vR virtualRailroads EXPERT LINE

Odkazy na vydané objekty, modely, tratě, atd...
Pravidla fóra
Funkcia sekcie Download
V tejto sekcií sa budú zhromažďovať iba vlákna s odkazmi na jednotlivé downloady, alebo stránky s downloadmi. Tieto vlákna budú následne zamknuté kvôli zachovaniu prehľadnosti. K jednotlivým downloadom sa môžete vyjadriť v príslušných vláknach v iných sekciách. Ďakujem za pochopenie...
Odpovědět
Uživatelský avatar
drew
Příspěvky: 62
Registrován: pát 11. úno 2011 10:07:26
Bydliště: Praha 5 Košíře

vR virtualRailroads EXPERT LINE

Příspěvek od drew »

Zdravím železniční maniaky.
Je tu potěšující zpráva, vR vydali další stroj v edici EXPERT LINE :!:
Po pěkné a zábavné BR 143 přišel na řadu další stroj přímo v barvách S-bahn, tedy příměstské dopravy. Barevné schéma je z 80. let a jelikož zatím není s čím jezdit u nás, tak mi to nevadí... I když raději mám českou tvorbu a těším se až naši borci ukážou vR jak se to má dělat :D
V balíčku nalezneme (cituji):
DB BR111 šedá/oranžová; 5 kousků v různých provedeních, různé nárazníky a smetáky, něco s pevným číslem, něco DynNum, atd...
Bxf šedá/oranžová; řídící vůz
ABx šedá/oranžová; vložený vůz S-Bahn 1./2. tř.; široké šoupací dveře atd
Bx šedá/oranžová; vložený vůz S-Bahn 2. tř.; široké šoupací dveře atd
BR111 má obdobné vlastnosti jako již dříve vydaná BR143 (mimo AFB). Osobní vozy mají samozřejmě možnost jízdy z pohledu pacienta. Podrobné informace později a jinde.

Link do shopu je zde.

Jen co přesunu částku na paypal tak kupuji. Po zkušenostech s BR143 v modu EXPERT LINE se nebojím zklamání. Jakmile provedu TBZ dám vědět ;)

drew
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
---::| mapa MODRAVA - nejlepší na dlouhé jízdy |::---
MSTS->Trainz...TS2009->RW3...TS2013DeLuxe @ iPentium Dual E2220; nV GTX285; W7homeSP1
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: vR virtualRailroads EXPERT LINE

Příspěvek od Roman »

Ten addon je supr. Zapomněl jsem zapnout ventilátory a za chvíli už mašinka nejela. Pořád to psalo něco o přehřátých motorech :lol: :lol: :lol:
Kluci od vR jsou jedničky, jednoznačně.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: vR virtualRailroads EXPERT LINE

Příspěvek od ilidianos »

Ano souhlasim ten addon, je hodne povedeny, s temi ventilatory jsem si teda toho jeste nevsiml ale to asi tim ze sem nejel jeste zandou delsi streku. Ale je to teda povedene kdyz uz i funguje prehrivani. vR umi opravdu udelat uzasne addony. Tesim se na nasi tvorbu jinak, tak si rikam ze ta BR111 ma docela podobne ovladani rychlosti jako nase stroje do faze nez se prepina na shuntovani a opacne. Tzn ze by se dalo nejako okoukat ovladani k nasem 151 nebo se pletu ?
Vlastik

Re: vR virtualRailroads EXPERT LINE

Příspěvek od Vlastik »

Potřeboval bych poradit ohledně tohoto addonu (verze 4),ať nastavím co nastavím vždy mi vyjede tato hláška po ujetí pár km a TS pak spadne do oken,děkuji:

Obrázek

zkoušeno na dvou pc.
Uživatelský avatar
drew
Příspěvky: 62
Registrován: pát 11. úno 2011 10:07:26
Bydliště: Praha 5 Košíře

vR DB BR111 S-bahn packet - SLEVA

Příspěvek od drew »

Zdravím všechny trpělivé,
kdo počkal, ten se dočkal! Balíček BR111 S-Bahn je nyní v akci za 16€!
Přistupte blíže velevážené obecenstvo ;)

drew
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
---::| mapa MODRAVA - nejlepší na dlouhé jízdy |::---
MSTS->Trainz...TS2009->RW3...TS2013DeLuxe @ iPentium Dual E2220; nV GTX285; W7homeSP1
Uživatelský avatar
M@ster
Příspěvky: 164
Registrován: pát 18. lis 2011 16:36:21
Bydliště: Berlin
Kontaktovat uživatele:

Re: vR virtualRailroads EXPERT LINE

Příspěvek od M@ster »

DB BR111 je ve verzi 4 ( Kdo si ji oficialne koupil dostane email od Ulf(a) kde je link na verzi 4.

(Co je opravene nebo upravene to nevim)
Odpovědět