DTG (RSC) official addons

Vše o novinkách RW ze světa
Ota11
Příspěvky: 4
Registrován: sob 11. říj 2008 13:17:07

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Ota11 »

Vřele doporučuji tento balíček je to sice hodně peněz ale zase výborný DASH9, GP9, SD70 a MARIAS PASS
http://store.steampowered.com/sub/27717/
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Jurajs_89 »

Metronom je venku. Cena: 13,90 €.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
screny lze zvětšit.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Z dílen vývojářů RSC nám vyjede další evropské vozidlo zvané Herkules:
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

EMD GP 20 (USA)
Obrázek Obrázek Obrázek
Jedna hard core mašinka,jak už někde bylo k vidění video o této mašince(resp. o jejím zprovoznění) tak tady je pro zájemce k downloadu manuál,musím říci že je to zatím nejsložitější zprovoznění co jsem kdy viděl,zprovoznění už není otázkou několika vteřin,a bez manuálu už asi tuplem né:
http://ulozto.cz/xVpz6zXu/southern-paci ... manual-pdf

Třeba někoho nadchne ke koupi,já osobně americké nemusím,tady tu jsem zkusil a musím říci že pokud to nestačíte rychle natočit aby se spustil generátor ,tak baterii vytlučete (cca.5 minut) a máte smůlu,a jediné co pomůže znovu spustit scénář.
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Pacific Surfliner® LA – San Diego
Další kousek pro fanoušky amerických tratí,tady je to oproti tratím kde se sotva zavadilo o město pravý opak,až na pár vyjímek všude samé města a obydlí.
Jak název napovídá trasa je dlouhá 128 mil (204km) a maximální rychlost se pohybuje 79/90 mil,trat ve v celku zajímavá už tím jak jsem psal že vede přes města a podél vody(zde se mi líbilo ty vlny na moři) a jinak s detailama si vyhráli,bohužel co se jím moc nepovedlo ten dálkový reflektor tak šajní že nejsou vidět barvy na návěstidlech a nejednou se mi stalo že jsem projel :roll: ,další negativ je v tom že jsou tam scénáře jen pro karierní režim a tudíž jiné scénáře tam nenajdete,hlavní vlak pro celou trasu je rozdělen na 3 díly (aby to asi nebyl takový zápřah najednou),jinak pro milovníky amerických železnic jasná volba,a zde pár screnů:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

DB BR Class 411 'ICE-T' EMU for Train Simulator 2014
Obrázek
Včera vyšel ,mám zakoupen o víkendu něco popíšu o něm.
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

MRCE ES 64 U2 'Taurus' Loco Taurus od RSC
Obrázek
Nevypadá vůbec špatně,jsem zvědav na jízdní vlastnosti ,i když v manuálu píšou že testy proběhly od členů HRQ tak uvidíme.
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Je zajímavé že poslední dobou začala společnost RSC spolupracovat s více subjekty a proto pomalu jednou za týden vydají nový model ,či trat ,takový souhrn toho co bylo vydáno poslední době a co se chystá vydat je zde:(zatím mám vše ,v případě zájmu mohu nahrát manuál).
Vydáno
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Bude vydáno:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Intercity Class 91 RSC
Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Video:
http://youtu.be/C5nz_nRDbFc
Zajímavostí je to že to je jediná anglická lokomotiva která má dvě rozdílná stanoviště strojvedoucího ,tak jak je vidět na screnech.
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

DB BR 145 RSC
Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

A vypadá to že bude i DB BR 189 od RSC :
Obrázek
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Class 92 Railfreight od RSC
Britská železniční třída 92 je duální napětí elektrické lokomotivy, které mohou běžet na 25 kV AC od horních drátů nebo 750 V DC z třetí kolejnice. To je určený speciálně pro provoz služeb tunelem pod Lamanšským průlivem mezi Británií a Francií.
Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Video z ovládání v HD:
http://youtu.be/lVvZdQbR-cg
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Pár soukromých screnů z nových loko DB ,145,146,189:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Co se chystá nového v nejbližších dnech od RSC:
Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek
Jsem zvědav co k trati bude za vozidla ,hodilo by se něco co ještě v TS pro DB není.
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Nové screny ze vznikajícího addonu Munich - Garmisch - Partenkirchen:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

addon Munich - Garmisch - Partenkirchen:
Nové screny:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Docela se mi to začíná líbit.
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Natočil jsem video v HD :
Metro-North Kawasaki M8 New York (Grand Central Terminal)-New Rochelle Amtrak.
https://www.youtube.com/watch?v=i5TClukVQsc
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Roman »

Jelikož jsem byl obdarován kreditem na steamu, tak jsem si koupil pár nových addonů.
Jako první zhodnotím HY-New Haven.
Pro mě milé překvapení. Použití 3D pražců nijak neruší a asi i na fps to nemá výrazný vliv. Samozřejmě se jedná o jednoduché objekty a ne o pražce s modelovanými šrouby a uchycením kolejnice. Trať a její okolí je provedeno pěkně a co mě ohromilo je hustota zástavby, hlavně v New Yorku. Okamžitě jsem si vybavil msts, kde jsem kdysi na pražské hlavní nádraží s pár domečky v nejbližším okolí tratě doskákal s fps 15 :D . Tady je vše neuvěřitelně detailně zpracováno a přesto i pro mě pořád hratelné bez snižovaní nastavení. Mimo NewYork je fps bez problému mezi 30 - 40 a bez nějakého zasekávání či chvilkového výrazného snížení.
Co se mi líbí je to, že i scénáře , pokud tedy máte projet celou trať, jsou rozděleny na dvě části a tak netrvá žádný víc jak hodinu (přibližně). Já opravdu nejsem z těch, co sedí tři hodiny (a více) a jedou, a jedou :D .
A lokomotivy obsažené v addonu jsou pro mě také překvapením. Pěkně zpracované včetně zabezpečovacího zařízení .
Já osobně můžu addon jen doporučit i přes některé klasické chyby RSC na některých screenech níže. Ještě dodám, že jsem tento addon stihl koupit v akci probíhající v minulých týdnech včetně HHP-8 která mě , na rozdíl od lokomotivy obsažené v addonu trati zklamala, hlavně co se funkčnosti týče :( . Možná i proto, že jsem se na ni těšil, jelikož v msts byla v začátcích moje nejoblíbenější :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek


A ty chyby :
Obrázek
Obrázek


Dalším addonem je novinka Munich - Garmisch.
Tady jsem kupoval s obavou ohledně vozidel (BR 426) . A je to ještě horší. Ty jednotky jak exteriérem, tak provedením kabiny, funkčností a jízdními vlastnostmi jsou tragédie. Strašný :D .
Ovšem samotná trať je zážitek. zatím vrchol toho, co RSC nabídlo. Samozřejmě je to i otázka vkusu ale mě se do něj trefili. Nemůžu srovnávat realističnost provedení, protože jsem tam nikdy nebyl, ale atmosféra tratě je perfektní. Projel jsem to během pár dní křížem krážem a moc se mi to líbí. Samozřejmě s většinou vozidly, které mi ten zážitek nezkazí :D . Ani jsem nevyšmejdil ty klasické chyby RSC, jako trolej mimo... Je fakt, že u té jednotky 426 je drát skrz ližinu sběrače, ale to zapadá do nekvalitního provedení té jednotky. U jiných elektrických vozidel jsem si toho při jízdě na této trati nevšiml. Ohledně grafiky je to stále ten starý TS 2014 :D . Klepe se to stejně jako kterýkoli jiný addon v RW. Hratelnost opět dobrá, u mě mezi 30-40 fps. I v Mnichově, který prakticky totožný s tím, co známe s Munich - Augsburg.
Tady jednoznačně doporučuji , nespálíte se.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

A také další pěkná trat : Liverpool-Manchester
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
Vlastik

DTG (RSC) official addons

Příspěvek od Vlastik »

Nové!
Obrázek

Obrázek
Odpovědět