přenos návěstí

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Kohlik
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 16. zář 2010 7:51:28
Bydliště: Praha

přenos návěstí

Příspěvek od Kohlik »

Zdravím,
existuje možnost přenosu návěsti příštího návěstidla na panel do kabiny ? V panelu přes zobrazení F3 a F4 to vidět není.

Děkuji za odpověď.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: přenos návěstí

Příspěvek od kiski »

Neviem teraz presne o čo ti ide. Všetky lokomotívy z produkcie tohoto fóra, čo majú návestný opakovač, návestný znak prenášajú, samozrejme v rámci možností daného NO, ktorý sa na lokomotíve nachádzal. Okrem teda rady 181/183, ktorá to sprevádzkované nemá. A je jasné, že to funguje len na tratiach osadených našimi návestidlami, na nemeckých alebo akýchkoľvek iných to určite fungovať nebude.
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 382
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: přenos návěstí

Příspěvek od sasule »

Já jsem to pochopil tak, že by Kohlik chtěl, aby se návěst přenášela na panel, který se zapne přes F3 resp. F4.

A to si myslím, že nepůjde. Skript návěstidel dělá něco navíc, tudíž nepočítám s tím, že by hra dovolila skriptem zasáhnout do nějaké části tohoto panelu.
Kohlik
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 16. zář 2010 7:51:28
Bydliště: Praha

Re: přenos návěstí

Příspěvek od Kohlik »

Myslel jsem nějakou obdobu původního panelu F3 v Rail Simulatoru, kde se objevovala ikona barvy příštího návěstidla a odpočítávala se zde i vzdálenost k němu. V současné verzi je to nahrazeno LVZ, Mirellem apod. Je to naprosto jasné a děkuji za odpovědi.
Odpovědět