Dočasná vozidla ke scénářům z mé produkce

Odkazy na vydané objekty, modely, tratě, atd...
Pravidla fóra
Funkcia sekcie Download
V tejto sekcií sa budú zhromažďovať iba vlákna s odkazmi na jednotlivé downloady, alebo stránky s downloadmi. Tieto vlákna budú následne zamknuté kvôli zachovaniu prehľadnosti. K jednotlivým downloadom sa môžete vyjadriť v príslušných vláknach v iných sekciách. Ďakujem za pochopenie...
Odpovědět
Vlastik

Dočasná vozidla ke scénářům z mé produkce

Příspěvek od Vlastik »

Zde jsem nahrál zatím první balíček vozidel pro scénáře na českých tratích,tyto vozidla jsou převážně určené pro hrou řízenou dopravu (traffic) protože neobsahují kabinu ani zvuky až na pár výjimek,všechny tyto vozidla jsou označeny tak jak jsou na screnech:
Obrázek
První balík jsou diesel lokomotivy:
viz příspěvek z "stř 25. zář 2013 11:50:53"

Nutné pro viditelnost vozidel zaškrtnout ve filtrech CZ_objects/CD_Addon !
Možno použít bez omezení.

Ohledně elektrik tak zde budu muset více zapracovat,a koukal jsem že Indianos nahrál všechna vozidla elektrických lokomotiv i ty která byly ještě pro RS,ty v balíčku nebudou a tak by bylo asi na místě se rozumně domluvit a Indianos scénář upravit bez vozidel,elektriky budou nahrány dnes večer.
Naposledy upravil(a) Vlastik dne stř 25. zář 2013 12:06:04, celkem upraveno 1 x.
AirVolk

Re: Dočasná vozidla ke scénářům z mé produkce

Příspěvek od AirVolk »

Díky Vlasto.
Vlastik

Re: Dočasná vozidla ke scénářům z mé produkce

Příspěvek od Vlastik »

Vlastiku ještě dotaz. Vidím, že ty lokomotivy mají změněné názvy. Bude tedy potřeba upravit aktivity? Nějaké diesly od tebe jsem taky použil.
Michale,
není potřeba nic měnit v zásadě název blueprintu zůstal stejný akorát se změnil název v blueprintu u jazyků,u všech je podporován anglický a německý.
Vlastik

Re: Dočasná vozidla ke scénářům z mé produkce

Příspěvek od Vlastik »

Zde jsem nahrál druhý balíček vozidel pro scénáře na českých tratích,tyto vozidla jsou převážně určené pro hrou řízenou dopravu (traffic) protože neobsahují kabinu ani zvuky až na pár výjimek,všechny tyto vozidla jsou označeny tak jak jsou na screnech:
Obrázek Obrázek
Druhý balík jsou Elektic lokomotivy:
viz příspěvek z "stř 25. zář 2013 11:50:53"

Nutné pro viditelnost vozidel zaškrtnout ve filtrech CZ_objects/CD_Addon !
Možno použít bez omezení.

Důležité upozornění:
Indiános použil u scénáře Ex 451 po dohodě moje vozidla ,bohužel se stalo to že tam jsou i vozidla která v oficiálním balíku elektrických vozidel nejsou ,důrazně tedy pro tvorbu scénářů doporučuji používat tento vydaný balíček elektrických vozidel,jedině tak se zabrání chaosu že někomu něco chybí.V balíčku nejsou vozidla 150,151 ty jsou součástí balíku od Hekla,další vydání od Hekla bude zase znamenat úpravu balíčku počítám že se pak zase balíček ztenčí o řadu 350.
Nepoužívejte trainset přidaný ke scénáři Ex 451.
Naposledy upravil(a) Vlastik dne stř 25. zář 2013 12:06:24, celkem upraveno 1 x.
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Dočasná vozidla ke scénářům z mé produkce

Příspěvek od ilidianos »

Vlastik píše: Důležité upozornění:
Indiános použil u scénáře Ex 451 po dohodě moje vozidla ,bohužel se stalo to že tam jsou i vozidla která v oficiálním balíku elektrických vozidel nejsou ,důrazně tedy pro tvorbu scénářů doporučuji používat tento vydaný balíček elektrických vozidel,jedině tak se zabrání chaosu že někomu něco chybí.V balíčku nejsou vozidla 150,151 ty jsou součástí balíku od Hekla,další vydání od Hekla bude zase znamenat úpravu balíčku počítám že se pak zase balíček ztenčí o řadu 350.
Nepoužívejte trainset přidaný ke scénáři Ex 451.
Odkaz na balicek co jsem vytvoril ja jsem predelal na odkaz na tvuj trainset a znovu uploadnul tak uz by snad nemele byt zadny problem.
Uživatelský avatar
M@ster
Příspěvky: 164
Registrován: pát 18. lis 2011 16:36:21
Bydliště: Berlin
Kontaktovat uživatele:

Re: Dočasná vozidla ke scénářům z mé produkce

Příspěvek od M@ster »

Diky moc Vlastiku :D
Odpovědět