ES64F4

Odpovědět
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

ES64F4

Příspěvek od Jurajs_89 »

Ahoj, stáhl jsem si ES64F4, a po přidání souboru a zaškrtnutí do hry, se mi sice zobrazí v nabídce, ale když na něj kliknu, tak se nic neděje. Uměl by mi někdo pomoci?
Díky.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

Re: ES64F4

Příspěvek od Vlastik »

Ahoj, stáhl jsem si ES64F4, a po přidání souboru a zaškrtnutí do hry, se mi sice zobrazí v nabídce, ale když na něj kliknu, tak se nic neděje. Uměl by mi někdo pomoci?
Díky.
To co jsi si stáhl ,jsou jenom skíny musíš mít originál model k tomu.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: ES64F4

Příspěvek od Jurajs_89 »

Díky Vlastíkovi se mi podařilo model rozchodit, takže se s vámi můžu podělit o zážitek.

Model exteriéru vypadá poměrně pěkně. Střecha je krásně vymodelovaná, s mnoha doplňky, na kolik se to však shoduje s realitou neřeším. Různá madla jsou samozřejmostí, ale co je škoda, tak není vymodelován PZB snímač.

Kabina nevypadá zle, překvapilo mě, že je vymodelovaná, čekal jsem umístění na výchozí DB101. Takže plus. Ale: mizerná textura, pravý panel pro jistotu vypnut (jen četný obdélník). Co je však jedna z nejdůležitějších věcí: brzdiče. Animovaný brzdit průběžné brzdy je fajn, ale lepší by bylo, kdyby nebyl o 180° otočen. Vedle něj brzdič EDB sice je, i animovaný (brzdit přes klávesnici se dá), leč napojen na funkci přídavné brzdy a též o 180° otočen. A konečně brzdič přídavné brzdy pro jistotu jen statický. Vlastně krom plynu je cokoliv statické, světla, písek...
Posazení kamery je příšerné. Strojvedoucí sedí doslova namáčknut na pult, a nevidí na manometry, což je docela problém, ke kterému se ještě dostanu. Zde se krásně hodí ten program na změnu posedu.

Zvuky mi přijdou výchozí, snad jen písek má jiný zvuk. Při venkovním pohledu mašina pořád syčí, což je takové nereálné. A teď ten problém. Chybí odfuk vzduchu při brždění, takže nevíte, jestli už brzdíte nebo ne. Z pohledu na trať to není vidět, takže musíte furt hýbat s kamerou.

Model i přes četnou kritiku hodnotím kladně, a mezi příznivci moderních mašin by rozhodně neměl chybět. Download najdete v nové sekci, kterou vytvořil Josef72.

A ještě pár obrázků z Romanovy tratě:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: ES64F4

Příspěvek od Hekl338 »

Len taky dotaz, to je RW2? Graficky to vypada tragicky, tak teraz neviem, cim to je, addonom, alebo grafikou?
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: ES64F4

Příspěvek od Jurajs_89 »

To bude mojí grafikou.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

Re: ES64F4

Příspěvek od Vlastik »

Model i přes četnou kritiku hodnotím kladně, a mezi příznivci moderních mašin by rozhodně neměl chybět. Download najdete v nové sekci, kterou vytvořil Josef72.
Jenom takový dotaz,pokud chci něco hodnotit stálo by třeba zato napsat z jakého roku je ten mode,tento model je z roku 2011 a tudíž je 2 roky starý.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: ES64F4

Příspěvek od Hekl338 »

Kvalitou to odpoveda presne modelu v msts a az si trufam tvrdit, ze je to ten isty model:
Obrázek Vacsina veci robena cez alfu a to vcetne izolatrov, takze "optimalny" model a povedal by som, ze nepouzitelny v MSTS natoz v RW.
Vlastik

Re: ES64F4

Příspěvek od Vlastik »

Kvalitou to odpoveda presne modelu v msts a az si trufam tvrdit, ze je to ten isty model:
autor to tam i píše že je to konvert z msts modelu,proto mě příjdou takovéto mini recenze dost scestné,ale snaha se cení.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: ES64F4

Příspěvek od Jurajs_89 »

No, a ta mašina si libuje ve skluzu, chodí do něj tak často, až to hezký není. Docela rád bych si jí zkusil v reálu...
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Odpovědět