Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Odkazy na vydané objekty, modely, tratě, atd...
Pravidla fóra
Funkcia sekcie Download
V tejto sekcií sa budú zhromažďovať iba vlákna s odkazmi na jednotlivé downloady, alebo stránky s downloadmi. Tieto vlákna budú následne zamknuté kvôli zachovaniu prehľadnosti. K jednotlivým downloadom sa môžete vyjadriť v príslušných vláknach v iných sekciách. Ďakujem za pochopenie...
Vlastik

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od Vlastik »

Nová verze návěstidel ČD,ŽS verze 2.0 z 06.08.2010
Jedná se o kompletní železniční návěstní systém ČD,a ŽSSK připravený dle předpisu D1 a Ž1.
Důrazně doporučuji si přečíst všechny dodané materiály co jsou v balíčku a pokud někdo má starou verzi tak jí kompletně smazat!
Každé návěstidlo má alespoň jeden blueprint s nastaveným linkem 2,vzhledem k tomu že jsem jich dost používal a byl nucen upravit mají některá návěstidla více linek,je proto dobré si nejdříve zkontrolovat počet linek jestli už není vytvořen a pak teprve přistoupit k tvorbě nového!
Posunová návěstidla mají všechny nejméně 00-08 linek a trpasličí až do 15 linek.

Model je součástí nejnovějšího balíku !
Naposledy upravil(a) Vlastik dne čtv 04. srp 2011 16:06:30, celkem upraveno 3 x.
Vlastik

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od Vlastik »

Návěstidla AŽD,Ruská verze 2.0 upd 04.09.2010
Protože bylo zjištěno že při použítí návěstidel pro posun (Se) se chovají některé vlaky co jedou
jako traffic nekorektně ,bylo přistoupeno k následujícím změnám.
Hlavních návěstidel se tento update netýká.
Nové:
Po nainstalování update se v RW u názvů posunových návěstidlel objeví dva názvy a to :
1. Npos. (nefunkční posun) okolo tohoto návěstidla posunu traffic projede bez zastavení.
2. Fpos. ( funkční posun ) zde platí to že vlaky budou na modrou stát a na bílou pojedou.
Více se dozvíte v přiloženém manuálu,doporučuji tak jako vždy proštudovat ,nové pasáže jsou postraně označeny svislou čárou.
Nazvy_Se.jpg
Důležité:
Doporučuji z trati odstranit všechna návěstidla pro posun Se,a to i v případě již stavitelem vytvořených
blueprintů a nová případně vytvořit až po update 04092010.
Stávající návěstidla pro posun se všechny stanou jako Fpos. Tedy funkční.

Model je součástí nejnovějšího balíku !
Naposledy upravil(a) Vlastik dne čtv 04. srp 2011 16:06:45, celkem upraveno 3 x.
Vlastik

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od Vlastik »

Návěstidla AŽD,Ruská verze 2.0 upd 04.11.2010

Nové:
Protože bylo nutné u posunových návěstidel Npos. vždy zadávat do ID slovo "TRAT" a v případě velkých stanic by se člověk upsal,
požádal jsem Dušana o alternatívu tak aby nebylo potřeba toto slovo tam po novému zapisovat a stávající umístěná návěstidla zůstaly
se slovem "TRAT" funkční.
Instalace ,pouze za předpokladů že máte předtím update z 04.09.2010:
zkopírovat tyto dva soubory sem a dát přepsat:
c:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\railworks\Assets\CZ_objects\CD_Addon\Railnetwork\Signals\CD\....
Pozn:
V případě jakýchkoliv updatů je potřeba vždy vše instalovat popořádku!

Model je součástí nejnovějšího balíku !
Naposledy upravil(a) Vlastik dne čtv 04. srp 2011 16:07:01, celkem upraveno 2 x.
Vlastik

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od Vlastik »

Nová verze návěstidel ČD,ŽS verze 2.5 z 05.01.2011
Jedná se o kompletní železniční návěstní systém ČD,a ŽSSK připravený dle předpisu D1 a Ž1.

Původní:
Každé návěstidlo má alespoň jeden blueprint s nastaveným linkem 2,vzhledem k tomu že jsem jich dost používal a byl nucen upravit mají některá návěstidla více linek,je proto dobré si nejdříve zkontrolovat počet linek jestli už není vytvořen a pak teprve přistoupit k tvorbě nového!
Posunová návěstidla mají všechny nejméně 00-08 linek a trpasličí až do 15 linek.
Nové:
Obsahuje všechny předešlé updaty,
několik nových verzí návěstidel tak jak jsem je zaregistroval při toulkách,předně to jsou verze kde se na koridoru využívají návěstidla kde je poslední světlo slepé.
Přepracován katalog do přehlednější podoby a opět nové vzorníky pro vytištění (As,Am,At).
Nové verze:
As05_V12,As05a_V11(příklad:používá se v Libni)
As02pr02 předvěsti s malými štíty na sloupku(používá se při vjezdu z Malešic a na Blatov)
As06,06a,06b_V19 kombinace rychlosti s indikátorovou tabůlkou (vjezd Blatov,Běchovice a pod.)
At05_V04 (odjezd Hrabovka).
Opraven script pro vložená návěstidla(neblikaly bíle).
Naposledy upravil(a) Vlastik dne pát 04. led 2013 11:40:55, celkem upraveno 1 x.
Vlastik

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od Vlastik »

Nová verze návěstidel ČD,ŽS verze 2.7a z 03.06.2013
Jedná se o kompletní železniční návěstní systém ČD,a ŽSSK připravený dle předpisu D1 a Ž1.
Aktualizovaná verze z 3.6.2013 obsahuje i poslední verzi scriptů (s přenosem VZ),vše je v rwp a je to tedy pohromadě, instalovat postupně (od 1_ až 5_)a platí pro ty co si stahují od dnešní půlnoci a nebo jim nefunguje přenos VZ.
Download zde:
nová verze 2.7b
Info:
Důležité info:
vzhledem k tomu že před rokem byly hotové návěstidla s úpravami pro verzi návěstidel 3.0,
a díky člověku co měl nastarosti scripta k jejich vydání nedošlo,a byla na test vydána jenom beta verze,
která se omylem dostala na veřejnost z tratí PBO,bylo potřeba udělat upravenou verzi která bude jednotná
a funkční pro obě (všechny) tratě.

Důrazně doporučuji jako první po downloadu si přečíst cti_mne.txt,je tam komplet co se musí udělat , co je nového ,jak instalovat a co upravit!
Naposledy upravil(a) Vlastik dne pon 23. zář 2013 19:25:23, celkem upraveno 1 x.
Vlastik

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od Vlastik »

Nová verze návěstidel ČD,ŽS verze 2.7b z 23.09.2013
Jedná se o kompletní železniční návěstní systém ČD,a ŽSSK připravený dle předpisu D1 a Ž1.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Verze novinek (každá novější verze má zapracováno vše z té předešlé):
2.7 základní verze návěstidel a scriptů bez přenosů VZ,
2.7a zapracován do scriptu přenos návěstí na lokomotivu (Michal),
2.7b úprava script aby nedocházelo k padání hry při jízdě po nesprávné koleji (Michal),
Download zde:

http://rw.simtrains.eu/Josef72/Vlastik/


Důležité info:
Pro ty co mají staženou verzi návěstidel 2.7a ,tak těm postačí si stáhnout jenom aktuální balíček script "5_CZ_Scripts_v2.02v_23092013" ,(verze návěstidel 2.7b tento balíček už obsahuje) a je zbytečné aby znovu stahovali těch 80Mb.

Důrazně doporučuji jako první po downloadu si přečíst cti_mne.txt,je tam komplet co se musí udělat , co je nového ,jak instalovat a co upravit!
Naposledy upravil(a) Vlastik dne pon 23. zář 2013 20:06:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
drew
Příspěvky: 62
Registrován: pát 11. úno 2011 10:07:26
Bydliště: Praha 5 Košíře

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od drew »

Ahoj Vlasto, mám dotaz na verzování objektů: verze jsou kumulativní, nebo rozdílové? Tzn - pokud chci přenos na loko tak potřebuji v2.7a ale nemohu jezdit po nesprávné. Potud jasno. Pokud chci jezdit po nesprávné a současně mít přenos na loko tak verze 2.7b. Jasno. Ale ve verzi 2.7b mám zároveň obsaženo vše z verze 2.7a?
Děkuji, drew
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
---::| mapa MODRAVA - nejlepší na dlouhé jízdy |::---
MSTS->Trainz...TS2009->RW3...TS2013DeLuxe @ iPentium Dual E2220; nV GTX285; W7homeSP1
Vlastik

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od Vlastik »

Ale ve verzi 2.7b mám zároveň obsaženo vše z verze 2.7a?
Myslel jsem že je to jasné,ale asi není pro ty co si stahují návěstidla poprvé tak si musejí stáhnout kompletní balík verze poslední 2.7b (jiný už ke stažení není) a ten už obsahuje i změnu scriptu kvůli kterému se muselo číslo (písmeno )posunout na vyšší verzi.
Protože aby nedocházelo k tomu že by byly stížnosti že není něco kompletního tak byl vydaný pro nové celý aktuální balík,pro ti co mají předešlou verzi staženou tak stačí stáhnout jenom update což je balíček 5_ ,který byl vlastně změněn,ostatní je stejné jako ve verzi 2.7 a 2.7a samozřejmě pokud je to kompletní balík tak je tam zapracováno vše předešlé a je to vzájemně kompatibilní.
Doufám že jsem to napsal už srozumitelně :D
Uživatelský avatar
drew
Příspěvky: 62
Registrován: pát 11. úno 2011 10:07:26
Bydliště: Praha 5 Košíře

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od drew »

Vlastik píše:Doufám že jsem to napsal už srozumitelně :D
Perfektní, díky! :geek: :arrow: :mrgreen:
drew
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
---::| mapa MODRAVA - nejlepší na dlouhé jízdy |::---
MSTS->Trainz...TS2009->RW3...TS2013DeLuxe @ iPentium Dual E2220; nV GTX285; W7homeSP1
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od 750225lentilka »

Ahoj, buď jsem slepý, anebo nejsem, ale jsou k mání i návěstidla dle předpisu D3? Tj. Lichoběžníková tabulka a žlutá tabulka s návěstí výstraha (neproměnná) ?? Docela by se mi šikla a pamatuju se, že kdysi dáávno ten lichoběžník byl. Teď ho ale za boha nemůžu najít. :oops: :cry:
Vlastik

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od Vlastik »

750225lentilka píše:Ahoj, buď jsem slepý, anebo nejsem, ale jsou k mání i návěstidla dle předpisu D3? Tj. Lichoběžníková tabulka a žlutá tabulka s návěstí výstraha (neproměnná) ?? Docela by se mi šikla a pamatuju se, že kdysi dáávno ten lichoběžník byl. Teď ho ale za boha nemůžu najít. :oops: :cry:
Tyto návěstidla byly v plánu ,bohužel z nich sešlo protože nebyl kdo by je nascriptoval.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od Roman »

750225lentilka píše:Ahoj, buď jsem slepý, anebo nejsem, ale jsou k mání i návěstidla dle předpisu D3? Tj. Lichoběžníková tabulka a žlutá tabulka s návěstí výstraha (neproměnná) ?? Docela by se mi šikla a pamatuju se, že kdysi dáávno ten lichoběžník byl. Teď ho ale za boha nemůžu najít. :oops: :cry:
Já je budu potřebovat, tak budou :-) . Ale momentálně mám úplně jiné starosti , tak později ;-) .
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od 750225lentilka »

V pořádku, to počká, tak tam holt zatím budou na vjezdech klasický návěstidla :D :D
Uživatelský avatar
Zdeněk Itterheim
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 05. čer 2008 20:36:20
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od Zdeněk Itterheim »

Ty Vlasto,

obul jsem se do tvorby aktivit a docela mi nadzvedly např. jízda posunu - po bílých. Ať je to trať Romana či mubeho prostě to nejede. Např. první klacek musím projet na stuj a pak to nějak jde. Tedy otázka, je vůbec reálné aby to někdy nějak fungovalo alespoň přibližně jako v reale?
Vlastik

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od Vlastik »

Zdeněk Itterheim píše:Ty Vlasto,

obul jsem se do tvorby aktivit a docela mi nadzvedly např. jízda posunu - po bílých. Ať je to trať Romana či mubeho prostě to nejede. Např. první klacek musím projet na stuj a pak to nějak jde. Tedy otázka, je vůbec reálné aby to někdy nějak fungovalo alespoň přibližně jako v reale?
Ano,máš pravdu od verze 2013/2014 návěstidla nefungují korektně žádná ,ani v jejich (RSC) addonech,ale na vině nejsou scripta ,ale samotná hra ,co si pamatuji tak ve scriptech se extra dělalo aby se rozsvítil jenom směr kudy jede vlak,protože jinak RW počítá i se směrem proti ,což má za následek ted to že vlastně svítí všechno a pořádně se složitější aktivity nedají dělat v žádném addonu,je totiž nepřirozené a to můžeš vidět na videiich na mém kanálu na youtube (http://www.youtube.com/channel/UCNTpnKPmdH37zaLsZSuVApw)že se chovají nepřirozeně od určité verze nejspolehlivější ohledně návěstidel byla verze 2012,celou problematiku jsem řešil přímo s Kuju ,ale výsledek zatím žádný i když si dopisujeme.
V tuhle chvíli zatím to tak je asi dlouho bude,není nikdo kdo by se mnou zkusil různé varianty ohledně scriptů,třeba něco Michal vymyslí ,ale zatím tomu moc velkou šanci nedávám.
Vlastik

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od Vlastik »

Nový download pro návěstidla je zde:

http://railworks.ofpmafia.eu/index.php/ ... ignalizace
Naposledy upravil(a) Vlastik dne sob 29. lis 2014 15:08:23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Zdeněk Itterheim
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 05. čer 2008 20:36:20
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od Zdeněk Itterheim »

Vlasto,

pls. v čem se liší tvůj nový link od stávajícího - http://rw.simtrains.eu/Josef72/Vlastik/
Zde je "skoro vše" pohromadě. Více sz.
JerryBruckWill
Příspěvky: 12
Registrován: stř 07. kvě 2014 17:12:11
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od JerryBruckWill »

Byl by, prosím, možný reupload? Odkazy již nejsou aktuální :D
Lukas2926
Příspěvky: 3
Registrován: ned 21. kvě 2017 18:47:29

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od Lukas2926 »

Tyto věci a jiná tvorba od Vlastíka se již bohužel nedá nikde stáhnout.
majo656841
Příspěvky: 18
Registrován: ned 16. srp 2015 12:45:54

Re: CZ_CD Návěstidla (Signals )

Příspěvek od majo656841 »

Nikde neviem stiahnuť návestidlá pre žsr a sždc nemôže niekto ich uploadnuť niekde na internet? Boli 3 balíky pamätám sa.
Odpovědět