Německé tratě

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
PepaMichal
Příspěvky: 14
Registrován: úte 12. srp 2014 10:30:42

Re: Německé tratě

Příspěvek od PepaMichal »

Je to e-shop : Herní svět
Vlastik

Re: Německé tratě

Příspěvek od Vlastik »

PepaMichal píše:Je to e-shop : Herní svět
Zde je ze steamu ,koukám že ti ta verze standard obsahuje tu německou trat ,doporučil bych zakoupit zde,nemá cenu platit za něco co je k ničemu.
Hlavně máš jistotu řádné legální hry a řádných aktualizací.
http://store.steampowered.com/app/24010/
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Německé tratě

Příspěvek od slowly »

No já bych doporučil zkusit s někým tuto verzi nějak rozběhat a teď zbytečně nekupovat na steamu za plnou cenu. Pokud to rozchodíš, tak tohle ti bude na chvíli a seznámení se s hrou stačit. Budou určitě podzimní a pak vánoční slevy a tam se dá ušetřit při koupi více addonů i tisíce ;) . Do tý doby se tu trošku rozkoukáš a promyslíš co bys chtěl a pak ve slevách nakoupil.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Německé tratě

Příspěvek od kiski »

Michal má pravdu, z toho popisu nie je vidieť ani to, či je to aspoň verzia Standard...
Braňo
PepaMichal
Příspěvky: 14
Registrován: úte 12. srp 2014 10:30:42

Re: Německé tratě

Příspěvek od PepaMichal »

Michal píše:No zvláštní je, že v popisu na tom eshopu prakticky nic není.
Jinak trať Hamburg - Hannover se nachází v tomto adresáři: c:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\railworks\Content\Routes\00000037-0000-0000-0000-000000002013\
Začátek cesty se může lišit podle toho, kde je hra nainstalovaná.
Kluci tohle jsou moje tratě.
Přílohy
Bez názvu.jpg
Vlastik

Re: Německé tratě

Příspěvek od Vlastik »

Michal píše:Takže máš:

Great Western Mainline (Oxford - Paddington)
East Coast Mainline (York - Newcastle)
TestTraK
Marias Pass
London to Brighton
Isle of Wight

To snad není ani jedna oficiální distribuce TS (ani starší verze).
Ano tomu odpovídají i ty dva screny co jsou výše,nevím už jaké tratě se nabízeli v době kdy tato trat (037 hamburg-hannover) nebyla zahrnuta v oficiální verzi ale jenom jako samostatný addon ,což by nasvědčovalo i stáří verze hry.
No když otevřeš složku se hrou tak tam máš verzi hry ,podle toho se to pozná z jakého stádia je název je"version.txt" ,poslední verze je 42.9a a co tam máš ty?
To je ale divné protože addon vyšel 28.9 2013 a já ho kupoval 2.10.2013 ,takže to by asi odpovídalo to DVD prvnímu vydání TS 2014.
Naposledy upravil(a) Vlastik dne stř 20. srp 2014 14:58:15, celkem upraveno 1 x.
PepaMichal
Příspěvky: 14
Registrován: úte 12. srp 2014 10:30:42

Re: Německé tratě

Příspěvek od PepaMichal »

Vlastik píše:
Michal píše:Takže máš:

Great Western Mainline (Oxford - Paddington)
East Coast Mainline (York - Newcastle)
TestTraK
Marias Pass
London to Brighton
Isle of Wight

To snad není ani jedna oficiální distribuce TS (ani starší verze).
Ano tomu odpovídají i ty dva screny co jsou výše,nevím už jaké tratě se nabízeli v době kdy tato trat (037 hamburg-hannover) nebyla zahrnuta v oficiální verzi ale jenom jako samostatný addon ,což by nasvědčovalo i stáří verze hry.
No když otevřeš složku se hrou tak tam máš verzi hry ,podle toho se to pozná z jakého stádia je název je"version.txt" ,poslední verze je 42.9a a co tam máš ty?
To je ale divné protože addon vyšel 28.9 2013 a já ho kupoval 2.10.2013 ,takže to by asi odpovídalo to DVD prvnímu vydání TS 2014.
Tak Vlastíku v té složce mám v42,9a.
A stahoval jsem ze Steamu. Bez CD.

Teď jsem koukal do hry a je to to samé.
No uvidíme až přijde nové CD, které jsem objednával minulý týden.
Přílohy
TS 2014 (640x320).jpg
PepaMichal
Příspěvky: 14
Registrován: úte 12. srp 2014 10:30:42

Re: Německé tratě

Příspěvek od PepaMichal »

Po dlouhé době Vás všechny zdravim.
CD už přišlo a je tam všechno jak má bejt.
Chci Vám všem moc poděkovat za pomoc a trpělivost. Tu rozsáhlou debatu, kterou jsem tady rozpoutal jsem zdaleka nečekal ale pomohlo to.
Ještě jednou díky.
Odpovědět