instalace hry

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Maxik
Příspěvky: 3
Registrován: pát 28. pro 2012 11:16:57

instalace hry

Příspěvek od Maxik »

Zdravím,

jsem tu také svým způsobem nový. Do ted jsem prakticky jezdil Trainz, ale po shlednutí vaší práce zde, jsem se defenitivně rozhodl a zamiloval do TS 2014.
Říkám respektive nový, protože jsem dlouho četl a pročítal celý obsah fora a sledoval vaši práci.
Myslel jsem si jak budu chytrý a připravený a ono ouha. Sotva jsem začal, tak jsem taky hned skončil.
Dokážete mi prosím někdo poradit???

Zaregistroval jsem se na Steamu zaplatil a stáhnul TS 2014 plus nějaké ADDony nainstaloval a ouha hra nejde spustit.
Píše mi to nejaký chybějící soubor.

Otázka zní poradíte mi někdo co s tím suport mě napadl, ale ten už je v anglickém jazyce a to je pro mě španělská vesnice.
Děkuji předem za odpověd

Maxík
Maxik
Příspěvky: 3
Registrován: pát 28. pro 2012 11:16:57

Re: instalace hry

Příspěvek od Maxik »

Michal píše:Pro začátek by bylo dobré napsat, jakou chybu ti to hlásí.

Hlasí mi to: Chybějící spustitelný soubor
Maxik
Příspěvky: 3
Registrován: pát 28. pro 2012 11:16:57

Re: instalace hry

Příspěvek od Maxik »

Michal píše:V tom případě se ti to nestáhlo kompletní. Po přihlášení na Steam se podívej, jestli se ti to na pozadí ještě nestahuje, případně dej zkontrolovat integritu hry.

Michale, musím ti poděkovat. Už to běží chyběl jeden soubor a už se stáhnul.
Hra běží. rád bych se připojil k vaší komunitě a rád něco vytvořil at už scenáře nebo mapu uvidíme.
Mnohokrát děkuji
erikmir
Příspěvky: 32
Registrován: sob 29. zář 2012 13:24:04

Re: instalace hry

Příspěvek od erikmir »

Nechcem zakladať nové vlákno, tak to hodím sem.
Mám v pláne kompletne preinštalovať Win, takže budem nanovo inštalovať RW.
Ktoré súbory sa oplatia zálohovať ?
Ak chcem aby mi všetky scenáre zostali tak ako sú, ktorú zložku je treba hodiť na externý disk ? Oplatí sa zálohovať aj trať a samotné modely, či je lepšie ich potom znova samostatne nainštalovať ?

Vopred ďakujem za každú radu :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: instalace hry

Příspěvek od Roman »

To záleží na Tobě, ale pokud se jedná jen o scénáře, stačí bohatě exportovat do rwp příslušné aktivity a zálohovat na disk.
Vlastik

Re: instalace hry

Příspěvek od Vlastik »

erikmir píše:Nechcem zakladať nové vlákno, tak to hodím sem.
Mám v pláne kompletne preinštalovať Win, takže budem nanovo inštalovať RW.
Ktoré súbory sa oplatia zálohovať ?
Ak chcem aby mi všetky scenáre zostali tak ako sú, ktorú zložku je treba hodiť na externý disk ? Oplatí sa zálohovať aj trať a samotné modely, či je lepšie ich potom znova samostatne nainštalovať ?

Vopred ďakujem za každú radu :)
Ale aby jsi nemusel stahovat potom znovu těch několik Gb TS ,tak si přes steam udělej zálohu a tu si hod někam na jiný disk nebo DVD ,až budeš mít přeinstalován win a nainstalován steam tak jenom spustíš tu zálohu a nemusíš nic stahovat ,ale přes steama se ti zálohuje pouze to co jsi zakoupil u RSC +samotná hra.
erikmir
Příspěvky: 32
Registrován: sob 29. zář 2012 13:24:04

Re: instalace hry

Příspěvek od erikmir »

Dík za rady, snáď sa mi aspoň podarí zabaliť tie scenáre. PC totiž chytá náhodne tvrdé záseky, na ktoré pomôže len reštart.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: instalace hry

Příspěvek od KaMat »

Nebudu zakládat téma kvůli kravině, tak to napíšu sem. Má někdo v PC funkční dvě instalace hry ? Jestli ano, jak toho docílit ?
scor
Příspěvky: 16
Registrován: úte 25. lis 2014 1:24:57

Re: instalace hry

Příspěvek od scor »

Já ano. Sice jednu verzi legal a jednu nelegal (byvam nekdy mimo pristup k netu a bez podelanyho steamu to holt legal nejde), ale funguje to.
Vlastik

Re: instalace hry

Příspěvek od Vlastik »

scor píše:Já ano. Sice jednu verzi legal a jednu nelegal (byvam nekdy mimo pristup k netu a bez podelanyho steamu to holt legal nejde), ale funguje to.
Když dáš steam do offline ,tak nepotřebuješ být připojený k internetu,důležité je že při přechodu jsi na internetu potom už nemusíš být a ts spustíš normálně.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: instalace hry

Příspěvek od KaMat »

Jak píše Vlastík, dá se přepnout do offline. Ale chci mít funkční čistou instalaci kvůli tratě ať vím, které objekty vyžaduje a z těch pak udělám balík. Pokud to ale nejde tak tam hold mrsknu krek...
Vlastik

Re: instalace hry

Příspěvek od Vlastik »

KaMat píše:Jak píše Vlastík, dá se přepnout do offline. Ale chci mít funkční čistou instalaci kvůli tratě ať vím, které objekty vyžaduje a z těch pak udělám balík. Pokud to ale nejde tak tam hold mrsknu krek...
No možná že jednoduší by bylo jednu instalaci hodit na virtuální disk jako to mam já ,kde mám taky jenom to co potřebuji ale samozřejmě zálohu i na disku kdyby se něco domršilo.
Slouží to jenom jako balič objektů . :D
Odpovědět