pořádek v českých addons

Odkazy na vydané objekty, modely, tratě, atd...
Pravidla fóra
Funkcia sekcie Download
V tejto sekcií sa budú zhromažďovať iba vlákna s odkazmi na jednotlivé downloady, alebo stránky s downloadmi. Tieto vlákna budú následne zamknuté kvôli zachovaniu prehľadnosti. K jednotlivým downloadom sa môžete vyjadriť v príslušných vláknach v iných sekciách. Ďakujem za pochopenie...
Odpovědět
okoun
Příspěvky: 9
Registrován: úte 21. úno 2012 10:23:55

pořádek v českých addons

Příspěvek od okoun »

Vážení prvně bych rád poděkoval všem, kteří pracují na všech českých addons.

Jediné co mi ale děsně vadí, je to že neexituje žádné sjednocení těchto doplňků jako tomu je napíklad na steam worshopu či placených addons.
Bylo by nějak složité prostě udělat jeden velký CZ balík a tam mít vše a pravidělně to aktualiozvat, když bude třeba?

Dám příklad jeden za všechny. Prakticky nejsem stavu zprovoznit a už to relativně dělám několik večerů známou testovací trať, protože neustále mi to hlásí, že mi něco chybí, nějaký vagon či prostě něco...

V tratích často bývá nějaký návod jako, že tu si staněte to tu zase to a kolikrát ani přesně není napsáno co, jen odkaz někam, který ani kolikrát nejde, prostě je to takové zmatené vše.

To můj názor, děkuji
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: pořádek v českých addons

Příspěvek od Vlastik »

okoun píše:Vážení prvně bych rád poděkoval všem, kteří pracují na všech českých addons.

Jediné co mi ale děsně vadí, je to že neexituje žádné sjednocení těchto doplňků jako tomu je napíklad na steam worshopu či placených addons.
Bylo by nějak složité prostě udělat jeden velký CZ balík a tam mít vše a pravidělně to aktualiozvat, když bude třeba?

Dám příklad jeden za všechny. Prakticky nejsem stavu zprovoznit a už to relativně dělám několik večerů známou testovací trať, protože neustále mi to hlásí, že mi něco chybí, nějaký vagon či prostě něco...

V tratích často bývá nějaký návod jako, že tu si staněte to tu zase to a kolikrát ani přesně není napsáno co, jen odkaz někam, který ani kolikrát nejde, prostě je to takové zmatené vše.

To můj názor, děkuji
K tomu v zasade tri veci.
a) neexistuje tolik stranek s ceskou tvorbou,takze neni problem si ty stranky projit a uvedene objekty si postahovat.
b) kazdy autor ma svoje stranky na railworks je velka databaze objektů autoru kde je primo download a nebo odkaz na nej.
c) pokud autor vytvori scener tak by mel uvest co jsou tam za vozidla nebo z jakeho addonu pokud je to nestandartni,to same autor trati,takze pokud to tam neni tak se obratit na nej.
okoun
Příspěvky: 9
Registrován: úte 21. úno 2012 10:23:55

Re: pořádek v českých addons

Příspěvek od okoun »

ano těch stránek není tolik, ale je hodně download souborů různě rozházených v různých verzí a podobně.

tady jeden příklad z návodu instalace testovací tratě 5.

"Pro správnou funkčnost je třeba mít nainstalované Assets (Hekl, naše společná tvorba) dostupné zde:

http://modely-msts.cz/traterw.html "

odkaz na tyto stránky směřuje někam, kde jdou ke stažení 3 tratě?? Hekl to je asi autor či co. Takže stahnout jako tyto 3 tratě?
no samozřejmě že to nefunguje ani po stažení těchto tří tratí :)

takže právě jestli to chápu dobře tak nezbude nic jiného než vymést všechny CZ stránky a vše postahovat, no práce na pár hodin, že.
obávám se že to stejně nedopadne dobře protože nastanou různé kolize.

jinak tady je celý text:
"
Jedná se o finální aktualizaci, kterou z mé strany definitivně uzavírám Testovací trať.

Pro správnou funkčnost je třeba mít nainstalované Assets (Hekl, naše společná tvorba) dostupné zde:

http://modely-msts.cz/traterw.html

Instalujte vždy nejdříve Assets pack a hlavně ve správném pořadí !!!

Pokud máte nainstalovánu nějakou starší verzi Testovací tratě, doporučuji provést odinstalaci nebo smazání složky "68fd3722-bfd3-4b4e-b3cc-560034ec16d2"

Přiložené scénáře nemusí být funkční. Pokud na nějaký takový ve svém PC narazíte, raději jej odstraňte. Myslím ale, že většina scénářů by měla být "sjízdná" ;) .

Tato verze nemá nic společného s různými předělávkami a úpravami, ať povolenými nebo ne :-) .

Příjemnou zábavu."


je tam někde něco psáno o tom kde stahnout například loko a vagony? já to tedy nevidím :)
lukowicz
Příspěvky: 1
Registrován: stř 13. dub 2011 18:15:42

Re: pořádek v českých addons

Příspěvek od lukowicz »

Navíc už tam není ani to co je třeba stáhnout, žádný asets, nic :( Přítom návod na instalaci a co je vše potřeba zmiňuje asets. Bez něho to nepojede.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: pořádek v českých addons

Příspěvek od Vlastik »

lukowicz píše:Navíc už tam není ani to co je třeba stáhnout, žádný asets, nic :( Přítom návod na instalaci a co je vše potřeba zmiňuje asets. Bez něho to nepojede.
Autor to napsal jasne,neni k tomu treba komentar,takze nezbyva nez to respektovat.
Roman píše:Ale to už pak je věc stavitelů a já od toho dávám ruce pryč. A hlavně nemusím řešit souvislosti s TT. TT byl největší omyl a chyba. Bohužel mě tenkrát nenapadlo, že nebudou využívat stavitelé věci dané ke stažení ale budou brakovat trať
MOD edit: Text vyjádření ohledně assetů umístěn do citace, aby bylo zřejmé, kdo je autorem výroku.
mikši
Příspěvky: 40
Registrován: ned 10. led 2016 13:42:13

Re: pořádek v českých addons

Příspěvek od mikši »

Hele Romane,
ty jsi pro RW vytvořil fantastické věci ( !!! ),
zvláště Testovací trať !!!
Znova a znova opakuji,
( a rozhodně tak nečiním pouze za sebe ),
je to skutečně TO nejlepší,
co se FREE projektů týče.
Moc ti za to děkujeme
a budeme vždycky rádi,
když ještě občas sem tam někde "přiložíš ruku k dílu",
třeba propracovaným QuickDrive "Praha - Tábor".

Pohybujeme se v dětských neziskovách,
vím moc dobře,
že je mnohdy zpětná vazba ke zvracení,
takže plně chápu tvé rozhodnutí.
Mnohdy v poslední době takto činím také.
Odpovědět