ČD 150 problém se zvuky

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
mich3lin
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 22. kvě 2014 8:20:42

ČD 150 problém se zvuky

Příspěvek od mich3lin »

Zdravím, už delší dobu bojuji se zvukem 150, jelikož při rozjezdu a následném zastavení zvuky zůstanou jakoby viset a mašina neustále hučí (nemyslím zvuk kompresoru) viz. video: http://youtu.be/pfS0Rjtn3Dc Jediný způsob jak ji opět "utišit" je vypnout pult. Ovšem u slovenské verze 350 tento problém není. Dělám něco špatně nebo to tak má být?
A taky bych se chtěl zeptat zda Testovací trať od Romana podporuje Mirel, jelikož přenos návěstí mi funguje správně, ale rychlost zůstane vždy na 100 km/h.
Pokud už byly otázky zodpovězeny někde jinde tak se omlouvám, ale já osobně nic nenašel.
Děkuji na odpověď.
mich3lin
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 22. kvě 2014 8:20:42

Re: ČD 150 problém se zvuky

Příspěvek od mich3lin »

Michal píše:Ten zvuk je správně. To je ventilátor TM. Při rozjezdu se automaticky sepne, ale automaticky se nevypíná (narozdíl od 350). Jen manuálně přepínačem na pultě. Netřeba vypínat celý pult. ;)
Mirel je na Romanově trati plně funkční. Asi ho máš špatně nastavený. Tipuju, že jsi tam nechal výchozí maximální rychlost 100.
aha a je i klávesová zkratka pro jeho vypnutí?
No, nastavuji ho na režim PRE...
mich3lin
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 22. kvě 2014 8:20:42

Re: ČD 150 problém se zvuky

Příspěvek od mich3lin »

Michal píše:Všechny ovladače mají klávesové zkratky. Určitě jsou přiložené v balíku s modely. A je tam i odkaz na manuál k Mirelu. Nastavení režimu PRE nestačí.
no já z něj právě vycházel, ale nenapadlo mě že ovládání ventilátoru je to co hledám.. ale díky za pomoc
Odpovědět