Train Sim World

Novinky o TSW
Odpovědět
Blizzi
Příspěvky: 5
Registrován: pon 23. črc 2012 20:31:12

Re: Train Sim World

Příspěvek od Blizzi »

Tady jsou důležité informace k betě a většina věcí bude ve finální verzi opravena či přidána http://steamcommunity.com/app/397880/di ... 466429286/
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Hekl338 »

Takze hra stále bezi na jedno jadro GPU. Z ich vyjadrenia to vypada, ze to tak nejaky cas ostane. V tom pripade su priam debilne poziadavky na CPU. Na to postaci aj stary Athlon, vypnut dve jadra a pretocit ho na max. S AA to vypada tak, ze bude zatial len TAA a FXAA, coz teda opat nezmyselne poziadavky na vykonne GPU, ocakvat kvalitny obraz nemozne a GTX 960 bohate postaci. Noc ako taka nie je v bete mozna, takze zbytocne ocakavam chovanie svetiel :D Tri věci, ktore som ocakval, teda zatial TSW nemá, cize zbytocne prechadzat od TS. Po tomto vsetkom som skepticky a predpokladam, ze moc velky pokrok s vydanim ostrej verzie nenastane a pocitam minimalne rok, dva, nez z toho vznikne, nieco pouzitelne. Opat sa potvrdilo to, co vždy. Obrovska kampan, ako si z toho sadneme na zadok a ako vždy, len sluby.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Train Sim World

Příspěvek od kuboss »

A asi najvasci problem je, ako spominal Vlastik, ze TSW je skutocne ten projekt TS2 od ktoreho microsoft ustupil.. asi vedel preco :) podla mna to bude presne ako s rw a chyby ktore tam nemaju co robit uz pri vydani, budu opravovat najblizsich par rokov.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

To by mě zajímalo, kde Vlastík přišel na to, že TSW je dvojka MSTS od Microsoftu. Pokud vím, RW se dnes, a už nějaký rok, oficiálně jmenuje Train Simulátor. Proto tedy pojmenování složky TS2 je vcelku logické.
Ti co se o vlakovou simulaci zajímají od dob Railsimu vědí, že MSTS 2 bylo tenkrát zrušeno úplně z jiného důvodu. Na svědomí to měla ekonomická krize, kdy bylo rozpuštěno Aces Studio , které souběžně pracovalo i na vývoji nového Flight simulátoru. Tyto dva simulátory měli běžet na společném enginu.
Tak než se to zase začne šířit panika a kritika na nepodložených informacích, je třeba si to ověřit.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Train Sim World

Příspěvek od kuboss »

Aha tak to kazdy hovorime o inom, myslel som ze ide o to iste ako ked ustupil microsoft. DTG sa totizto o ts2 uz pokusalo s tym ze od toho dali partneri ruky prec. Nemam na mysli ziadne pokracovanie msts. A kedze dtg oznacili tsw ako samostatny projekt oproti ts, pomenovanie ts2 mi nepride ako logicke, alebo skor je to take potvrdenie ze tsw vznika uz na zaklade niecoho existujuceho a nie ako uplne nieco nove (mam na mysli technicke resenia - je jasne ze vlakove simulatory budu mat podobne crty).
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Train Sim World

Příspěvek od Vlastik »

To by mě zajímalo, kde Vlastík přišel na to, že TSW je dvojka MSTS od Microsoftu. Pokud vím, RW se dnes, a už nějaký rok, oficiálně jmenuje Train Simulátor. Proto tedy pojmenování složky TS2 je vcelku logické.
No nepsal jsem ze je to dvojka z MSTS ,ale ze modely jsou tomu dost podobne,soude co jsem nasel kdysy na disku za nabizene screny ohledne prave TS2,
microsoft nebude vydavatel a sponzor tak zacali narychlo jako alternativa pracovat na railsimulator. A radu dalsich,prijde mi logicke ze modely co uz maji hotove leta chteji nejak zpenezit a proto po mensich uprav vznikl projekt TSW. Myslim ze cely TSW je radove nekolik roku dopredu pripravovano,a kdyz to bylo ve fazi co je viditelne tak to zacali prezentovat,podle me ciste ekonomicky tah.
Ale je to muj nazor.
Obrázek Obrázek Obrázek
Zde mas clanek z roku 2009:
Studio Microsoft Aces si dokázalo vybudovat docela slušné jméno především u všech příznivců počítačových simulátorů. Ano, právě to mělo na svědomí skvělé série jako Microsoft Flight, Combat nebo Train Simulator. To bylo začátkem letošního roku bohužel uzavřeno a zaměstnanci dostali padáka. Naštěstí to nevzdali a nyní oficiálně oznámili, že se rozhodli založit nové vlastní studio zaměřující se na simulátory.
Za vznikem stojí hlavně dva veteráni: hlavní designér Microsoft Train Simulator 2 Rick Selby a také hlavní manažerka Kathie Flood. K nim se prý přidalo ještě několik lidí, kteří se postarali o vznik původního studia Aces. Svojí prací by chtěli hlavně vyplnit mezeru na trhu, jež se objevila právě zánikem jejich dřívějšího působiště. Chtěli by však objevit i nové možnosti v oblasti simulátorů. „Naše předchozí tituly stavěly na vcelku tradičních věcech. Teď ale chceme trošku pozměnit obecné mínění o tom, co může herní simulátor vlastně nabídnout," píše Selby se svém prohlášení. Jejich cílem je i nadále hlavně létání a železnice, ale chtějí se posunout i někam dále. Naznačují třeba potápění na Havaji, cestování v Andách nebo lezení na Velkou Čínskou zeď. Ehm, určité obavy opravdu máme.
Je zajimave ze oba clenove pracuji v Kuju spolecnosti.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

No nepsal jsem ze je to dvojka z MSTS ,ale ze modely jsou tomu dost podobne,soude co jsem nasel kdysy na disku za nabizene screny ohledne prave TS2
Dost si protiřečíš. Já jsem blb, ale evidentně nejsem sám, kdo to pochopil stejně, viz. citace níže....
Myslim ze s timto to dopadne jako z TS 2 ,a kdyz zavzpominame tak to delala ta sama firma ale microsoft od toho ustoupil, proto ted vnikl napad s TSW ale ve zkutecnosti je tady podoba s TS2 dost napadna,jestli se jedna o zcela novy produkt to nelze posoudit jelikoz TS2 nikdy nevyslo,ale urcite to bude mit nejakou spojitost.

No nevím. Na těch screenech žádnou podobu nevidím. Nehledě k tomu, že je dělí hromada let a technologie dávno pokročily.
A to že jsou v DTG dva stejní lidé něco značí? Mě , když by zrušily firmu, budu hledat uplatnění u jiné a v příbuzném oboru. Pokud dotyčný má zkušenosti a nějaké renomé, firmy po něm sáhnou třeba i sami a nabídnou uplatnění.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Michal »

Roman píše:Ti co se o vlakovou simulaci zajímají od dob Railsimu vědí, že MSTS 2 bylo tenkrát zrušeno úplně z jiného důvodu. Na svědomí to měla ekonomická krize, kdy bylo rozpuštěno Aces Studio , které souběžně pracovalo i na vývoji nového Flight simulátoru. Tyto dva simulátory měli běžet na společném enginu.
Vzhledem k tomu, že Flight Simulator teď patří pod DTG, se kruh uzavírá. :) Měl jsem za to, že Kuju vzniklo právě z rozpuštěného Aces Studia, takže tam byli vesměs stejní lidé. A na základě zrušeného MSTS2 vznikl RailSimulator.
Do konspirační teorie
Jejich cílem je i nadále hlavně létání a železnice, ale chtějí se posunout i někam dále. Naznačují třeba potápění na Havaji, cestování v Andách nebo lezení na Velkou Čínskou zeď.
zapadá i to, že DTG má také simulátor rybaření. :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Roman »

Pokud vím, tak KUJU už existovalo a (spolu) vytvořilo původní MSTS :D. Dokonce si pamatuju intro z orinál CD instalace :) .
Krásné spekulace :).
Já jen pořád nechápu ty souvislosti popisované Vlastíkem. Tedy MSTS2 a TSW . Soudí to dle názvu složky TS2 ?
Když by odkazoval na souvislost mezi MSTS2 a Rail Simulátorem, neřeknu ani popel :D
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Train Sim World

Příspěvek od Vlastik »

No ja jsem chtel jenom rici ze microsoft zadal studii na vyrobu train simulatoru (MSTS) a melo to nastarosti kuju spolecnost.
Potom se cast lidi od Kuju odtrhla a vznikla acros spolecnost (z lidi co staveli msts) kde microsoft zadal puvodne vyrobu TS2,po ekonomicke sfere byly lidi propusteny a zalozili railsim spolecnost ktera jako nahradou za zruseny TS2 tak zacala pracovat na novem simulatoru a vznikl Rail simulator.
Po railsim spolecnosti ,dosadili noveho reditele a vznikl DTG ktery vlastne funguje do dnes a zajima vsechny zanry ne jen vlakove.
Kuju spolecnost jako takova se soustredi od roku 2007 pouze na konzole.
Takhle by to do sebe mohlo zapadat.
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Train Sim World

Příspěvek od Jack.Grave »

Pánové jestli mne pamět neklame tak velmi přibližná posloupnost:
MSTS --vývoj KUJU; --Vydavatel Microsoft
RailSimulator --vývoj KUJU; --Vydavatel EA Classic (posléze rozpuštená celá UK branch)
RS patch Mk.1 --vývoj KUJU; vydavatel nevím (asi KUJU)
RS patch Mk.2 + Island line, BR Class 08 a BR Class 66 Vývoj a Vydavatel RSDL
Railworks - TS 201X nejdřív RS.com posléze přejmenovaní na DTG.
MSTS2 beželo paraleně s vývojem RS pod Microsoft Aces Studios na přelomu Gates Palmer éry kdy si v MS dělali velký choutky na vývoj. RSDL vniklo z odešlých zaměstnanců od KUJU + se knim přidal součsný a jediný šéf (P. Jackson ten přišel EA UK). Ti se nekolikrát přejmenovali na současné DTG.
Jack
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Train Sim World

Příspěvek od Vlastik »

Nema smysl jsem davat hormadu screnu ,tak jen to co jsem zaregistroval pri TAA+ultra co se mi libi
Interier
Obrázek Obrázek Obrázek
lesk na kapote a okolulku vagonu
Obrázek Obrázek
Srouby vsude kam se podivas
Obrázek Obrázek
Mame radi koprivy
Obrázek
Full HD
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Michal »

Vlastik píše:Srouby vsude kam se podivas
Všude, kam se podíváš, asi 2 metry okolo. Pak už nejsou ani pražce a po pár desítkách metrů ani kolejnice. :roll: Krásně je to vidět na tom tvém druhém obrázku: https://postimg.org/image/z6y3xnclt/
Til858
Příspěvky: 20
Registrován: stř 04. bře 2015 11:38:00
Bydliště: Košice, SR

Re: Train Sim World

Příspěvek od Til858 »

Nato že to ide na UE4, tak obloha vyzerá ako z Trainz simulator-u 2012.
Nie som vlastníkom tohto "výtvoru" a ani tak skoro nebudem, dokým neuvidím, že má to cenu zato vyhodiť svoje €.
Celkovo nato že je to Beta verzia alebo Alpha, ale to je jedno, tak vôbec to nemalo ísť do obehu v takom stave.
Pochybujem o tom, že plná verzia bude o niečo lepšia. Zas len sľuby, že nová Era a podobné kecy ako to bolo u Trainz New Era. Trailer hory-doly a ako to dopadlo. Tak isto vidím aj tento výtvor od DTG.
Engine nezaručí nič, dokým sa k tomu tvorcovia nepostavia tak ako majú. Stačí sa pozrieť na Fernbus, čistý hnoj.
Treba to urobiť ako to má byť, a nie, bude bude. Príde plná verzia a vydajú tento paskvyl, tak pán Boh pomáhaj.
Obsah nulový, optimalizácia poďme z boku... Cena 39.99€ Ďalší obsah v podobe platených DLC len za 30€ kus. Lokomotíva 12.99€
Tak nekup to!
Ani jeden simulátor nie je, ktorý by stal za niečo. Keď sa niečo objaví, tak grafika z roku 2007 a požiadavky ako na hru z roku 2030 a pritom je rok 2016. Len € by chceli, ale hra na ****.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Train Sim World

Příspěvek od KaMat »

Kamení není 3D - Trapné...
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Train Sim World

Příspěvek od Vlastik »

Nie som vlastníkom tohto "výtvoru" a ani tak skoro nebudem, dokým neuvidím, že má to cenu zato vyhodiť svoje €.
Pochybuji ze s timto pristupem jsi vlastnikem nejake legalni hry,za tvoje € si muzes koupit i soboli hovno. :lol:
bohuzel v soucasne dobe jina alternativa ohledne vlakovych simulatoru neni.
bud jezdit v msts kde moznost stavet dlouhe trate ale vizualne efekty protoze stara hra nejsou a nikdy nebudou.
Trainz to je spise domaci kolejiste,videl jsem postavenych par realnych map,ale s realitou to melo pramalo spolecneho.
TS sice umoznuje ruzne efekty zase neni dobre na stavbu dlouhych trati.
Dalsi produkty nema smysl zminovat.
Takze uvidime kam se potahne TSW,pokud tim ze bude pekne pocasi a moznost stavet trate do 200 km,tak tudy pro me cesta nevede.
pevne doufam ze se autori poucili z chyb ohledne TS a tim ze to bude na jine platforme tak bude vice komfortnejsi pro stavitele,vsechno ukaze az cas.
takze ja kdyz vyjde urcite zakoupim uz jen ze zvedavosti,tolik muj nazor.
Til858
Příspěvky: 20
Registrován: stř 04. bře 2015 11:38:00
Bydliště: Košice, SR

Re: Train Sim World

Příspěvek od Til858 »

Pochybuji ze s timto pristupem jsi vlastnikem nejake legalni hry,za tvoje € si muzes koupit i soboli hovno.
Predstav si, že som si kúpil TS2015 a aj 2016. Samozrejme všetko v zľave, za takýto paskvyl im nedám ani o vyndru viac. Trate na kopyto rovnaké, poplácať budovy/krabice okolo trate, naťahať trať, kde miestami "levituje" nad zemou.(Train simulator)
Podarená práca, platím toľko, za koľko ten výtvor stojí, za pár €. :idea:
dall001
Příspěvky: 23
Registrován: ned 13. dub 2014 16:39:19

Re: Train Sim World

Příspěvek od dall001 »

Obrázek
TSW podporuje víc jader, ale stejně je potřeba optimalizace, mám AMD FX 4100 na 4.1GHz (nic moc, já vím :-( ), 8GB Ram a Grafiku Ati R9 se 4GB Ram a fps je podle nastavení detailů 6 - 12 fps :|
Til858
Příspěvky: 20
Registrován: stř 04. bře 2015 11:38:00
Bydliště: Košice, SR

Re: Train Sim World

Příspěvek od Til858 »

Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Josef72 »

Prkotina.
Odpovědět