CZ Fals OKDD

Odkazy na vydané objekty, modely, tratě, atd...
Pravidla fóra
Funkcia sekcie Download
V tejto sekcií sa budú zhromažďovať iba vlákna s odkazmi na jednotlivé downloady, alebo stránky s downloadmi. Tieto vlákna budú následne zamknuté kvôli zachovaniu prehľadnosti. K jednotlivým downloadom sa môžete vyjadriť v príslušných vláknach v iných sekciách. Ďakujem za pochopenie...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ Fals OKDD

Příspěvek od Pikku »

Vlastik píše: ... je připraven k downloadu nákladní vagon patřící společnosti OKDD a to hned v 5 variantách...
Škoda, že model nepodporuje nakládku uhlí nebo vápence, bylo by to v RS víc zábavné. Také se mi ze screenů zdá, že modelu zcela chybí stín - jinak díky za každý alespoň trochu funkční model pro RS. Stáhnout mi ovšem stále nejde :(
Dennis
Příspěvky: 8
Registrován: úte 20. led 2009 8:05:57
Bydliště: Ostrava střed
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ Fals OKDD

Příspěvek od Dennis »

Model jsem upnul i na můj web - ?????

Vagón Falls-z u OKD-D vozí jen uhlí a koks, je to napsané i na bočnici. Stín tam není no...
Ostrava !!!
Vlastik

Re: CZ Fals OKDD

Příspěvek od Vlastik »

Také jsem si všiml zrcadlových nápisů vzniklo to klonováním to se časem opraví,nicméně mě zaujala jiná věc a to toto:
Horší je ale chování při spřahování
Doplněno !
Model prošel docela tvrdým testem a testováno to bylo jak na default vozidlech DB,tak i na vozidlech FS a nic takového mě to nedělalo,
"nicméně musím dát za pravdu Michalovi že jsem opomněl vyzkoušet manuální připojení,vůbec mě to nenapadlo,a tak jsem nelenil a vše dal do původního stavu tak aby se dalo manuálně připojovat a při té příležitosti jsem protože i default vozidla se docela dost prolínaly upravil a do balíčku přiložil i upravený soubor default vozidla DB 294."
Přiložený soubor zkopírovat zde a původní zálohovat!
x:\Rail Simulator\Assets\Kuju\RailSimulator\RailVehicles\Diesel\BR294\Default\Engine\xxx

Když už jsem se koukal na ty blueprinty tak jsem tam dodělal animaci nákladu,byly tu připomínky a na stíny taky časem dojde.


Upozorňuji že na dlouhou dobu je to poslední verze těchto vozů!
Animace funguje u vozů kde je uvedeno uhlí!
Naposledy upravil(a) Vlastik dne sob 04. črc 2009 22:25:58, celkem upraveno 2 x.
Vlastik

Re: CZ Fals OKDD

Příspěvek od Vlastik »

Upozornění pro všechny co si stáhli vozy CZ_Fals,o příspěvek výše je nejnovější verze 1.5 i s povídáním !
Vlastik

Re: CZ Fals OKDD

Příspěvek od Vlastik »

Jelikož v Railworks ,jsou jinak nastavené blueprinty pro vozidla a spřáhla připravuji vydání nové verze 2.0 těchto vozů,doplněnou o stíny a některé drobnosti.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ Fals OKDD

Příspěvek od Josef72 »

Díky.
Vlastik

Re: CZ Fals OKDD

Příspěvek od Vlastik »

To znamená, že vozy vytvořené pro RS nefungují pod RW?
Fungují,jenom je potřeba upravit wagon blueprint hlavně tedy kolizní box,neboť upravili vzdálenost od středu a rozdíl dělal cca 20 cm mezi nárazníky což je dost.

Další je to že v RS nebyla možnost editace blueprintu pro spřáhla a tudiž se nastavovali jenom nárazníky u sebe,v RW je tento blueprint upraven a pokud uživatel si nevytvoří svůj nový pro vozidlo,tak jsou tam přednastavené hodnoty natáhnutí při rozjezdu nesmyslně vysoké a tudiž nereálné cca 30-50cm na jeden vagon mezi nárazníky (mezera).

Jako optimální se mi jeví min. natáhnutí 0,max. natáhnutí 2-5cm,a při brždění 1cm,nicméně je potřeba toto doladit,a díky tomu že se kompletně rozhází nájezdová vzdálenost kvůli jiným podmínkám stanov kolizního boxu je to na přepracování celého.Další je ten fakt že je udělaný extra blueprint pro brzdy a osobní vozy,nicméně zatím mě v RW nefungoval.
Vlastik

Re: CZ Fals OKDD

Příspěvek od Vlastik »

Nová verze vozů Fals-z ,verze 2:0
Nové:
a) upraveno mapování (zrcadlové texty,chyby a pod.),
b) dosazen stín (kastle +podvozek),
c) dosazen Lod (plynulejší pohyb),
d) nakládka zkrácena z 5 na cca 1.minutu,
e) všechny vozy jsou jako průběžně propojené,
f) první a cizí ještě navíc koncový.
CZ_Fals-z_v20a.jpg
CZ_Fals-z_v20b.jpg
animace_nakladu.jpg


Důležité:není asi kompatibilní s předchozími verzemi,pokud někdo si do RW nainstaloval verzi 1.5 a nižšší ,je potřeba ručně smazat před instalací složku Freight která se nachází zde "c:\Program Files\Steam\steamapps\common\railworks\Assets\CZ_objects\CD_Addon\RailVehicles\Freight,a poté teprve instalovat verzi 2.0!
Není kompatibilní s RS 1!

Pro moderátory:
Prosím o promazání příspěvků tak aby zůslala přehlednost,a umístili to třeba do hydeparku,děkuji.

Download zde :
Novější verze!
Naposledy upravil(a) Vlastik dne pon 02. zář 2013 17:40:04, celkem upraveno 3 x.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ Fals OKDD

Příspěvek od Josef72 »

Díky.
Vlastik

Re: CZ Fals OKDD

Příspěvek od Vlastik »

Protože mi přišlo pár dopisů,ohledně těchto modelů že v TS 2013 se při nakládce chovají divně a vždy vykolejí viz scren:
Obrázek
Rozhodl jsem se na tuto problematiku podívat a pokud se mi to povede tak problém vyřešit,problém se mi povedlo vyřešit a protože jsem stejně musel každý model který byl z roku 2009 v maxku otevřít a upravit tak jsem odstranil stíny,do blueprintu jsem okopíroval od vR brzdy (rozdělovač a ruční brzdu) takže se starým modelem z roku 2009 už toho moc nenaděláte,hlavní je že se stím bude moci jezdit,pokud by měl někdo zájem na úpravě blueprintů tak mu ho pošlu,jinak oproti dřívější verzi 2.0 jsou všechny modely i s koncema (ve verzi 2.0 byl jen jeden).
Modely budou pak v downloadu u Josefa.
Pár screnů:
Obrázek Obrázek Obrázek
Vlastik

Re: CZ Fals OKDD

Příspěvek od Vlastik »

Dnes jsem Josefovi poslal i upravené nákladní vagony co podporují nakladku i vykládku v TS 2013 a tak nová verze 2.01 bude k downloadu u něj,je na něm za jak dlouho je umístí na web:

Obrázek

Ke stažení zde :

http://rw.simtrains.eu/Josef72/Vlastik/
erik227
Příspěvky: 11
Registrován: pát 26. pro 2014 11:48:06

Re: CZ Fals OKDD

Příspěvek od erik227 »

prosím vás kde sa dá stiahnuť tento model ten link je nefunkčný :?
Vlastik

Re: CZ Fals OKDD

Příspěvek od Vlastik »

erik227 píše:prosím vás kde sa dá stiahnuť tento model ten link je nefunkčný :?
Zde ,sekce vagony:
http://railworks.ofpmafia.eu/index.php/dl
motorak28
Příspěvky: 59
Registrován: stř 02. bře 2016 11:14:00

Re: CZ Fals OKDD

Příspěvek od motorak28 »

A teď se, prosím, dají stáhnout kde?
Odpovědět