Instalace testovací trati.

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Janek
Příspěvky: 8
Registrován: pon 29. pro 2014 12:02:07

Instalace testovací trati.

Příspěvek od Janek »

Zdravím, jelikož RailWorks mám pouze pár dnů, tak si ještě nevím se vším rady.
Vkládat lokomotivy do hry jsem se naučil, v tom nevidím problém, ale problém nastal u vkládání testovací trati.
Trať jsem si stáhl zde: http://modely-msts.cz/traterw.html. Zkoušel jsem verzi 4.0, a následně i verzi 4.0 update.
Pomocí Utilities, stejně jako lokomotivy jsem chtěl trať nainstalovat do hry, bohužel po instalaci mi vedle názvu vyskočilo ''Unproteced''. Následně jsem zkusil spustit hru, navolit odzkoušenou lokomotivu a testovací trať, po načtení hry byla obrazovka černá. Tak jsem začal hledat, a dostal jsem se na toto fórum, kde jsem se dočetl, že se potřeba ještě stáhnout k trati denní dobu. Tak jsem to stáhl, nainstaloval, opět s výsledkem ''Unproteced''. I přesto jsem opět spustil hru, navolil parametry, a když jsem chtěl začít hrát, tak hra začla padat, zkoušel jsem to asi 3x, pokaždé spadla. Tak jsem trať, i denní dobu odinstalovat, a hra funguje v pořádku. Ke stažené testovací trati byl ještě takový návod. Byly tam odkazy na různé objekty které se musí stáhnout, bohužel při načtení těch odkazů mi najede nějaká reklamní stránka.
Čili nevím si už rady jak zprovoznit tu testovací trať. Kdyby mi to někdo vysvětlil, byl bych rád. :roll:
Bastard372
Příspěvky: 47
Registrován: sob 01. úno 2014 18:14:56

Re: Instalace testovací trati.

Příspěvek od Bastard372 »

Martin
matus727
Příspěvky: 93
Registrován: pát 12. pro 2014 20:29:43

Re: Instalace testovací trati.

Příspěvek od matus727 »

Tie stránky boli zrušené... tak tie objekty nájdeš tu http://rw.simtrains.eu/Josef72/ a ešte http://railworks.ofpmafia.eu/index.php/dl
Janek
Příspěvky: 8
Registrován: pon 29. pro 2014 12:02:07

Re: Instalace testovací trati.

Příspěvek od Janek »

Takže...
Objekty jsem stáhnul a nainstaloval, následně jsem nainstaloval testovací trať a denní dobu.
Bohužel hra mi při načítání pokaždé spadla, proto jsem zkusit odinstalovat denní dobu. Hra funguje, objekty tam jsou, ale všude je bílo. Nejspíš to bude tím, že není nainstalovaná denní doba, ale to zase hra pokaždé spadla, nevíte co s tím? :roll:
Přílohy
DSC_0001.jpg
Vlastik

Re: Instalace testovací trati.

Příspěvek od Vlastik »

Janek píše:Takže...
Objekty jsem stáhnul a nainstaloval, následně jsem nainstaloval testovací trať a denní dobu.
Bohužel hra mi při načítání pokaždé spadla, proto jsem zkusit odinstalovat denní dobu. Hra funguje, objekty tam jsou, ale všude je bílo. Nejspíš to bude tím, že není nainstalovaná denní doba, ale to zase hra pokaždé spadla, nevíte co s tím? :roll:
Zkus nainstalovat vše co je napsané v manuálu trati ,potom snížit nastavení grafiky na minimum a postupně experimentovat dokud nedosáhneš lepších výsledků bez pádu.
Podle screnu to vypadá na vysoké zobrazení,a výkon pc asi nestačí na kombinaci.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace testovací trati.

Příspěvek od Roman »

Janek píše:Takže...
Objekty jsem stáhnul a nainstaloval, následně jsem nainstaloval testovací trať a denní dobu.
Bohužel hra mi při načítání pokaždé spadla, proto jsem zkusit odinstalovat denní dobu. Hra funguje, objekty tam jsou, ale všude je bílo. Nejspíš to bude tím, že není nainstalovaná denní doba, ale to zase hra pokaždé spadla, nevíte co s tím? :roll:
Zkus to jak píše Vlastík. Je divný, že by to shazovala denní doba. Vím, že 100% shazuje hru nesprávná verze TerTexu (terén). Stačí jedna chybějící textura a hra padne. Ale u denní doby jsem to ještě neviděl.
A chtělo by to asi pustit při načítání LogMate (v adresáři hry) a log dát k nahlédnutí na fórum
Janek
Příspěvky: 8
Registrován: pon 29. pro 2014 12:02:07

Re: Instalace testovací trati.

Příspěvek od Janek »

Nainstalované by tam mělo být všechno. Zkusil jsem znova nainstalovat denní dobu a dát rozlišení na lowest detail, ale zase po vybrání testovací tratí a následném načítání hra spadne. Jak je to s tím LogMate? Mám ho otevřít a následně jenom spustit hru a dát sem log?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace testovací trati.

Příspěvek od Roman »

Janek píše:Nainstalované by tam mělo být všechno. Zkusil jsem znova nainstalovat denní dobu a dát rozlišení na lowest detail, ale zase po vybrání testovací tratí a následném načítání hra spadne. Jak je to s tím LogMate? Mám ho otevřít a následně jenom spustit hru a dát sem log?
přesně
Vlastik

Re: Instalace testovací trati.

Příspěvek od Vlastik »

Janek píše:Nainstalované by tam mělo být všechno. Zkusil jsem znova nainstalovat denní dobu a dát rozlišení na lowest detail, ale zase po vybrání testovací tratí a následném načítání hra spadne. Jak je to s tím LogMate? Mám ho otevřít a následně jenom spustit hru a dát sem log?
A přihod k tomu i konfiguraci pc ,třeba můžeme hledat příčinu i tam.
Ještě by mě zajímalo jestli ti fungují defaultní tratě,co se týče scénářů ,nebo to také padá i v nich,předpokládám že máš TS 2015 ?
Janek
Příspěvky: 8
Registrován: pon 29. pro 2014 12:02:07

Re: Instalace testovací trati.

Příspěvek od Janek »

Defaultní tratě plně fungujou, tam není problém.
Jinak je to TS 2014.

Konfigurace PC, respektive notebooku :D
Acer TravelMate 5742ZG
Procesor:
Intel Pentium Dual Core P6100 s frekvencí 2 GHz
2x 256 KB L2 Cache
3 MB L3 Cache
2 jádra, 2 thready
Max TDP: 35 W

Operační paměť:
4 GB DDR3
Maximálně 8 GB

Grafická karta:
ATI Mobility Radeon HD5470 s 512 MB vlastní paměti

Pevný disk:
500 GB

Log:

SetHTTPRequest Headers and Params failed

cScenarioDatabase::FetchDLC()

cScenarioDatabase.cpp : 1396
Verify failed:

cSteamWorkshopFileSync.cpp : 119

Expression: api != 0


Verify failed:

cWindowsManager.cpp : 569

Expression: SteamFriends()->SetRichPresence ( "driver_status", utf8Buffer )


Verify failed:

cWindowsManager.cpp : 573

Expression: SteamFriends()->SetRichPresence ( "loco", utf8Buffer )


Verify failed:

cWindowsManager.cpp : 577

Expression: SteamFriends()->SetRichPresence ( "route", utf8Buffer )


cBlueprintSet::loadFile Failed to load blueprint: Weather\blueprint\CS_3D_Jasno.bin

cBlueprintSet::loadFile()

cBlueprintSet.cpp : 369
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace testovací trati.

Příspěvek od Roman »

TS2014? Už mnohokrát Jsme tu psali, že při neaktuální verzi nejsme schopni pomoci :roll: . Jinak si to vypisuje chybějící počasí (CS_3D_Jasno.bin). Prostě pod neaktuální verzí to fungovat nebude. Už to chlapi konečně pochopte.
Janek
Příspěvky: 8
Registrován: pon 29. pro 2014 12:02:07

Re: Instalace testovací trati.

Příspěvek od Janek »

A jak se ta hra dá aktualizovat? V tomhle jsem zatím začátečník. :lol:
Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 82
Registrován: stř 08. led 2014 22:00:10
Bydliště: Praha

Re: Instalace testovací trati.

Příspěvek od Dusan »

Janek píše:A jak se ta hra dá aktualizovat? V tomhle jsem zatím začátečník. :lol:
Aktualizuje se automaticky sama - pokud ji má člověk legálně a na Steamu.
Stado
Příspěvky: 1
Registrován: ned 30. črc 2023 8:56:08

Re: Instalace testovací trati.

Příspěvek od Stado »

Kde vůbec testovací trať je? :?:
Odpovědět