde je funkční i AFB, a mnoho dalšího co v předchozích addonech od nich chybělo.
Tak jako Acela má rozdělávací předek pro napojení více jednotek a aktivity jsou jen pro trat Kolín-dusseldorf,zde je několik aktivit a jsou jak je už u RSC zvykem řazeny postupně od nejednoduších a poté tě to pustí na další,jsou tam i carrier scénáře a standart.
První mise je seznamovací a tak jako je u RSC zvykem vyskakuje co máš dělat a co co znamená.
Doporučuji ,nepochybuji že se za chvíli objeví s touto jednotkou i aktivity pro další německé tratě.
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Train Simulator – London Faversham High Speed
Pokud někdo váhá nad koupí uvedeného addonu tak zde je manuál:
http://www.trainsimulator2012.cz/download/46/subor.zip

Screny a download zde:
http://store.steampowered.com/app/222557
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

DB BR class423 ,další do flotily německých vozidel od RS:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Líbí se mi že už počítají u všech vozidel s kompletním zabezpečením (PZB,LZB a pod.)
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Class A4 Pacifics (vysoko rychlostní parní lokomotivy)
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět