TempDump

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

TempDump

Příspěvek od michal3110 »

Zdravím, začala sa mi objavovať táto chyba. Neviem čo to je zač, včera RW išiel v pohode mám aj screeny z hrania no večer začal protestovať a dneska protestuje tiež. Neviem si dať rady čo to je. Odkliknem Ok a hra padne.

za tipy ďakujem .

Obrázek
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: TempDump

Příspěvek od michal3110 »

Práve že nie, preto tomu nerozumiem. Dneska som sa tu vo vlákne dočítal že Roman vydal nový update trate na 4.1 tak som si ho stiahol a nainštaloval všetko podľa manuálu. Ale chyba nebude v inštalácií ale niekde v RW... vravím občas to vyskočí občas to ide dobre. Dočítal som sa na zahraničných forach že by sa mohlo jednať a nestíhanie grafiky. Aj ked neviem ked do teraz som problém nemal. Idem experimentovať.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: TempDump

Příspěvek od slowly »

Já nevim, to mě občas udělalo i s čistou instalací, tak to beru jako že to k TS patří :lol: . Nestanese mi to když už jsem ve hře, ale pouze při načítání. Tobě i během hraní?
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: TempDump

Příspěvek od michal3110 »

Mno takže načítal som jednu defaultnú hru a tá šla, skúsil som potom Romanovu trať s Taurusom a šla. Problém bude asi tu : http://jpeg.cz/obrazek/nha

Keď chcem spustiť aktivitu s nejakou 150/350 tak mi tam skočí hore uvedený error. Budem tie mašiny znovu musieť nahodiť.

PS: Pri tomto vlaku čo stretávam na začiatku aktivity aj ked mi hra šla v pohode som nikdy nemal mašinu a neviem prečo.
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: TempDump

Příspěvek od michal3110 »

slowly píše: Nestane se mi to když už jsem ve hře, ale pouze při načítání. Tobě i během hraní?
Mne to pri načítaní mapy. Čo sa týka hry ide bez problému. Uvidím musím odskočiť preč na chvíľu jak sa vrátim skúsim to znovu.
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: TempDump

Příspěvek od michal3110 »

Michal píše:To jsi na tom ještě dobře. Já tam kolikrát vidím jet jen spřáhla. :lol: Nepodařilo se nám přijít na to, kde je problém.
Takže to potom nieje problém len u mňa to som rád ;)
venivi
Příspěvky: 9
Registrován: sob 05. črc 2014 17:52:59

Re: TempDump

Příspěvek od venivi »

tohle mi začla dělat tra´t london faversham :-( s chybovou hláškou TempDump, orpavdu odkdy mám legálni verzi pořád s tím něco je, dokuď jsem měl warez vše šlapalo :

tak nepomohla ani uplná reinstalace...
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: TempDump

Příspěvek od Jurajs_89 »

A nechybi ti treba nejake vozidlo?
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
venivi
Příspěvky: 9
Registrován: sob 05. črc 2014 17:52:59

Re: TempDump

Příspěvek od venivi »

No předpokládám že ne, jak jsem řekl udělal jsem uplnou reinstalaci, takže mi žádné vozidlo chybět nemůže, ne?a neinstaloval jsem do toho žádné addony. když jedu kariéru, tak mi ta hláška vyskočí, zapauzuje se mi hra a když dám pokračovat tak obvykle v příští stanici už chybí celé nádraží a vše kolem.Následně když chci z hry vyjet, ta se sekne a musím ji vypnout přes správce.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: TempDump

Příspěvek od Roman »

Podle mě to spíš vypadá na slabé PC....
venivi
Příspěvky: 9
Registrován: sob 05. črc 2014 17:52:59

Re: TempDump

Příspěvek od venivi »

no je pravda, že dělo teda nemám,je to taková starší slátanina,2x2,7Ghz, 4GB RAM, Ati HD 4650. Je pravda že to musím hrát na nižší rozlišení a střední detaily, ale předtím mi to vůbec nedělalo. No hold asi je možná čas na výměnu hardwaru :-)


ano, tak dělal to PC. Snížil jsem rapídně detaily a rozlišení a už to jede.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: TempDump

Příspěvek od 750225lentilka »

Zdravím, tak mám ten samý problém, akorát mi to vyskočí hned při načítání hry. Chci spustit TS a okamžitě error se Saved Dump File. Zkoušel jsem restart počítače, nebo spuštění z plochy mamky a nic. Včera se mi sama od sebe nainstalovala aktualizace windows 8 na w 8.1, tak nemůže to být tím? Popřípadě, co teď dělat? :( :(
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: TempDump

Příspěvek od kuboss »

Mas steam verziu? Ak ano, skontroluj integritu hry.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: TempDump

Příspěvek od 750225lentilka »

Už je to v pořádku...Ono nějako soustruzi od Microsoftu nenainstalovali verzi pro 64bity a ta byla potřeba dotahat ručně...Ovšem samotného by mně to asi nenapadlo. Našel jsem to až v souvislosti s chybou jiné hry která také nešla a vykazovala chybu ohledně direct x. Takže ruším poplach, jede se dál ;)
Odpovědět