Chybí naklad

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Chybí naklad

Příspěvek od anry »

Zdravím, chtel jsem si v editoru scenaru sestavit nákladní vagony podle vyrobcu v Testtrack na tom velkym placu. Jen tak z nudy. Jen jsem narazil na takovej problem. Veskere vagony s kontainery i s tema navesama od kamionu se me zobrazi jen podvozky. At se jedna o italsky pack nebo mam i od Railtraction. Je tam tolik druhu nakladu a ja mam jen podvozky. Pritom vlevo pri vyberu jsou. Nevite co delam spatne? Pritom ve scenarich ve kterych figurují jsou normalne nalozeny. Diky
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Chybí naklad

Příspěvek od slowly »

A máš zaškrtnuto, že má být naložen? Když na něj klikneš (dvakrát tuším), tak máš vpravo okno s číslem + zaškrtávací políčko. To když zaškrtneš bude ložený.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Chybí naklad

Příspěvek od anry »

To jsem bohuzel nevedel ze musi byt neco zaskrtnuto, myslel jsem si ze kdyz je to na vyber tak uz s nakladem, a ze prazdny je na vyber zvlast. Vyzkousim, dik.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Chybí naklad

Příspěvek od anry »

Jojo diky, diky.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Chybí naklad

Příspěvek od anry »

Takže ještě jinak. V editoru scenářů to tak funguje, ALE !!! Ted jsem byl nucen vymenit par vagonu v RW_Tools, vybíram se se skinama jak pako a ve hre jezdili stejne jen podvozky, a v RW_Tools se neda nikde zakliknout jestli nalozenej nebo ne. Nevite jak na to?
Odpovědět